Skocz do zawartości

Czy jemu na mnie zależy?


Julka

Rekomendowane odpowiedzi

Hej :)

Piszę tutaj bo chciałabym poznać męski punkt widzenia, a już sama nie wiem co o tym myśleć. Spotykam się z pewnym facetem już od dłuższego czasu- 2 lata. Na początku był to tylko seks, co mnie też pasowało bo nie chciałam się z nikim wiązać, tak po prostu. Niestety jest on żonaty, co wcześniej mi nie przeszkadzało. Jednak były takie okresy czasu kiedy on stawał się bardziej czuły i ja zresztą podobnie, coś się wtedy zmieniło. On nazywał mnie bardziej czule pisał do mnie na dzień dobry na dobranoc. I we mnie wtedy też zaczynało się jakieś uczucie. Jednak po kilku tygodniach się z tego wycofywał i znów się dystanował. Kiedys sam zaczął temat dlaczego tak się dzieje i powiedział, ze zaczął coś czuc i się we mnie "podkoochiwać" ,ale musiał to w sobie stłumić... Więc ok, ja nie naciskałam i zaczęłam przyjmować do wiadomości ,że to tylko seks- co też mi w jakiś sposob pasowało bo sprawiał mi dużo przyjemności więc nie czułam sie wykorzystywana w jakiś sposób.

Mam też powodzenie u innych facetów, w tym roku dostałam propozycje kilku randek, ale jakoś oni mnie nie kręcili tak jak on- sama nie wiem co takiego w sobie ma.

I tak to trwało ,aż do momentu kiedy musiał wyjechać za granicę na kilka miesięcy. Przez ten czas , co dziwne nasz kontakt się wzmocnił. Odzywał się do mnie kilka razy dziennie, pisał bardzo czułe słowa ( może nie, ze mnie kocha, ale inne też bardzo czułe, choć i " kocham" z jego strony kiedyś padło- ja wtedy napisałam mu, ze może nie powinnysmy się tak bardzo zangazować i wtedy znów się wycofał). Mnie też zaczęło na nim bardziej zależeć, szczególnie, ze za nim tęsknilam.

Niedawno wrocił i od tego momentu znów się coś popsuło. Nie wiem czy to wpływ żony, czy czegoś innego, ale pewnie tak. Zaczęło się od tego, ze napisałam do niego tego wieczora co wrócił.  Odpisał na niego dopiero za ponad dobę tłumacząc sie ,że miał zakręcony dzień. Ale ok, nie robiłam mu żadnych wyrzutów, ale uznałam ,ze wobec tego ja też będę trochę chłodniejsza.

W dzień spotkania się odezwał i się zobaczyliśmy. Na spotkaniu było dobrze, był seks i atmosfera byla pozytywna, choć może nie jakaś bardzo , bardzo czuła, jak to czasem bywało.

Po tym spotkaniu cały weekend się nie odzywał. Ja też nie, choc mielismy sie spotkac w poniedziałek. W końcu w poniedzialek do niego napisałam czy wie już o której godzinie u mnie będzie. On to potwierdził i pozniej popoludniu jeszcze sam się przypominał co do tego spotkania.

Spotkanie bylo znow mile , seks , dlugie rozmowy, przytulanie. Powiedział, ze nastepnego dnia  mi wysle jakieś pliki z pracy zebym mu w tym pomogla i ze niedlugo jak tylko bedzie mozliwosc znow sie spotkamy. I wczoraj znow sie nie odzywał, nie wyslal tez tych plikow. Ja tez milczę.

Jak to wygląda z waszej perspektywy? Wiem, ze zadawanie sie z żonatym nie jest zbyt " chwalebne", aczkolwiek on ma cos takiego czego inni nie maja, pomimo,z e wpodobam sie wielu facetom jakos nie potrafie z niego zrezygnowac... Choc jesli sie rozstaniemy to też nie będzie dla mnie koniec świata i wtedy sie z tym pogodzę. Ale jednak zależy mi na nim.

A wg was jak to wygląda?

Pozdrawiam

Julka

 

Edytowane przez Julka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Rnext zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.