Skocz do zawartości

"Posłuchaj rozwiedzionego" - czyżby?


Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, roxtedy napisał:

 Pytam co tak szczerzysz zęby a on mi na to - zabieram żonę na tydzień do egiptu i obiecała że mi tam będzie robić loda codziennie. 

Od razu u mnie się scyzoryk zardzewiałym ostrzem w bijące serce zagłębia.

Co rok narty w Czechach, i po każdym wypadzie :(fochy,pretensje,rozczarowania,.........wstawić dowolne......,itd).

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, roxtedy napisał:

Pytam co tak szczerzysz zęby a on mi na to - zabieram żonę na tydzień do egiptu i obiecała że mi tam będzie robić loda codziennie. Pytam a normalnie ci loda nie robi? Odpowiedź- nie no czasami robi ale rzadko.

Pytałeś po powrocie jak było? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Brat Jan napisał:

Pytałeś po powrocie jak było? :)

Wiadomo jak było, dostał pierwszego dnia loda, drugiego ją głowa rozbolała a trzeciego był foch że Zośka z Heńkiem mają lepszy widok z pokoju.

Następnego loda dostał w wafelku.

Edytowane przez jaro670
  • Haha 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież to kobieta pisała.

podkreślę tylko te punkty , których  wg mnie nie napisałby mężczyzna.

 

14 hours ago, Normalny said:

1. Nigdy nie przestawaj się starać (...)

2. Chroń swoje serce (sic!)

3. Zakochujcie się w sobie ciągle na nowo (!)

4. Dostrzegaj w niej to, co najlepsze

5. Nie musisz jej zmieniać ani naprawiać (? tu bym się zastanowił, ktoś może w to wierzyć - na znanej zasadzie: "mężczyzna chce by kobita po ślubie się nie zmieniała, a kobieta by mężczyzna się zmienił))

6. Bierz pełną odpowiedzialność (to ma sens)

7. Nigdy nie wiń jej za to, że jesteś zły (!)

8. Pozwól jej po prostu być

9. Wygłupiaj się

10. Codziennie wypełniaj jej duszę

11. Bądź przy niej

12. Pragnij jej

13. Nie bądź idiotą

14. Daj jej przestrzeń (!! to jest standard)

15. Bądź wrażliwy

16. Niczego nie ukrywaj

17. Nigdy nie przestawajcie się rozwijać (to jest prawdziwie dobra rada, szkoda, że zaprzecza 5, 8, )

18. Nie kłóć się o pieniądze (!!!)

19. Wybaczaj natychmiast (!!!)

20. Wybierzcie miłość, wybierzcie miłość… 

Takie moje zdanie - wyodrębniłem tylko 2 punkty, które mógłby napisać zdrowy na umyśle mężczyzna - to chyba coś znaczy.

 

 

 

Edytowane przez wrotycz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Normalny napisał:

Na jednym w portali (podobno) dla facetów znalazł się tekst "Posłuchaj rozwiedzionego" - niby 20 mądrych małżeńskich porad od mężczyzny, który niedawno się rozwiódł. Podobno przeszedł wystarczająco wiele, by wiedzieć, o co warto walczyć. A więc co radzi:

Jądra mi się schowały do podbrzusza i ch... do tyłka z powrotem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to rzeczywiście facet i jest po rozwodzie to widocznie jeden rozwód to dla niego za mało. Koleś musi z rozbiegu jebnąć łbem o ścianę aby się wreszcie obudzić. Obudzić się w ciężkim stanie, ale widocznie tylko to jest w stanie otworzyć mu oczy na rzeczywistość. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Normalny napisał:

1. Nigdy nie przestawaj się starać - nie rezygnujcie z randkowania

2. Chroń swoje serce

3. Zakochujcie się w sobie ciągle na nowo

4. Dostrzegaj w niej to, co najlepsze

5. Nie musisz jej zmieniać ani naprawiać

6. Bierz pełną odpowiedzialność

7. Nigdy nie wiń jej za to, że jesteś zły

8. Pozwól jej po prostu być

9. Wygłupiaj się

10. Codziennie wypełniaj jej duszę

11. Bądź przy niej

12. Pragnij jej

13. Nie bądź idiotą

14. Daj jej przestrzeń

15. Bądź wrażliwy

16. Niczego nie ukrywaj

17. Nigdy nie przestawajcie się rozwijać

18. Nie kłóć się o pieniądze

19. Wybaczaj natychmiast 

20. Wybierzcie miłość, wybierzcie miłość… 

Serio?

tenor.gif

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5. Nie musisz jej zmieniać ani naprawiać

