Skocz do zawartości

Narzeczona kumpla


Koculak

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Samczą Brać :)

 

Chciałem podzielić się z wami moim wczorajszym spostrzeżeniem ;)

 

Jak pewnie niektórzy z was wiedzą jestem tutaj nowy, dopiero zacząłem zgłębiać wiedzę na temat matrixa.

 

Wczoraj siedzieliśmy u kumpla niewielką ekipą, łoimy browary jeden za drugim, oglądamy mecze, jeden z kumpli był z narzeczoną. Dziewczyna bardzo ładna, dobrze wychowana z dobrego domu, dosyć religijna(była marianka), aczkolwiek kumpel nie ma problemów z sexem. Ona raczej nie pije, jak to kobieta, jednak nakłonili ją i  wypiła sobie 2 piwa, moja gdzieś poszła, temat w gronie zszedł chyba na brzuchy od piwa czy coś w tym stylu, dałem jakiś komentarz na temat swojego brzucha i wagi, a ona na to że wcale nie :D zaczęła mnie komplementować, że dobrze wyglądam, że zmężniałem bardzo i zrobiłem się masywny :D

Zaskoczyło mnie to, wywiązała się między nami rozmowa, a ona nachyliła się w moją stronę przez oparcie fotela(miała bluzkę z dekoltem) i rozmawiając ze mną,  patrząc na mnie zaczęła się drapać po piersi :o ale nie jak po komarze, tylko tak wiecie, delikatnie.

To było strasznie dziwne bo wyglądało to trochę jak by miała na mnie ochotę :D

A kumpel siedział obok, nie wiem czy to widział. On jest raczej gruby ;p

 

Nie powiem, trochę to połechtało moje ego :D 

 

To wszystko zwróciło moją uwagę bo nigdy bym nie pomyślał że TAKA kobieta, wierna, narzeczona, potrafi w taki sposób spojrzeć i mówić do innego faceta :) Jestem pewien że mojemu kumplowi takich rzeczy nie mówi ^^

 

Udanej Niedzieli!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, radeq napisał:

Baby to mają łatwo, trochę cyca uchyli i facetom odpierdala :D 

Wystarczy nie żreć jak świnia, trochę o siebie zadbać i kurwa cały świat staje otworem :D czy tam stoją otworem przed światem ;)

Niestety, od jakiegoś czasu jestem sam i muszę przyznać, że na widok "uchylonego cyca" po prostu kręci mi się w głowie - nawet, jeśli kobieta jest przeciętna (ale cyc ładny).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Koculak Masz trafne spostrzeżenia jednak z tego co piszesz to wiele ci ucieka z "światka PUA".

Mianowicie gdybyś "pijaku jeden" zwrócił uwagę na : zaczerwienienie skórne, zmianę oddechu, lub inna modulacje głosu w wypowiedziach kierowanych do ciebie, to faktycznie było by znakiem iż miała ochotę pochędożyć.

 

Niestety bez tych parametrów przyznaje racje bratu @Quo Vadis? zostałeś niczym przecinak użyty do "rozpierdoliny" jakiej pani gierki względem jej Misia.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno wyrokować o powodzie zachowania owej narzeczonej, być może rzeczywiście chodziło jej tylko o gierkę względem narzeczonego. Niezależnie jednak od powodu, jest to po prostu przykre - przeczytałem już ,,całe" to forum, wiele rzeczy sam w życiu widziałem, lecz taka - wydawałoby się - drobnostka opisana przez autora jakoś mnie  mocno zdołowała. Niby do niczego nie doszło, ale czego dobrego może spodziewać się po tej pani przyszły mąż? Może to tylko jednorazowe zdarzenie, ale rzeczywistość pozamatrixowa raczej wskazuje na nieodpowiednią partnerkę.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Koculak napisał:

dałem jakiś komentarz na temat swojego brzucha i wagi, a ona na to że wcale nie :D zaczęła mnie komplementować, że dobrze wyglądam, że zmężniałem bardzo i zrobiłem się masywny :D

Zaskoczyło mnie to, wywiązała się między nami rozmowa, a ona nachyliła się w moją stronę przez oparcie fotela(miała bluzkę z dekoltem) i rozmawiając ze mną,  patrząc na mnie zaczęła się drapać po piersi :o ale nie jak po komarze, tylko tak wiecie, delikatnie.

To było strasznie dziwne bo wyglądało to trochę jak by miała na mnie ochotę :D

A kumpel siedział obok, nie wiem czy to widział. On jest raczej gruby ;p

Po co prowokujesz takie sytuacje?

Czy twój kolega prowokuje takie sytuacje w stosunku do twojej kobiety?

Nie toleruje takiego zachowania.
Ilekroć ktoś się ślini przy mnie do mojej dziewczyny tym większą mam irytację dla jego osoby.
idź do kibla zrób swoje. Są inne kobiety na ziemi. 

Jeśli chodzi o mnie to bym powiedział coś w stylu jak chcecie się pierdolić to wyjdździe z mojego domu.

taki "kolega" ma 90% szansy, że nigdy więcej nie wejdzie do mojego domu. 

WON

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie sprowokowałem tej sytuacji, podzieliłem się tylko moimi spostrzeżeniami.

 

Prowokacja to by była gdybym też ją zaczął komplementować czy coś. A nasza krótka rozmowa polegała na tym że podziękowałem i powiedziałem że chciałem trochę przybrać bo zawsze byłem chudzielec. Tera ważę 85kg ( nie mam piwnego brzucha, kaloryfera też nie :)

 

Tylko tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie widze tu prowokacji ze strony kolegi. Atmosfera ciut luźniejsza, jak to bywa często nawijają się wtedy kontrowersyjne tematy. To raczej dobry test na babę, co w niej siedzi, na ile sobie pozwala przesuwac granicę. To ona przecież zaczęła komplementować. Po za tym wcale nie byłbym taki pewien czy chciała wzbudzić zazdrośc w swoim panu, skoro nie pije alko, a teraz jednak dziabnęła to hamulce lekko popuściły i kobietka się zapomniała, nie widząc nic złego w delikatnym podbiciu do kumpla swojego misiaczka :)

 

Taka reakcja, że "od razu waliłbym w ryj kumpla" to słabość, nie da rady wszystkich facetów odganiać od swojej samiczki, tym bardziej jeśli ona sama ich nagania.

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też jestem zdania, że pani chciała swojemu misiowi zrobić lekkie zwarcie w mózgownicy przy pomocy Twojej osoby.Gdyby faktycznie byłaby zainteresowana to  nie robiła by tego tak ostentacyjnie na pokaz.

Co do picia kobiet to jak wiadomo "baba pijana, dupa sprzedana" może to jest ten typ co po paru piwach sama z gaci wyskakuje i dlatego nie pije :P

1 godzinę temu, Onan Barbarzyńca napisał:

Taka reakcja, że "od razu waliłbym w ryj kumpla" to słabość, nie da rady wszystkich facetów odganiać od swojej samiczki, tym bardziej jeśli ona sama ich nagania.

W sedno.Babę często bardziej ugodzi brak reakcji swojego chłopa, a jak ma się taką która ciągle nagania sobie innych facetów to znaczy, że czas wymienić bladź.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I dlatego wiele razy Panowie Bracia było na forum wałkowane, żebyście myśleli i zastanowili się, kto tak naprawdę korzysta na tego typu zagrywkach albo przy akcjach, kiedy puka się kobiety mające partnerów. Use your brain ;)

Edytowane przez HORACIOU5
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie twierdzę, że kumple mają być świniami i na naszych oczach czy za plecami urabiać nam pannę. Natomiast uważam, że od razu rzucać się z łapami czy publicznym werbalnym wkurwem jest słabe. Lepiej powstrzymac emocje, poobserwować jaką ma się babę, jakich ma się kumpli i na spokojnie ocenić, wyciagnąc wnioski i wtedy decyzje. Gwałtowna reakcja może pozbawić nas często cennych informacji. 

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozkmina na poziomie gimbazy?
Zamierzasz opisywać każdą sytuację jaką będziesz miał z kobietami?
Jeśli tak - to bardzo słabo - czyny a nie słowa.

A swoją drogą to ja osobiście, nie chciałbym być z dziewczyną, która będzie mi testować kumpli takimi niskimi zachowaniami - swoją drogą w zasadzie to sam zostałeś poddany testowi i lepiej uwierz w to, że ona nawet była gotowa powiedzieć całej reszcie, że ją ,,obmacywałeś" i wtedy byłby problem.

