Skocz do zawartości

Związek z Syryjczykiem


Rekomendowane odpowiedzi

Witam Braci.

 

Dawno już nie było żadnych trudnych spraw z naszego ulubionego kobiecego forum, zatem dzisiaj wrzucam wyznania pewnej damy.

 

Jest to opis cudownego związku z niejakim Khaledem.

Arabem który jest inny niż ci których się przedstawia niesłusznie w złym świetle. :)

Pani jest tak szczęśliwa i zakochana a nawet - w życiu nie zgadniecie - nie uprawiali jeszcze seksu.

 

Moim skromnym zdaniem, ta Pani albo strasznie popłynęła w swoich fantazjach, albo jest kolejną biedną istotą wierzącą, że ta historia nie zakończy się tak jak setki podobnych.

Na uwagę zasługują także komentarze pozostałych pań.

Większość z nich łyka wszystko jak młode pelikany, zazdroszcząc i mając nadzieję, że im także się tak "poszczęści w życiu"

 

Zapraszam do lektury.

http://www.netkobiety.pl/t107807.html

 

 

Edytowane przez Pozytywny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta laska (biedaczka) mu wierzy. No cóż, to błąd. On jej powie to co chce usłyszeć. Tak jak tu, gdzie szejk (to samo co imam) mówi "pierwsze dozwolone kłamstwo , to okłamywanie kobiety na temat uczuć", itd., itd. ... Uczą ich tego od dziecka. Na to nic nie poradzimy, im szybciej się sparzy na tym gościu tym lepiej dla niej, byle dzieci nie mieli, bo z potomstwem to kaplica.

 

Jest tam też druga laska, "Cyngiel" (ksywa zmieniona, tak by się nie/poznać :P ), która cały czas broni tej biedaczki, tego araba i wszystkich pokrzywdzonych i miesza z błotem wszystkich białych mężczyzn i opresorów i wszystkich niepoprawnych politycznie. Ewidentny płatny cyngiel - ma 17800 postów w 5 lat - to prawie 10 dziennie, bez wolnych sobót i niedziel. Płacą jej za tę robotę a te biedaczki, które się przyszły wyżalić oczywiście wierzą w to co one (te cyngle, bo jest ich tam więcej z taką ilością postów) piszą.

Jednym słowem tragedia.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Khaled jest bardziej egzotyczny niż Kamil czy Konrad więc jeśli już z nim jest to chce się pochwalić tym przed innymi kobietami, które tyle "szczęścia" nie miały i dla nich są Konrad i Kamil.

Trochę z innej beczki, a raczej strony świata. Ślub Polki z Koreańczykiem (z Południa). Zobaczcie na komentarze kobiet.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby tylko ten chłopina Khaleed nie skończył jako typowa beta, która teraz jest egzotyczna i zachwyca swoim odstępstwem od stereotypów, ale jego uległość może z czasem ją zacząć mdlić, zwłaszcza jeśli w jego obecnej postawie nie ma żadnych ukrytych motywów i faktycznie prezentuje taką osobowość. Rozpieszczenie kobiety i niestawianie w związku żadnych granic/wymagań jako sposób na jej miłość? Życzę powodzenia.

 

Przeciętny Polak wykazujący się taką postawą zostałby skreślony z marszu jako nudny i dupowaty. Khaleed jak już wspomniałem - zapewne ogromną część swojej popularności zawdzięcza egzotyczności. Jeśli ona spowszednieje, któż da gwarancję, że niewiasta nie zacznie się rozglądać za lepszymi opcjami, w końcu potwierdzenie własnej bezwarunkowej atrakcyjności już ma.

Edytowane przez Mr.Meursault
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To w sumie interesujące i pokrywające się z tym co mówi Marek. Panie lubią się posługiwać stereotypami ale oczywiście tylko wtedy jak jest to dla nich korzystne czy zgodne z ich interesami. Natomiast stereotypy są odrzucane jeśli emocje (gadzi mózg) dają inne sygnały albo po prostu się załączają.

 

Na tym konkretnym przykładzie ze związaniem się z mężczyzną pochodzącym z innego kręgu kulturowego widać to dość dobrze. Każdy logicznie myślący człowiek wie, że inna kultura, środowisko, społeczeństwo ma swoje własne prawa, zachowania, tradycje. Są one w formie silnych wzorców oraz filtrów społecznych również. Więc wchodząc w takie środowisko należałoby je poznać aby wiedzieć jaki wpływ będą mieć na Nas i nasze życie.

 

Po prostu aby nie było rozczarowań. To co w jednym kręgu społecznym jest uznawane za złe w innym może być normą, co często dotyczy relacji damsko - męskich.

 

Oczywiście Panie chciałyby liznąć egzotyki ale opartej na prawach naszego kręgu kulturowego gdzie teraz i do jakiegoś czasu kobieta jest stawiana na piedestale.....

 

... a później rozczarowanie. No cóż każdy wybór niesie za sobą konsekwencje, zazwyczaj ludzie nie są tych konsekwencji świadomi w momencie wyboru....

 

Edytowane przez SennaRot
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehh ta miłość do Araba, "czeka aż będę gotowa", 20 lat na karku, zakochuj się codziennie na nowo... A później kolejny gówniany reportaż o Polce, która wyjechała z Arabem i nie może wrócić do kraju, albo chłop nie pozwala jej nawet z domu wychodzić... 