6. Bierz pełną odpowiedzialność

7. Nigdy nie wiń jej za to, że jesteś zły

 

Ad 5. Autor sugeruje, że ona jest zepsuta?
Ad 6. A czy ktokolwiek z nas nie bierze pełnej odpowiedzialności? Szczególnie po rozstaniu, rozwodzie?
Ad 7. Nigdy nie winiłem żadnej Pani, że miałem zły dzień. A może chodzi tu o zły w sensie zły dla niej? mam nie obarczać ją winą, że jestem nie tym kim powinienem być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Normalny napisał:

1. Nigdy nie przestawaj się starać - nie rezygnujcie z randkowania

Zapierdzielaj misiu, bo atencja musi się kobietkom zgadzać a i pamiętaj, Ty MUSISZ się starać, one niczego nie muszą.

 

20 godzin temu, Normalny napisał:

2. Chroń swoje serce

Ta sugestia jest cokolwiek idiotyczna, bo pozostałe punkciki prowadza ot do niezłego rozpierdolu emocjonalnego.

 

20 godzin temu, Normalny napisał:

3. Zakochujcie się w sobie ciągle na nowo

Zabiegaj o myszkę i rozkochuj ją każdego dnia na nowo w sobie... bo tylko o to chodzi w tym punkciku temu komuś.

 

20 godzin temu, Normalny napisał:

4. Dostrzegaj w niej to, co najlepsze

To nic, że założyła Ci niebieską kartę, napierdziela Cię i do tego obraża i nie szanuje. Przecież tak ładnie to robi misiu!

 

20 godzin temu, Normalny napisał:

5. Nie musisz jej zmieniać ani naprawiać

Zaakceptuj i pokochaj ją taką jaka jest... ale Ty misiu to masz iść na "kompromisy" i zmieniać się dla owej paniusiu ;)

 

20 godzin temu, Normalny napisał:

6. Bierz pełną odpowiedzialność

Czyli jak Twoja myszka coś nawywija to nie jest to jej wina tylko Twoja i to Ty masz ponieść tego konsekwencje.

 

20 godzin temu, Normalny napisał:

7. Nigdy nie wiń jej za to, że jesteś zły

Wkurza Ciebie każdego dnia i mówi jaki to jesteś gówniany w porównaniu z Dżejsonikiem... ale to nie jest jej wina nie?

 

20 godzin temu, Normalny napisał:

8. Pozwól jej po prostu być

Bo pamiętaj, ona może robić wszystko co jej się podoba... ale Ty misiaczku to masz być taki, jak sobie paniusia zażyczy.

 

20 godzin temu, Normalny napisał:

9. Wygłupiaj się

Mamy z siebie robić idiotę, żeby zabawiać myszkę, czy popełniać głupoty w stylu związek z narkomanką bo tak?

 

20 godzin temu, Normalny napisał:

10. Codziennie wypełniaj jej duszę

Czyli lataj misiu i napełniaj jej ego (duszę) oraz atencję... a i nie zapomnij napełnić jej portfela swoją wypłatą dziubasku.

 

20 godzin temu, Normalny napisał:

11. Bądź przy niej

Bo kiedy jest jej źle, to bądź przy niej nawet jak napierdala w Ciebie przedmiotami albo wyzywa od różnych, bo tak i tyle.

 

20 godzin temu, Normalny napisał:

2. Pragnij jej

Nawet wtedy, kiedy przestanie dbać o siebie, dupa jej urośnie, a z waginy będzie jechało zapachem niezłego śledzia.

 

20 godzin temu, Normalny napisał:

13. Nie bądź idiotą

Eee... eee... czyli że w takim razie mamy się nie stosować do tych wszystkich punktów? O, to jest dobra rada!

 

20 godzin temu, Normalny napisał:

14. Daj jej przestrzeń

No bo przytłaczasz ją swoją miłością misiu, więc daj jej przestrzeń i niech sobie flirtuje i daje dupki Brajankowi okej?

 

20 godzin temu, Normalny napisał:

15. Bądź wrażliwy

Tylko na co? Na jej humorki? W sensie że jak w Ciebie rzuca czymś, to masz podejść i ją przytulić i być wrażliwym?

 

20 godzin temu, Normalny napisał:

16. Niczego nie ukrywaj

Bo Ty dziubasku to masz mówić o wszystkim. A najlepiej daj jej dostęp do pejsbuczka, telefoniku oraz konta bankowego.

 

20 godzin temu, Normalny napisał:

17. Nigdy nie przestawajcie się rozwijać

Punkt byłby nawet fajny, gdyby to był rozwój DLA SAMEGO SIEBIE, ale tutaj jest to rozwój pod daną paniusię niestety.

