Skocz do zawartości

"Mam na roku piękną koleżankę, aż muszę hamować moje popędy w stronę kobiet" - czyli Twojej kobiecie podobają się kobiety.


Rekomendowane odpowiedzi

Witam bracia! ;)

 

Od jakiegoś czasu jestem w związku z młodszą ode mnie dziewczyną, która ma pożądane przeze mnie cechy ( seks kiedy chce, gotowanie szamki, co tylko chcę I docenia, chwali, dba zeby mi niczego nie brakowało. Oczywiście, dzięki temu, że wiem jak to wszystko działa, patrzę na to chłodnym okiem, ale cieszę się, że tak jest, ale mniejsza nie o tym tutaj).

 

Moja dziewczyna ostatnio napisała mi, że na roku ma śliczną kobietę (oczywiscie, wiem, że to jeden z pojebanych shit testów) I pol zartem pol serio dodała, iż nie może na nią patrzeć, żeby nie aktywować swoich instynktow odpowiedzialnych za popęd do lasek hmmm...;p

 

Kiedyś na imprezie, poznała moją menagerkę z pracy, ktora jest atrakcyjną kobietą I niby niewinnie, ale dała jej "cmoka" :o

Ja to zlewam, bo wiem, że to głupie zagrania I chcę tez sprawdzić czy jestem zazdrosny o to, czy nie.

 

Potem w mieszkaniu rozmawiała, że kiedyś miała takie fazy na laski ( no właśnie tylko kiedyś??) I jakie jest moje zdanie na ten temat: powiedzialem, ze jakies taki cmok to luz, ale pocalunku namietnego z laska I innych perwersji nie toleruje I traktuję jak zdradę, po czym bym od razu zakończył znajomość, ona na to, że ok I tyle.

 

Teraz Bracia niby się mowi, ze laska z laska to tam nic, to tam niewazne, no ale czy aby na pewno I jak te skłonności mają się do związku. 

To może się pogłębić I sporo skomplikować.

 

Jak bracia zapatrujecie się na takie upodobania kobiet, jak reagujecie I czy przeszkadza Wam to ( mnie tak, bo w koncu to jawne mowienie o sklonnosciach do skokow, w pewien sposob ).

Czy uważacie, że szanujący się samiec puszcza to mimo uszu, bo zna swoją wartość, a może kategorycznie się temu sprzeciwia, bo jak kobieta chce być z nim, to tylko z nim, a takie zachowania I podteksty to w jakis sposob okazanie braku szacunku do samca?

 

Bardzo ciekawy jest to temat, ktory sklonil mnie, zeby napisac ten post.

Co siedzi w " bani", a może bardziej " cipce" takowej kobiety, czym sie kieruje, co ją skłania do tego, żeby shit testowac w ten sposob, a jaki wplyw moglo miec na takie zachowanie np: wychowanie itd.

 

Pozdrawiam Braci w wierze I w duchu.

Edytowane przez SearcherofPerfection
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że niczego nie da się zabronić kobiecie a im bardziej się naciska tym bardziej to zrobi choćby po kryjomu. Jeśli ma do czegoś bardzo mocne skłonności to zabranianie będzie wyglądało jak zabawą w kotka i myszkę. Jedyne co można to sprawić lub znaleźć sposób na to aby sama nie chciała czegoś robić (tak jak z dzieckiem). Z tego co napisałeś nie wiadomo czy miała tylko doświadczenie z całowaniem czy może coś więcej, być może sam nie wiesz. Dlatego dobrze by było dyskretnie wybadać temat zanim cokolwiek się zrobi. Osobiście uważam, że lepiej aby ciągło ją do kobiet aniżeli do mężczyzn. Pod warunkiem, że w związku jest dobrze i nie odbija się to przykładowo na seksie. Śmiesznie by było gdyby się okazało, że właśnie te wyskoki z dziewczynami ją motywują do dbania o związek. Rozumiem, że ktoś może całkowicie tego nie tolerować. Jednak dużo tu zależy od tego czy rzeczywiście są to mocne skłonności czy tylko niewinne eksperymenty. Nie każda dziewczyna ma skłonności bi czy les. Poznałem kilka, które otwarcie mówiły, że to mega obleśne. Jedna mi kiedyś opowiadała jak była świadkiem seksu pomiędzy dwoma laskami i ma teraz po tym traumę :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"czy tylko niewinne eksperymenty" takie pojecie nie istnieje, eksperyment to zawsze odstępstwo od obecnie poznanej normy(społecznej/fizycznej/biologicznej itd). Proces poznawczy co by było gdyby?

