Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
18TillIDie

Wydłużenie stosunku

Rekomendowane odpowiedzi

Cóż, niektórzy maja taka urodę, ale wszystkiego można się nauczyć. Są przecież różne techniki wydłużania, przeciągania stosunku. Zarówno od tych mentalnych - czyli podczas bunga bunga bunga myślisz o np sprawach które masz jutro do załatwienia w pracy, poprze różnego rodzaju żele i środki wydłużające stosunek - np żele od durexa czy chusteczki oc wipes.

• Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jest też lek na receptę Priligy, tzw. dapoksetyna.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dobre pytanie czy ww. środki nie wpływają również znieczulająco na kobietę? O ile w prezerwatywie z benzokainą znieczulamy się sami, to po żelu czy chusteczkach jest bezpośredni kontakt z pochwą, szczególnie po zastosowaniu bezpośrednio przed. Seks będzie znacznie dłuższy ale może się okazać, że mechaniczny, bez satysfakcji. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Po co wydlużać stosunek? Po dłuższym czasie to już nawet przyjemności z tego nie ma , czucie znika, kolana obtarte..pisior też... no po co to komu?:D

• Like 1
  • Haha 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@ReddAnthonyDokładnie, temat mocno zszedł z pierwotnej ścieżki. Moim celem było wydłużenie stosunku, ale sięgając po sposoby które mamy pod ręką. Osobiście nigdy bym nie sięgnął ku temu po farmaceutykę.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)

Mi jest to niezbędne ponieważ mam taką przypadłość, niezależnie czy miałem lat 18 czy 30, że 2 erekcja po wytrysku jest w 95%  bolesna. A zdarzają się zbyt szybkie wytryski i poprawka jest wskazana. Wtedy jest potrzeba ponad godzinnej przerwy aby w miarę komfortowo kopulować. Bolą mnie ciała jamiste od napierającej krwi, duży dyskomfort, bywa że godzina to za mało aby zmniejszyć ból ciał jamistych . Dodatkowo czy przerwa ma kwadrans czy 1,5 godziny to i tak są nieporównywanie słabsze odczucia niż przed pierwszym wytryskiem i do tego ten ból penisa.

Edytowane przez BeyondInfinity

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
4 godziny temu, ReddAnthony napisał:

Po co wydlużać stosunek? Po dłuższym czasie to już nawet przyjemności z tego nie ma , czucie znika, kolana obtarte..pisior też... no po co to komu?:D

Są gusta i guściki :) Niektórzy lubią dłużej... Np ja lubię dłużej. I nie mówię tutaj o 1h, tylko o 15-20 min :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta