Skocz do zawartości

Tytanowy gwóźdź


Dario

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie ustalmy w końcu, chodzi mi to po głowie już od dłuższego czasu. A mianowicie, czy jesteśmy w stanie określić tak naprawdę, jakie GŁÓWNE zadanie spełnia penis? Bo po coś nam Bóg/Natura go sprezentowała a jeśli już ustalimy to musimy się chyba dostosować do założenia - prawdopodobnie nie mamy wyjścia ;D  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ustalmy w końcu, chodzi mi to po głowie już od dłuższego czasu. A mianowicie, czy jesteśmy w stanie określić tak naprawdę, jakie GŁÓWNE zadanie spełnia penis? Bo po coś nam Bóg/Natura go sprezentowała a jeśli już ustalimy to musimy się chyba dostosować do założenia - prawdopodobnie nie mamy wyjścia ;D  

Po to by wkurwiać kobiety wypisując sikami swoje imię na śniegu ;-) A tak na poważnie, by mieć z czym  walczyć na "co dzień". Wszakże uleganie namowom penisa jest najprostszą z dróg, wręcz "autostradą". A nie o to chodzi (przynajmniej moim zdaniem) ;-) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ustalmy w końcu, chodzi mi to po głowie już od dłuższego czasu. A mianowicie, czy jesteśmy w stanie określić tak naprawdę, jakie GŁÓWNE zadanie spełnia penis? Bo po coś nam Bóg/Natura go sprezentowała a jeśli już ustalimy to musimy się chyba dostosować do założenia - prawdopodobnie nie mamy wyjścia ;D  

 

Dziwne pytanie - glownym zadaniem penisa (na co wskazuje jego ksztalt) jest zapladnianie kobiet (sikac mozna bez penisa tak jak robia to kobiety). Zoladz penisa ma dodatkowo wyspecjalizowany ksztalt - tak by wypompowywac z pochwy sperme poprzednika. Taki lajf...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z punktu biologicznego w którymś tam tygodniu płód jest bezpłciowym fantomem.później hormony decyduja otym czy rozwina sie damskie narządy czy męskie,Tak baby to chuje cycate B)

 

Słyszałem że najpierw każdy płód jest dziewczynką, w pewnej fazie rozwoju pojawiają się męskie cechy i robi się z niego chłopiec. A jak nie to zostaje dziewczynką. Chyba pozostałością  z tego okresu naszego życia są sutki - do niczego nam nie potrzebne i w życiu nie używane.

Co do reszty to zgadzam się z poprzednią wypowiedzią The_Man

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.