Wiadomo - w każdej nacji są jebnięci i normalni ludzie. Ale żeby być tak głupią i nie wiedzieć jak wygląda kultura arabska... Ehh.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko jest miodzio puki nie są w kraju islamskim tam zasady są inne. A co do związku z inną nacją nie mam nic przeciwko sam z chęcią poznał bym jakaś śliczniutką muzułmankę, murzynkę czy latynoski. Żyjemy w świetnych czasach facet zadbany mający perspektywy finansowe wykształcony może mieć większość kobiet i nie musi zamykać się na polki.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Dzięki! Dam znać za 10 lat, kiedy będę już po ślubie i z dziećmi! :-) A w Polsce nie zamierzam mieszkać tylko w Niemczech. Tam mam pracę i rodzinę i tam już zostanę. :-) A on pracuje i zamierza pracować nadal jak każdy logicznie myślący człowiek w tym wieku. Nie zapomnij poinformować swoich koleżanek z fachu, które pracują w polskich opiekach społecznych aby po każdej interwencji w polskich rodzinach, gdzie piją, biorą narkotyki, katują dzieci i wiele innych gorszych rzeczy, pisały oświadczenie, aby nie zakładać rodzin i nie rodzić dzieci! Bo każdy jest taki sam! :-) Pozdrawiam i dziękuję za odpowiedź :-)


Co za sz... z niej. Będzie obrażać polskie rodziny tak jakby każda była patologiczna z pijakami, katowaniem  dzieci. Napisała ten komentarz bo jakaś przytomna kobieta napisała jej, ze każdy związek z Arabem zaczyna się od bycia szarmanckim itd., że takie gierki stosują. Jak widać prawda kłuje w oczy tę karynkę. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pare miesięcy temu ja i moja ex 'schodziliśmy się'. Akurat pojechała do Stanów sobie na wakacje dorobić, rodzine odwiedzić, pozwiedzać. Pisaliśmy/rozmawialiśmy systematycznie co pare dni, super fajnie, miła atmosfera. 

 

Kiedy to nagle to zaczęła mi opowiadać o Jemeńczykach, którzy sprzedają w markecie koło niej. A szczególnie zainteresował ją TEN JEDEN, co był nieśmiały i ukradkiem spoglądał na nią zza półek. Włączyła mi sie już wtedy lampka, bo była tak dziwnie zafascynowana jego nieśmiałością. 

 

Nadszedł w końcu dzień, gdy to otrzymałem dziwną wiadomość. "JAK MYŚLISZ CO OZNACZA W KULTURZE MUZUŁMAŃSKIEJ, GDY FACET DOTKNIE WŁOSÓW DZIEWCZYNY I POWIE 'DZIĘKUJE' ?". Jaka to była fascynacja! Wcześniej podniecało ją szarpanie za włosy w moim wykonaniu. No, ale z Księciem Lewantu to szans nie miałem widocznie ^^ 

 

Po paru dniach instynktownie ją testowałem zaczynając tematy nt. brutalności tej kultury względem kobiet, jaką mają MANIE na punkcie europejek, o mięsie hallal i innych ciekawych smaczkach. Na początku paliła jana, że "NO TAK TAK, DZIWNI LUDZIE; OOO JAA ALE PASKUDNI". Nawet nie pytałem o Jej Księcia, ani do niego nie nawiązywałem. 

 

Jakim miłym zaskoczeniem było dla mnie, gdy pewnego wieczoru po wysłaniu jej skrina nt. mięsa hallal, otrzymałem wiadomość "KULTURA JAK KULTURA, ZDARZA SIĘ; POZA TYM WIDZĘ JAK MI ZNIECHĘCASZ MUSLIMÓW OD JAKIEGOŚ CZASU. JEST TO Z DEKA NIE NA MIEJSCU, GDYŻ Z JEDEN Z NICH JUŻ JEST PRAWIE MOIM CHŁOPAKIEM".

 

...TAK...

 

Napisałem tylko, że mam nadzieje, że nie żartuje. Tyle mnie widziała/słyszała. Nie mam czasu na takie idiotki ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ... dobór naturalny....najlepiej jak IQ 80 wiąże się z IQ 80, po chuj się mamy z debilami użerać, niech sobie podbijają ego poprzez egzotycznych facetów.

Czy chcemy mieć takiego pół debila w domu? tylko po to żeby go mieć...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Karakalla napisał:

W takim razie Włoszki i Arabki powinny latać za nami ;)

Za chuja nikt mnie nie namówi na Włoszkę. U mnie jest kilka na kampusie i powiem, że wszystkie napierdalają tekstem jak Eminem na bezdechu. Ty powiesz jedno słowo, a one 10. Wolałbym chyba strzelić sobie w łeb. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Gaunter o Dimm napisał:

Za chuja nikt mnie nie namówi na Włoszkę. U mnie jest kilka na kampusie i powiem, że wszystkie napierdalają tekstem jak Eminem na bezdechu. Ty powiesz jedno słowo, a one 10. Wolałbym chyba strzelić sobie w łeb. 

Gadatliwość to jedna sprawa ;) A jak się prowadzą ? W jakim kraju ten kampus etc. etc ? Jakieś ciekawe historie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.