Skocz do zawartości

Kobiety które nie rokują, czyli ruchanie to nie wszystko


Rekomendowane odpowiedzi

Hej, ja się mało udzielam, bo w sumie jestem zbyt mało doświadczony... Aczkolwiek to co napisał @HORACIOU5 to prawda i potwierdzam.  Jestem po studiach humanistycznych, i to co się tam czasami działo to kabaret. 

Na fb ciągle tylko zdjęcia z imprez, wydarzenia w stylu klubowa noc, dodawanie sweet foci z koleżankami z kibla na uczelni, potem dawanie złudnego poczucia nadziei dla typów którzy podbijają do takiej. Raz mi taka jedna dała swój numer, wręcz mi go wcisnęła po czym dodała że u niej się dużo dzieje czy tam że dużo osób do niej dzwoni. Oczywiście olałem, bo nie chcę być żadnym kołem zapasowej jakiejś typiary. 

 Poza tym, wszystko się sprawdza. Jak na ciebie zwracają uwagę, to tylko po to, żeby sprawdzić czy ktoś na nią nie zwraca uwagi, to co mówił Marek.

Co jeszcze, no np. to szukanie sobie służących, w stylu, weź mi daj notatki, potrzymaj torebkę.Tymczasem na wykładach w czasie rozmowy z wykładowcą, jak pozwolił, akurat coś o polityce to... whiskas zamiast mózgu. Oczywiście retoryka pokroju takiego, że uchodźcy to w większości biedni i słabi ludzie a to co pokazują w tv(te zgraje silnych mężczyzn w pontonach) to nieprawda. Następnie zdjęcia ze swoimi misiami, i to w pozycji takiej że to on je całuje jak są przy nich zajebiście ulegli.Słodkie pierd.. że wszystko dla niej zrobi wszystko odda etc itp. 

Mógłbym wymieniać, bo skupisko beki nieziemskie.

 

Pozdrawiam i z daleka od takich karyn, faktycznie racja.

  • Like 4
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie co zrobić, aby 90% facetów nie rujnowało tej całej pracy, którą tutaj wykonujemy będąc na tym forum i słuchając audycji. Do ile realnie to facetów może dotrzeć w Polsce i zmienić ich mentalność ? Oni tylko myślą, żeby pracować, pić i spełniać zachcianki swoich kobiet aby dostać dobry sex. Nawet jeżeli będą chcieli coś zmienić to ich rodzina/znajomi przekręcą. 

 

Doceniam ludzi, którzy tutaj się znajdują. Jesteśmy garstka osób ASERTYWNYCH, która WIE, czym jest ta cała gra. Stanowimy promil. Ciężko jest, ale przynajmniej mamy świadomość a nie chodzimy we mgle jak dzieci.

Edytowane przez doler
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@doler kochanie, my nie wygramy my jesteśmy awangardą... bubu przestań się okłamywać i myśli lec co tu zrobić... 

 

 

Piszesz ze spełniają zachcianki za dobry sex - wow, to jest cos... hehe jak sam nie weźmiesz to nie będziesz miał...

 

 

Mój wpis nie jest pesymistyczny!!! 

Edytowane przez zuckerfrei
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zuckerfrei

 

Co z tego, że jest garstka osób takich jak my, skoro to się nie będzie przekładać na konkretne efekty ? Która kobieta Ci się zgodzi na intercyzę, jeżeli 95/100 gości temat odpuści? Baa, będzie to 9/10 na takich samym, bądź wyższym poziomie atrakcyjności co Ty ! Rozumiesz o co mi chodzi ? 

 

Bardzo fajnie jest mieć taką wiedzę jak tutaj. Ale co z tego, jak w praktyce jest całe stado baranów, którzy mają oczy zarośnięte pizdą. Nie przypasuje jej Twoja bystrość i ogarnięcie to pójdzie do innego. Tak samo atrakcyjnego, ale który się zgodzi na wszystko albo prawie wszystko.

 

Moim przesłaniem było to, żeby przekazywać te tematy na szerszą skale. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@doler czegoś tu nie rozumiem. Kiedyś na forum głoszono, że dziewczyny są bardziej podniecone, gdy stawiasz granice i bacznie ich pilnujesz (tzw. gonienie króliczka i ciągła chęć zmiany w postępowaniu samca). Teraz zaś spotykam się z pesymistycznymi głosami o tym, jak nie warto tego robić, bo samica nam ucieknie do innego. To jak jest w końcu?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@doler, no i co z tego że pójdzie? 10 pójdzie jedna nie pójdzie i to właśnie będzie kobieta, która będzie najbardziej zbliżona mentalnie do akceptowalnej przez nas formy. A jak nawet jedna się nie zdarzy to co? Wszak kobieta to tylko dodatek.

 

Śmieszne jest to, że potępiasz chłopczyków za to, że stawiają kobiety i ich ciała na piedestale, a sam nie potrafisz postawić grubej krechy między Tobą (mężczyzną), a kobietami - czyli automatycznie stawiasz je na piedestale. Gruba niekonsekwencja - nie przystoi świadomemu samcowi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, PanDoktur napisał:

Narkomanki to rzadki problem

Osobiście z borderką nigdy się nie zadałem, ale akurat z laską, która jak się okazało lubiła "przypudrować nosek" to i owszem. Tzn. i tak z nią nie wiązałem żadnych planów, zwłaszcza że lubiła poimprezować i śmiało mogłem obstawiać że jak jej nie ma w domu, to jej auto stoi pod domem jej ex. Ale to dopiero jak sobie poskładałem do kupy różne rzeczy. Ostatnie nasze spotkanie wyglądało tak, że zobaczyłem "cudze" otarcia i siniaki na jej plecach (lubiła być ostro przeczołgana po podłodze), to już nawet jej funkcjonalność masturbatora mi całkiem zbrzydła. Zresztą większość moich pań miała skłonność do rozgrywania kilku kutangów jednocześnie. Ale jak wiecie, słabość miałem onegdaj do takich. Ale w jej przypadku to po prostu wizje pomocnicze jeszcze - obciąganie jakimś zaropiałym dealerom, przepalanie kasy na proszek. Eeeee, to nie dla mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, koksownik napisał:

 czegoś tu nie rozumiem. Kiedyś na forum głoszono, że dziewczyny są bardziej podniecone, gdy stawiasz granice i bacznie ich pilnujesz (tzw. gonienie króliczka i ciągła chęć zmiany w postępowaniu samca). Teraz zaś spotykam się z pesymistycznymi głosami o tym, jak nie warto tego robić, bo samica nam ucieknie do innego. To jak jest w końcu?

 

Nie "kiedyś", tylko to cały czas aktualny temat.

TYLKO ŻE...

Owo "trzymanie ramy" wymaga pewnego wysiłku. Jest to wciąż wojna podjazdowa ze strony kobiety i stan oblężenia twierdzy.
Teraz pytanie - czy warto się szarpać, skoro ZAWSZE będziesz przez samicę testowany i w momencie, gdy "osłabniesz" (bo zwyczajnie zapragniesz świętego spokoju w miejsce odpieprzania cyrku pod samiczkę) pani wystawi Ci walizki za drzwi?

Ja doszedłem do wniosku, że nie warto.

Wielu kolegów stąd też.

 

Zatem - sposób jest prosty. Co nie znaczy, że łatwy :-)
Pytanie, czy gra jest warta świeczki.

 

Oczywiście - są ludzie, których nazwę "naturalsami" - osobnicy psychiczni, przemocowcy, negatywnie uzależnieni.
O dziwo - ich kobiety potrafią być w większości wypadków wierne jak spaniel. Do stopnia SZCZEREGO bronienia misia, który "skoro bije, znaczy kocha na zabój, a posiadanie jedynek jest stanowczo przereklamowane - przerwa na papierosa musi być".

