Skocz do zawartości

Przytulanko


Rekomendowane odpowiedzi

Dzieki @Cinek i @roxtedy za krytykę. Na trzeźwe podejście do sprawy liczyłem pisząc ten temat.

@roxtedy kilka razy zastanawiałem się nad tymi badaniami, lecz pierw prawdopodobnie muszę poleczyc się na hipoglikemię. W poniedziałek bd się badał.

Będę starał się panować i wyleczyć z tej słabości.

@chudybyk zgadzam się z Tobą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz hipoglikemię? Pobadaj sobie hormony . chociaz testosteron calkowity. 18-20zl. Od razu będzie wiadomo czy wszystko jest w miare ok pod czysto męskim kątem. Jednym ze schorzeń ktore powstaje w skutek niedoboru testa jest cukrzyca typu dwa, depresja, zanik popędu, mniejsza siła fizyczna, problemy z układem krążenia, zaburzenia w lipidach, osteoporoza, otyłość, prxedwczesny zgon. Także badać Testa raz do roku to standard a prolaktyne i estradiol też bo to decyduje o waszej meskości w gaciach wyglądzie i psychice. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@roxtedy najprawdopodobniej tak. Ok 7 lat temu się badałem i wypadłem poniżej normy, lecz lekarz kazał olać temat, i tak prawie całe życie się męczę z trzęsącymi rękoma, problemami że wzrokiem, brakiem sił, apetytu i innych typowych objawów. Do tego dochodzi multum stresu (piatek-poniedzialek) który jeszcze bardziej niszczy mój apetyt że jjem 2-3 malutkie posilki dziennie.

Zajmę się tym na ostro, i wtedy pójdę na badania.

Mimo uczęszczania na siłownię i pilnowania michy efekty zewnętrzne są bardzo mizerne, jedynie siły przybywa.

Edytowane przez Chciak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety Pany Bracia pitulicie totalniaste bzdetu z tym "przytulaniem", mianowicie:

 

Zmysł dotyku jest najbardziej rozwiniętym u człowieka,najszybciej się pojawia i zazwyczaj wygasa jako ostatni.

- Ślepy ma dotyk ,ma.

- Głuchy ma dotyk, ma.

- Nie pełno sprawny ma dotyk, ma.

- Niemy ma dotyk,ma.

Jedynie osoby z wszelakiego rodzaju porażeniem nerwowym mają problemy/brak dotyku.

 

Kolejne rozpatrzenie sprawy to stopień pomiarowy (płaszczyzny pomiaru) w jakich on się znajduje.

- (słaby)

-  (średni)

- (mocny)

 

dodatkowo receptory:

zimny

ciepły

mokry

suchy

kwaśny

zasadowy

 

dynamika :

- gwałtowny

- stały

- cykliczny

- przypadkowy

- kontrolny

 

Implementacja powierzchniowa jest w stosunku do pozostałych zmysłów największa w stosunku do naszej "fortecy"(ciała ludzkiego)

Porównywalny skomplikowaniem jest jedynie wzrok ale ma śladową powierzchniowość w stosunku do dotyku.

 

Czyli ilość bodźców wysyłanych z wzroku jest nie porównywalna na jednostkę czasu do informacji fotowoltaicznych.

Dodatkowo wzrok ma tylko 5 cech odmiennych pomiarowych :3 barwy podstawowe,natężenie,kontrast.

W przypadku utraty jakiegokolwiek 1 czynnika silnia kombinacji jest z 4 a nie z 5 .

Kolejnym parametrem jest częstotliwość próbkowania 1 km/s *25 klatek /s .

Gdzie dotyk jest obarczony próbkowaniem 1 km/s dla jednego punktu pomiaru  przy próbkowaniu stałym "jest/niema" (0/1) .

Dt >0 +.

 

Pomniałem jeszcze iż dotyk jest i/o czyli wejścia/wyjścia gdy  wzrok jest jedynie wejścia.

 

No i się torrrrszkę spociłem.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, Chciak napisał:

@roxtedy najprawdopodobniej tak. Ok 7 lat temu się badałem i wypadłem poniżej normy, lecz lekarz kazał olać temat, i tak prawie całe życie się męczę z trzęsącymi rękoma, problemami że wzrokiem, brakiem sił, apetytu i innych typowych objawów. Do tego dochodzi multum stresu (piatek-poniedzialek) który jeszcze bardziej niszczy mój apetyt że jjem 2-3 malutkie posilki dziennie.

Zajmę się tym na ostro, i wtedy pójdę na badania.

Mimo uczęszczania na siłownię i pilnowania michy efekty zewnętrzne są bardzo mizerne, jedynie siły przybywa.

Lekarze he he. Jak bedziesz mial tescia 250 a norma jest 142-924 to tez kaze olac. A przy 250 juz nie jestes facetem.  Kortyzol pobadaj i cały profil tarczycy też. Lekarze lekka ręką wypisują kortykosteroidy a są to leki bardzo groźne a ten sam lekarz nie wypisze ci testa bo powie że to zabójstwo. A nikt nie umarł od tego że jest bardziej męski. Ja podchodze do nich z taką samą rezerwą jak do mechaników samochodowych i innych fachowców.

Edytowane przez roxtedy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@roxtedy Masz rację. Tylko zastanawiam się czy moja gospodarka hormonalna nie jest zachwiana przez hipoglikemię i stres. I czy stres nie jest wywołany cukrem.

W poniedziałek mam umówiona wizytę, bo czasami dochodzi do takiego trzęsienia jak np dziś że szklanka dzwoni o zęby.

I tak zastanawiam się, czy nie ogarnąć pierw cukru i dopiero iść na testosteron i podobne, żeby wyniki nie były zakłamane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Chciak badania zrób prozdrowotnie. Zastanów się jakie emocjonalne potrzeby zapewnia ci przytulanie i czy potrafiłbyś się obyć bez niego przez 2-3 miesiące? Miej świadomość ,że to kolejny punkt do manipulowania tobą. Być może przyjdzie czas,że dziewczyna będzie się do ciebie przytulać tylko gdy będzie czegoś od ciebie chciała. Pracuj nad samooceną by mieć przyjemność z siebie. Wtedy czy będzie ktoś chętny na przytulanie czy też nie to będzie ci wszystko jedno. Nie będzie to nagląca potrzeba tylko od przyjemność takie rafaello czy inne Merci.

Jak jest i masz ochotę to spoko jak nie ma też spoko. Ale nie odczuwasz wewnętrznego przymusu do jedzenia ciastek codziennie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.