 

Osobiście bym się zapytał dziewczyny czy już wybrała imię dla dziecka, jakiego dziecka ?

Tego co se zrobi z koleżanką/psiapsiuła/kochanką.

Oraz dodał iż nawet pomogę jej walizki spakować, auto już czeka co by odwieźć ja do nowego ogniska domowego.

Bądź szczęśliwa, zaproś mnie na chrzest dzieciaczków.

  

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tornado

2 godziny temu, Tornado napisał:

czy tylko niewinne eksperymenty" takie pojecie nie istnieje, eksperyment to zawsze odstępstwo od obecnie poznanej normy(społecznej/fizycznej/biologicznej itd). Proces poznawczy co by było gdyby?

Ja też tak uważam dla mnie to jak gwałt na naturze coś bardzo nie normalnego 

4 godziny temu, doler napisał:

Na Twoim miejscu bym się zbytnio nie przejmował. To "normalne"

Wiem że w dzisiejszych czasach tej super neo lewackiej ideologi . Uważa się że to norma ale jeszcze parę lat temu było to choroba ale dziś w świecie ogólnej tolerancji nie o tyle jest to spoko co nawet jest to propagowanie jako postęp i nowoczesność , wzór społeczeństwa 

@SearcherofPerfection 

I teraz pomysł sobie że twoja dziewczyna czuje większy popęd do kobiet niż do ciebie . Co to oznacza że za jakiś czas wycofać popęd całkowicie i z sexu  0 będzie oczywiscie dla ciebie . A ona i koleżanka będą się bardzo dobrze bawić ze sobą 

Edytowane przez Matiz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale cóż można poradzić, gdy ona ma "taką naturę". Prędzej czy później jej skłonności się uaktywnią pomimo hamowania. Tym bardziej, że miała już tego typu przygody.

6 godzin temu, SearcherofPerfection napisał:

ale pocalunku namietnego z laska I innych perwersji nie toleruje I traktuję jak zdradę, po czym bym od razu zakończył znajomość, ona na to, że ok I tyle

Pozostaje się dostosować, "w trójkącie" to nie zdrada. ;)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak ogólnie: "z kurwy nie zrobisz księżniczki". Jeżeli Twoja laska cierpi na wściekliznę cipy, to próba jej naprostowywania jest marnowaniem życia. Albo to zaakceptuj i ciesz się tym albo pogoń ją w pizdu.

 

Swoją drogą, ciekawe coby ona powidziała gdybyś całował jej szefa by ją wkurwić. No ludzie, obudźcie się. Dosyć tego traktowania lasek jak dzieci, które mogą wszystko bo to dzieci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdrada powinna być traktowana jednakowo. Nie ważne czy z kobietą czy z mężczyzną. Jeśli ona Cię zdradza lub wiesz, że może to zrobić to zerwij z nią relację bo inaczej może Cię zranić.

I nie dajcie sobie wmówić, że seks dwóch kobiet to "nic takiego". Jak jej na to pozwalasz to dla niej sygnał, że może więcej bo to akceptujesz.

 

Jestem ciekawy czy kobiety też uważają, że seks 2 biseksualnych facetów to "nic takiego no bo przecież to facet z facetem, a nie z inną kobietą".

 

10 godzin temu, doler napisał:

lesbijką

Biseksualistką jeśli już :lol:

Edytowane przez MoszeKortuxy
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
W dniu 22.11.2017 o 06:35, Matiz napisał:

@Tornado

Ja też tak uważam dla mnie to jak gwałt na naturze coś bardzo nie normalnego 

Wiem że w dzisiejszych czasach tej super neo lewackiej ideologi . Uważa się że to norma ale jeszcze parę lat temu było to choroba ale dziś w świecie ogólnej tolerancji nie o tyle jest to spoko co nawet jest to propagowanie jako postęp i nowoczesność , wzór społeczeństwa 

@SearcherofPerfection 

I teraz pomysł sobie że twoja dziewczyna czuje większy popęd do kobiet niż do ciebie . Co to oznacza że za jakiś czas wycofać popęd całkowicie i z sexu  0 będzie oczywiscie dla ciebie . A ona i koleżanka będą się bardzo dobrze bawić ze sobą 

Trafiłeś w punkt dzisiejsze zepsute społeczeństwo napędza karuzele głupoty i debilizmu. Za jakiś czas ludzie będą nosić genitalia na głowie i to będzie progresywne. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.