Skocz do zawartości

Mosze Kortuxy nowym moderatorem, brawo!


Marek Kotoński

Rekomendowane odpowiedzi

Po okresie próbnym, gdzie jako Jr mod Mosze zajmował się działem dram na youtube (ważnym dla nas ze względów pozycjonowania itd.), samych pochwałach, zaangażowaniu, pasji i świetnej opinii, myślę (w czym nie jestem odosobniony) że Mosze śmiało może pełnić odpowiedzialną funkcję moderatora.

 

@MoszeKortuxy gratuluję awansu i dziękuję za Twoją pracę na rzecz naszej społeczności.

 

Mosze Red dokona obowiązkowego obrzezania :>>>

 

Myślę że szanowni Bracia na forum przyjmą ten awans miło, bo Mosze to porządny chłopak.

 

I tak na koniec, reasumując. Pamiętaj Mosze, że stanowisko moderatora to nie tylko władza, mocna pozycja w naszej społeczności, ale także odpowiedzialność. Wszyscy pracujemy tylko dla jednego celu - by ludzie którzy by mieli w życiu same nieszczęścia przez brak wiedzy o życiu, dzięki naszej wiedzy (opartej na porażkach, czyli bardzo cennej) i wsparciu, mieli dodatkową wiedzę, wsparcie emocjonalne, oraz mieli poczucie że nie są sami na tym dziwnym świecie. Będziesz prowokowany i obrażany przez trolli, hejterów, furiatów, będą Tobą porgywali by zdobyć względy i przewagę nad innymi Braćmi, i będziesz musiał sobie z tym radzić - i takie jest nielekkie życie moderatora. Ale jak są cienie, tak są i blaski tej funkcji :>

 

Gratulacje :lol:

  • Like 7
  • Dzięki 2
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MoszeKortuxy"Staruchu moderacji" pilnuj forum bez kapitulacji .

 

Kiedy ranne wstaną zorze "Mosze K." nam pomorze.

 

Kogut pieje już od rana objąć warte"Mosze" zmiana.

 

Niczym grom z jasnego nieba "Mosze K." rosądzi temat.

 

Kiedy nocą zasnąć pora "wielki Moderator Mosze K." w szafie unicestwi mroków potwora.

 

Sen będziem mieć zbawienny ów moderator"Wielki"zakończy za nas trud codzienny. Spać sam zdążyć być może nie może bo już ranne wstają zorze.

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie jestem fanem działu tych dram. Forum jest Marka i robi sobie co chce, jeżeli uznał, że to dobre to jego decyzja. Gratulacje dla @MoszeKortuxy za pracę moderatora. Na pewno to nic łatwego ani tak na prawdę przyjemnego. Raczej same obowiązki i zaangażowanie. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.