Skocz do zawartości

Redpill a realia Polskie


umlaut

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry wszystkim.

 

 

Panowie słowem wstępu - dotychczas moja sztuka podrywu i zarządzania kobietami miała swoje fundamenty na początku przez pryzmat mojego ojca (który jest silnym samcem alpha, ktorego jednak przez czesc mojego zycia nie bylo) a później różnych książek i innych PUA źródłach, kończąc ostatnio na red pill. 

 Swój SMV określam jako wysoki, jestem młodym człowiekiem, z dobrym wykształceniem wysokim i dobrze płatnym stanowiskiem który wie czego chce od życia w dodatku wysportowany i yada, yada, yada... mogłbym tak bez końca ale nie o to w tych chodzi. Jestem okej.

 

Rzecz polega na tym, że jakiś czas temu poznałem dziewczynę która była zaręczona (ale to takie zaręczyny raczej jako ostatnia deska ratunku dla BB) którą podczas moich delegacji spotykałem aż w końcu przerodziło się w to seks. Po pewnym czasie (z braku backup w postaci innych kobiet) zachciało mi się związać z tą kobietą więc, wtedy jeszcze nie wiedząc, zacząłem drążyć temat związku, zachowując się jak typowy romantyk. Za co, jak się później okazało zostałem słusznie ukarany szergiem odtrąceń. Na szczęscie mając rozdmuchane ego szybko zrozumiałem, że nie tędy droga i rozstałem się z tym przypadkiem jak się okazało nie na długo. Po pewnym czasie ów kobieta zaczeła się do mnie odzywać, a że miałem i mam obok siebie swoje koła ratunkowe z początku nie zależało mi na powrocie ale ponieważ ona nalegała to zacząłem znowu się z nią spotykać. Już na moich warunkach co nie spotkało to się z jej początkową aprobatą gdyż "zapamiętała mnie jako kogoś innego". Czyny były jednak inne, gdyż ciągle do mnie lgnęła. Ostatnio jednak zaczęła ode mnie wymagać więcej poświęcenia, zdając sobie sprawę, że przez ten czas nie próżnowałem i nie próżnuje. Prawde mówiąc, nie oswoiłem się z myślą żeby to akurat ona była tą jedyną ale z dwojga złego jestem bardziej przekonany i przyzwyczajony do niej niż do mojej drugiej partnerki. Sytuacja jednak zmieniła, jak mniemam swój tor...

 Ostatni czwartek poświeciłem dla niej na seks przy którym potrzebowała mnóstwo komfortu (zakładam, że te skróty komfort, etc są forumowiczom znane) więc jej go dałem. Na następny dzień super umawiamy się na sobotę i zaczyna się w piątek wieczór zabawa. Rozmowa przez telefon kupa shit testów, gier o zazdrość na które reaguje albo ignorując albo przytakując niewzruszenie. W dzień spotkania oczywiście sucha gadka bez fantazji do momentu w którym leżymy na łózku i dochodzi do "zabawnego" uderzenia mnie w twarz. Nie spodobało mi się to (plus skumulowało się to z wcześniejszą suchą gadką i wspominaniu o jej kolegach) więc po prostu powiedziałem żeby więcej tak nie robiło bo wyjdzie. Od tego momentu nie zamierzałem poświecać jej swojej uwagi i zacząłem pisać wiadomosć do znajomego (znajomej). To ją trochę poskładało i zaczeła się do mnie przytulać natomiast nie usłyszałem żadnego skomlenia więc nadał byłem oschły. Po chwili, gdy zauważyła że mnie nie przebłaga tuleniem założyła buty i wyszła. Zatem ja zająłem się swoimi sprawami i chcąc odreagować pojechałem na przejażdżkę. Moja zguba zauwazyla to jak jadę autem i po pewnym czasie napsiala do mnie z zalem ze to byl slaby wieczor i powinienem zadecydować co od niej chce. Przez kilka dni sie nie odzywalem (mam sporo na glowie i nie lubie zawracac sobie dupy pierdolami) więc po prostu odpisalem bledy zostaly popelnione krótka wymiana zdan az w koncu odpowiedzialem zeby skonczyla juz te pierdolety. Zero kontkatu since than.

 

I z tego zawilej historii chciałbym abyście pomogli wyciągnąć mi wnioski - co zrobiłem źle. Czego powinienm unikać i czy kobiety w Polsce wymagają trochę bardziej pobłażliwego traktowania niż takie które opisywane jest na forach typu red pill i etc. Jak to się ma do Polskich realii. Czy ktoś z doświadczeniem mógłby mi przedłożyć jak to się ma do naszej rzeczywistości.

 

 

Pozdrawiam serdecznie

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Drizzt zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.