 

20 godzin temu, Normalny napisał:

18. Nie kłóć się o pieniądze

Czyli pamiętaj misiaczku, jak tylko dostaniesz wypłatę to zasuwaj do swojej myszki oddać jej wszystkie zarobione dolary.

 

20 godzin temu, Normalny napisał:

19. Wybaczaj natychmiast 

Nie miej szacunku do siebie i wybaczaj jej: zdrady, brak szacunku do Ciebie, wszystkie krzywe akcje itd itp, bo tak i tyle.

 

20 godzin temu, Normalny napisał:

20. Wybierzcie miłość, wybierzcie miłość…

Czyli dajcie sobie zrobić wodę z mózgu i żyjcie według matrixowych zasad oraz iluzji związkowych. Bądź sługusem myszki.

 

W sumie to bym ten poradnik nazwał znacznie bardziej pociesznie: Jak Zostać Jeleniem.

Edytowane przez HORACIOU5
  • Like 4
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, HORACIOU5 napisał:

2. Chroń swoje serce.

Ta sugestia jest cokolwiek idiotyczna, bo pozostałe punkciki prowadza ot do niezłego rozpierdolu emocjonalnego.

Autor wyjaśnia tu, że:

Zobowiązałeś się chronić jej serce, musisz też równie uważnie dbać o swoje. Kochaj siebie, kochaj świat i pamiętaj, że w twoim sercu jest miejsce, do którego nie ma wstępu nikt poza twoją żoną. Zawsze bądź gotów, by ją tam przyjąć i nie wpuszczaj tam nikogo innego.

 

My rozumiemy mechanizm tych bzdur.

Ale założę się, że niektórzy (na zewnątrz) czytają, wprowadzają w życie i się dziwią, że nie działa.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli autorem tych bzdur jest faktycznie facet, to ze swojej strony chciałbym mu życzyć, aby jego następne małżeństwo doprowadziło go do upadku finansowego, żeby stracił wszystko co ma, a zasądzone alimenty przewyższały jego pensję, aby stracił dzieci, jeśli takie są i nie mógł ich widywać. To doprowadzi do upadku na zdrowiu i psychice w następstwie czego stoczy sie na dno i będzie chciał się wieszać. Wtedy trzeba mu przypomnieć o punkcie 13: nie bądź idiotą. Niestety brutalne, ale obawiam się, że węgierska narkoza nawet nie pomoże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, HORACIOU5 napisał:

Oj bo wiesz, nie spotkaliśmy jeszcze tej jedynej prawdziwej miłości i jesteśmy przez to tacy niedojrzali i w ogóle ;)

Tak jeszcze nas trafi strzała amora to zobaczymy co wtedy bedziemy gadać. Będziemy jak wokulski. Na kolanach z kwiatem w zębach przed myszką będziemy odczyniać jej focha przepraszając że sie zdenerwowała. Tak widze przyszłość a potem budzę się zlany zimnym potem ;-))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko z drugiej strony czego wymagać od współczesnego świata? No czego? W dobie chłopaczków w rurkach, zarzucajacych grzyweczką na prawo i lewo? W czasach kiedy "kariery" robią tępe dzidy napompowane botoksem, których największym osiągnięciem jest szczerzenie pyska do samojebek? I żeby to jeszcze się na tym kończyło, ale toto zabiera głos! W TV, na necie te gfiasdy mówią jak i co faceci "powinni". WAGs, srags, Dody, Siwce i inne " ałtorytety" dla spiczniałej i zlewaczałej hołoty w końcu muszą zryć beret skoro wyskakują nawet z lodówki. "Nie wiedziałem, że jest tylu idiotów na ziemi dopóki nie poznałem internetu(S.Lem)" - słowa jakże dzisiaj aktualne, bo to chyba internet jest największą bronią przeciwko inteligencji, przeciwko pojmowaniu męskości...

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, maVen said:

"Małżeństwo, polecamy"

Nie wszyscy są głupi i doskonale podsumowują ten "poradnik".

współcześnie młodym mężczyznom z dobrym zawodem nie opłaca się żenić
ze względu i na szerokie prawa kobiet specyficznie egzekwowane,
i na deprawację dziewcząt i na postępowe lub interesowne teściowe z rodzinką. Po prostu.