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 21.11.2017 at 5:36 PM, Donovan said:

ludzie za zachodu mówią, że Polki są łatwe

Tak jest. Byłem u kumpla w tzw zachodnim kraju (Anglia) i tam widziałem i słyszałem z kim się polki zadają (oprócz Polaków)

- z miłośnikami kóz; dużo częściej niż Angielki (jeśli to porównasz do różnicy w populacji to sobie resztę dośpiewaj), widziałem je często, w tej ich seksownej szmacie na głowie, nawet z babcią która pomagała córeczce, noż job twoju...

- z kolorowymi w ogóle, wiem o murzynach, Hindusach, Kurdach, Afgańczykach, jeden pan bóg wie kim jeszcze...

- Anglicy (i biali, w ogóle) są na samym końcu - osobiście spotkałem jedną i wiem o drugiej - kumpeli tegoż kumpla; a sorki jeszcze jednej z Maltańczykiem

 

Co więcej, powiedzieli mi, że, szczególnie kolorowi Polki uważają, tu cytat: "za kurwy".


No to narodzie - oceń to sam.

 

Edytowane przez wrotycz
  • Smutny 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak żeby nie zaginęło (o Polkach i innych białych idiotkach z opalonymi):

Quote

A najgorsze jest to, ze wybierają czesto super babki,inteligentne,ładne,z dobrych domów,bogate. /jak spotykalam sie z moim,ktory oczywiscie mieszkal grupowo, to pod dom podjezdzaly po nich ekstra blondyny w mercedesach,bmw. /wiadomo,jedne tylko po seks ale inne nie

Jak widać (nie pierwszy raz zresztą) inteligencja i mądrość nie są powiązane ze sobą. Szczególnie u kobiet.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wam chłopaki powiem jeszcze coś ciekawego. Jak byłem młodym szczylem i łeb mi prali PUA trenerzy i rodzina ,i całe otoczenie. Jak ładowali we mnie teksty w stylu :
-prawdziwy facet dba o rodzinę
-prawdziwy facet zarabia
-prawdziwy facet dobrze się ubiera
-o kobietę musisz zabiegać
-musisz się starać
-prawdziwy facet ma sześciopak na brzuchu 


To po prostu chciałem dogonić te wszystkie wymagania i zgubiłem siebie. Wszystko tak naprawdę sprowadzało się w moim życiu do $$$$ .
Odkąd zrozumiałem POWTARZAM zrozumiałem , że kobiety szczęścia nie dają i pieniądze według mnie też nie do końca. To mam zupełnie inne marzenia mniej materialne. Życie po prostu stało się mniej nerwowe, mniej stresujące owszem mam problemy ale podchodzę do nich inaczej.

Panowie ja wam radzę tylko jedno, potraktujcie kobietę na równi sobie. Choć raz spójrzcie nie na wygląd a w czym jest lepsza od was. Czy jest "człowiekiem" czy "parapetem".Wszędzie, nawet na tym forum jest zauważyłem lansowany styl kobiety:
-mądra 
-inteligenta z klasą
-bezduszna

Ciekawe tylko ilu z was taki zna i jakie z nich są chamskie kobiety, bezwględne suki. Dla których dzieci i mąż są jak nowa sukienka. Są tylko ozdobą do życia.
Ja się nauczyłem dzięki ezoteryce i materiałom Marka. Jednej rzeczy i jestem z niej dumny. Nauczyłem się szanować ludzi. Wszystkich! 
A kobiety a właściwie ich ogromne grono was nie szanuje!Traktuje jak rzecz!

 

  • Like 4
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja szanuje kobiety.
Kiedy wieczorem przychodzę.
Jestem wykąpany, czysty, zadbany, pachnący, miły, uprzejmy, szarmancki, kulturalny, później ładnie ją wybolcuję i żeby nie przeszkadzać mojej królowej po cichutku ubieram skarpetunie, spodenki, majteczki, koszuleczke, buciczki, kurteczke i mówię dobranoc najmilej jak potrafię i z uśmiechem nim tylko zamkną się za mną drzi wejściowe.....spierdalam do auta jak najszybciej żeby czasem czegoś ode mnie nie chciała :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.