Skocz do zawartości

Kolejne żenujące wyznanie z wykopu


Zbychu

Rekomendowane odpowiedzi

Ogólnie chodzi o to, że chłopak woli wziąć więcej pracy teraz aby potem jego Matka dostała wolne na święta(pracują razem) i spędzić je razem z Matką bo rok temu jego Matka spędziła święta w pracy. Jednak jego dziewczyna bulwersuję się i zaczyna obrażać i gnoić swojego faceta za to. Przeczytajcie sami:

https://www.wykop.pl/wpis/28238687/anonimowemirkowyznania-kocham-mocno-mojego-niebies/

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Bo on tam pracuje jako sprzątaczka w hotelu.

Czujecie tą pogardę?

 

Cytat

Rozumiecie to? 21 latek rezygnuje ze spotkania się z dziewczyną, z którą jest ponad rok, tylko dlatego, bo jego mama nie dostanie 3 dni wolnego. W tamtym roku też nie miała wolnego i było jakoś spoko

No jak on śmie w ogóle? Ten bezczelny cham chce poświęcić się dla mamy, aby nie musiała pracować i mogli spędzić razem święta?
 

Cytat

 

Irytuje mnie jego podejście do mamy, cały czas stawia ja wyżej ode mnie

 

Księżniczka musi być najważniejsza.

 

 

Chłopak bardzo dobrze robi. Poświęca się dla kogoś kto poświęcał się dla niego.

 

Edytowane przez Pozytywny
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Święta kojarzą się z rodziną, a że rodziny się nie wybiera w przeciwieństwie do dziewczyny lub żony, to nie dziwne, że woli je spędzić z matką:)

Faktycznie gość może być ogarnięty, są ze sobą ponad rok, a robi co uzna za stosowne, a nie co mu nakaże księżniczka 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2000 PLN i dojazd do ze Słubic do Berlina??? Kochani, to na jedzenie by nie zarobił...

 

 

PS: Ktoś ogarnie ten wykop ? Może mi ktoś powiedzieć, tu albo na pw o co chodzi? Bo często słyszę, że to porażka itd. ale nie wiem dlaczego, bo nie czytam i nie chcę tam wchodzić, bo głupoty widzę.

Edytowane przez Carl93m
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.