Tudzież może nie tyle sam poradnik, ile sytuację której ten "poradnik" jest częścią.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Onan Barbarzyńca napisał:

bo to chyba internet jest największą bronią przeciwko inteligencji, przeciwko pojmowaniu męskości

Nie zgadzam się z tym, zauważ że właśnie dzięki internetowi jest to forum, są w internecie też inne miejsca o tematyce podobnej do tej którą, porusza się tutaj. Oczywiście jest też cała masa bzdur i debilizmów z tym, że w internecie masz wybór, czytasz to forum albo oglądasz Natalię Siwiec.

 

Najgorsza jest telewizja, tam nie ma wyboru - albo wybór jest tylko pozorny, niby możesz zmienić kanał, tylko że na każdym kanale jest to samo. Codzienne pranie mózgów.

 

Co do "Małżeństwo polecamy".

 

Przez kilka miesięcy słuchałem kazań różnych księży oraz wykładów ludzi świeckich dotyczących małżeństwa i męskości. Niby coś tam wiedzą, mówią jaki ma być ten mężczyzna ale nie mówią w jaki sposób to osiągnąć, no i mężczyzna musi płodzić dziec, wg księży miarą męskości jest ilość dzieci.

A to małżeństwo na filmie to wygląda jak z reklamy, on przystojny ona ładna, patrzcie ludzie i chciejcie tak jak my.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że to forum jest ewenementem, ale skala ścieków w której sie ta informacyjna nisza znajduje, jest porażająca, dlatego napisałem, że to największa broń. Zauważ, że TV masz tylko raczej jak poświęcasz czas TV ;) a internet jest przy współczesnym człowieku praktycznie cały czas poza snem. Wchodzisz poczytać aktualnosci ze świata, gdzieś tam wyskakuje Siwiec. Wchodzisz na fejsa, debilni znajomi zarzygują tablicę jakimś indoktrynerskim syfem. Tak to działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Onan Barbarzyńca Forum jest "anomaliom"bez której rozpadł by się idealny "matrix", obejrzyj film ze zrozumieniem. :P

Buhh ah haa.

 

Najgorsze jest to, że mam sąsiada typowego Bad Boy a (dosłownie) a mimo to matrix go tak wsysa.

Jedzie prawami natury,służąc matrixowi jak do mszy.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ale jakby wprowadzić małą dywersję? coś w stylu zgadzam się z autorem ale...

 

1. Nigdy nie przestawaj się starać - nie rezygnujcie z randkowania dbaj o emocje i swoją atrakcyjność 

2. Chroń swoje serce również przed żoną powinna być strefa no go. 

3. Zakochujcie się w sobie ciągle na nowo dbaj o swoją samoocenę

4. Dostrzegaj w niej to, co najlepsze zadawaj sobie od czasu do czasu pytanie dlaczego z nią jesteś? i co z tego wynika dla ciebie oraz dokąd to zmierza. 

5. Nie musisz jej zmieniać ani naprawiać z wzajemnością, jeśli nie chce współpracować to papa ;) 

6. Bierz pełną odpowiedzialność... za siebie i swoje decyzje oraz ich konsekwencję

7. Nigdy nie wiń jej za to, że jesteś zły tak moje emocje są moje i są moją odpowiedzialnością w związku z tym nie wyżywam się ale również nie zgadzam by ktoś  wyładowywał na mnie swoje frustrację. (audycja cnoty męskie opanowanie)  

8. Pozwól jej po prostu być z wzajemnością

9. Wygłupiaj się nie traktuj jej deklaracji poważnie

10. Codziennie wypełniaj jej duszę regularnie dostarczaj sex

11. Bądź przy niej dbaj o work/life balanse 

12. Pragnij jej jako wspaniałego gościa w twoim życiowym pokerze. Jednak licz się z tym ,że może w każdej chwili wstać powiedzieć dziękuję i już nigdy nie wrócić więc miej to na uwadze podejmując wszelkie zobowiązania.

13. Nie bądź idiotą nie działaj zbyt gwałtownie bo wywalisz tę łajbę. 

14. Daj jej przestrzeń jak również sobie na życie prywatne, towarzyskie, zawodowe, chwilę samotności

15. Bądź wrażliwy bacznie obserwuj sytuację

16. Niczego nie ukrywaj ale miej swoje sprawy które są tylko twoje

17. Nigdy nie przestawajcie się rozwijać

18. Nie kłóć się o pieniądze pewnie co moje jest moje co twoje twoje

19. Wybaczaj natychmiast sobie zastanów się gdzie jest błąd na przyszłość, nie mam na myśli mechanizm wyparcia lecz uniknięcie samobiczowania.

20. Wybierzcie miłość, wybierzcie miłość… miłość własną i miłość do pieniędzy

 

I takie opracowanie zamieścić w komentarzach? zresztą sparafrazujmy na własny użytek zapraszam do poprawek ;) 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.