Skocz do zawartości

Upadku Szwecji ciąg dalszy czyli wtłaczanie bzdur przedszkolakom


Quo Vadis?

Rekomendowane odpowiedzi

On 26.11.2017 at 4:45 PM, MoszeKortuxy said:

One są amoralne tylko z naszego punktu widzenia bo wychowaliśmy się w zupełnie innej kulturze.

Obiecuję, że się już w tej sprawie nie narzucać ale nie mogłem znaleźć słowa. Przypomniałem sobie - chodzi o złotą zasadę etyki (golden rule), jeden z fundamentów m.in. buddyzmu:

traktuj innych tak jak sam chciałbyś być traktowany = nie rób drugiemu co tobie niemiłe = jak Kuba Bogu, tak Bóg Kubie.

O tym mówiłem mając na myśli moralność, czy etykę.

 

Rozumiem też o czym mówisz - plemienna mentalność i przyzwolenie na nią w talmudyzmie/islamizmie są dobre dla nich ale odbywa się to kosztem niewiernych.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu ‎2017‎-‎11‎-‎27 o 11:42, badmoon napisał:

Mam wrażenie, że utożsamiasz ''dobre'' z ''korzystne''. To nie to samo. Dziecko dostaje klapsa- odczuwa to jako niekorzystne, ale to jest dla niego dobre.

Moralne = dobre, tak. Dobre dla wszystkich.  Problem w tym, że rzeczywistość wewnętrzna i zewnętrzna jest tak pokomplikowana, że ludzie błądzą. 

@badmoon

Oj ...czepiasz się szczegółów :) 

 

P.S.

Wydaje mi się, że dziecko myśli zupełnie innymi kategoriami (...nie ma tak zrytego mózgu jak My dorośli...) ... tj. nie odczuwa klapsa jako czegoś "niekorzystnego" ... ale jako coś co jest bolesne (a co najmniej nieprzyjemne)

 

P.S.2 ... teraz wychodzi na to, że to ja się czepiam ... ;) 

 

ale za to Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ostatnio było, że szwedzki kościół uznał, że "Bój jest neutralny płciowo". 

Teraz uznano Jezusa za neutralnego płciowo :blink:

https://dorzeczy.pl/kraj/51525/Kosciol-w-Szwecji-Jezus-neutralny-plciowo-Nie-chcielismy-decydowac-o-plci-malego-dziecka.html

"Szwedzki kościół z Västerås za pomocą lokalnej gazety zaprosił wiernych na uroczystości związane z Bożym Narodzeniem. Szwedzcy duchowni nie pisali jednak o Chrystusie w rodzaju męskim, tłumacząc, że nie chcieli od razu decydować o płci małego dziecka.”

Edytowane przez MoszeKortuxy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, MoszeKortuxy napisał:

Ostatnio było, że szwedzki kościół uznał, że "Bój jest neutralny płciowo". 

Teraz uznano Jezusa za neutralnego płciowo :blink:

 

BTW

 

Kiedyś rozkminiałem, że najbardziej politpoprawnym symbolem, który może kojarzyć się z "bożkiem", jest androgyniczny Baphomet. :) 

 

1200px-Baphomet.png

 

Cytat

Uważne spojrzenie na detale uświadamia nam, że każdy symbol posiada swoją przeciwwagę. Baphomet sam w sobie jest obojnakiem zawierającym cechy obu płci: kobiece piersi i różdżkę reprezentującą fallusa. Koncept obojnactwa jest bardzo ważny w filozofii okultyzmu, reprezentuje on bowiem najwyższy stopień wtajemniczenia na drodze do „stania się bogiem”.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Dworzanin_Herzoga napisał:

Koncept obojnactwa jest bardzo ważny w filozofii okultyzmu, reprezentuje on bowiem najwyższy stopień wtajemniczenia na drodze do „stania się bogiem”

Teraz rozumiem tą całą zabawę z płciami, te shemale i inne.. :huh:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś czuję że niedługo to my będziemy walczyć o równouprawnienie. Jak jesteś białym, zdrowym i w dodatku chrześcijańskim i nacjonalistycznym samcem to coraz większe kłody będą ci rzucać pod nogi.

Edytowane przez Hrabia Monte Christo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, MoszeKortuxy napisał:

@Hrabia Monte Christo Zapomniałeś dodać "hetero".

Zgadza się, Widzę znamy się ale wódki nie piliśmy :P

 

Następne 100 lat. Prognoza na XXI wiek - George Friedman.   Polecam i jestem ciekaw waszych spostrzeżeń po przeczytaniu tej książki. Jak na razie wszystko zmierza ku temu co przewiduje ten pan.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Szwecji gwałty uchodzą na sucho nie ma  żadnych kar dlaczego :

http://nczas.com/wiadomosci/szwedzka-policja-nie-ma-czasu-by-badac-sprawy-gwaltow-kuriozalne-tlumaczenie-szefa-wydzialu-sledczego-w-sztokholmie/

Dlatego

Szweckim lewaką już całkowicie popierdoliło 

Edytowane przez Matiz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tymczasem w Szwecji:

Cytat

Dokument nie opisuje jakiego zagrożenia należy się spodziewać, jednak od mieszkańców oczekuje się, że poradzą sobie w przypadku gdyby zabrakło prądu, wody bieżącej czy żywności. Rząd wysłał wyraźny sygnał, że w razie jakiegoś poważniejszego kryzysu nie będzie mógł w stanie pomóc. Jakiego zagrożenia obawiają się władze?

https://wolnemedia.net/szwedzki-rzad-sugeruje-robienie-zapasow-zywnosci/

Ktoś obyty w temacie skomentuje? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.magnapolonia.org/norwegia-przygotowuje-sie-na-upadek-szwecji/

 

Norwegia jest gotowa wycofać się z postanowień Konwencji Genewskiej, jeżeli Szwecja upadnie. W takiej sytuacji granica zostanie zamknięta przez wojsko, a szwedzcy uchodźcy nie zostaną wpuszczeni i nie będą mieli możliwości ubiegania się o azyl.

„Jesteśmy przygotowani na najgorsze” – powiedziała premier Norwegii Erna Solberg.

 

„Niebezpieczeństwo, że układ z Schengen i system azylowy w Szwecji się załamią, jest tak poważne, że Norwegia musi brać pod uwagę konieczność wdrożenia przepisów na wypadek, gdyby tak się stało” – uważa premier Norwegii Erna Solberg.

Dlatego przygotowano przepisy, które pozwolą norweskim władzom powstrzymanie napływu osób ubiegających się o azyl, które nie pochodzą bezpośrednio z obszaru objętego konfliktem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Czytam, że: Dziewczyna odrzuciła oświadczyny. Syryjczyk zgwałcił więc jej matkę, by „odzyskać honor”  i wcale mnie to nie dziwi - sprowadzili sobie taki element to teraz mają ale oczywiście jest ciąg dalszy po tytule. Sąd Rejonowy w Luleå skazał 28-latka na cztery lata więzienia za gwałt. Ok, normalna sprawa, został ukarany za przestępstwo, ideologia na bok, jednak:

Szwedzka Rada ds. Migracji (Migrationsverket) sprzeciwiła się cofnięciu decyzji o przyznaniu stałego pobytu oraz deportacji do Syrii z powodu trwającego tam konfliktu.

No co za paranoja! Nie dość, że nie ma tam już wojny, to jeszcze facet zgodnie z zapowiedzią ich władz powinien zostać deportowany a nie jest. Oni naprawdę trzymają swoich ludzi za jaja, że ci się nie buntują widząc co się dzieje.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.