Zapomniałeś o czymś takim, że dziewczyny kumpla/kolegi/przyjaciela/sąsiada się nie rusza? Poczułeś w swojej główce tą pulsującą krew i byłeś gotowy działać - mnie oczu nie zamydlisz.

Powinieneś ją porządnie ochrzanić za takie zachowanie a nie wytrzeszczać ślepia niczym 40-letni prawiczek, który kobiece narządy widział jedynie na zdjęciu!

7 godzin temu, Koculak napisał:

To wszystko zwróciło moją uwagę bo nigdy bym nie pomyślał że TAKA kobieta, wierna, narzeczona, potrafi w taki sposób spojrzeć i mówić do innego faceta :)

,,Cudy Miś pijany jest słodki i zabawny - własny - idiota jakich mało" - czujesz sentencję?
Podstawowa zasada jaką powinieneś sobie twardo wbić do głowy - Ty, twoi kumple oraz cała rzesza facetów Wam podobnych, jesteście jedynie opcją - nawet narzeczony czy mąż - to tak samo opcja.

Jakbyś zareagował jakbyś widział, że twoja dziewczyna zachowuje się w ten sposób?!

7 godzin temu, Koculak napisał:

Jestem pewien że mojemu kumplowi takich rzeczy nie mówi ^^

A skąd ty masz taką pewność?
Robisz za ich materac?

Tak się poczułeś ważny i atrakcyjny jak ci pokazała kawałek piersi, że ego poszło do góry, się podbudowałeś jaki to ty lepszy jesteś od całej reszty.

Szklaneczkę zimnej wody na głowę zachęcam.

Edytowane przez Odlotowy
  • Like 11
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Odlotowy napisał:

Tak się poczułeś ważny i atrakcyjny jak ci pokazała kawałek piersi, że ego poszło do góry, się podbudowałeś jaki to ty lepszy jesteś od całej reszty.

Szklaneczkę zimnej wody na głowę zachęcam.

Dokładnie mnie też na wymioty zbiera.

Gdybym zobaczył taką sytuację to zaatakowałbym od razu z całą stanowczością.

To jest mój dom i moje zasady.

Nie podoba się to drzwi są tam.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale za co jechac po gościu, który jako zdrowy facet zareagował na cycka? Tez tak reaguje na cycki :) Po drugie to kobita zaczęła kokieterię, już chuj z tym czy żeby pobudzić swojego pana, czy jednak z kobiecej próżności - sprawa do załatwienia między panem domu a jego kobitą. Czy do załatwienia na miejscu, z robieniem rabanu, wypierdalaniem gości? Można i tak. Ale dla mnie taki koleś to frustrat. Ok, gdyby na zaczepki kobiety kumpel odpowiedział jakąś forma wzajemności to można sie wkurwić. Ale sorry - moja dama przystawia mi się do kumpla, kumpel nic złego nie robi, ale zareagował na jej cycki to mam go wypierdolić? Bierzesz babę za bety na bok, każesz schować cyce i tyle. Tacy właśnie frustraci potem posuwają się do pobicia, dręczenia, a nawet i zabójstwa potencjalnych rywali do cipki ich kobiety "BO ON SIE SPOJRZAŁ" No kurwa - jestem na imprezie u kumpla, jego żona ubrała się jak dziwka, że ostrygę widać to trudno żebym spierdalał jak eunuch. Kiedy kobieta jest wierna i lojalna to nie prowokuje takich sytuacji, a na pewno nie w towarzystwie swojego chłopa. Kumplowi czy po prostu innemu facetowi, który pierwszy przystawia się do twojej panny należy się ostra reakcja, a nie kiedy masz żonę/partnerkę dziwkę ona prowokuje ci kumpli, oni nie łamią niepisanych zasad, a ty ich ganiasz z przysłowiową siekierą. Ja wiem, że niektórym może się to wydawać, że wtedy się jest tym legendarnym samcem alfa, ale to groteska w chuj.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ku...a gość gadał z laską a ta się nachyliła do niego z cyckami, żeby go wybadać. Zawsze miło zobaczyć kawałek cycka jak jest ładny. Co miał jej liścia na twarz za to dać? Biec do kumpla z krzykiem, że jego białogłowa flirtuje z nim? Przecież napisał, że z nią tylko rozmawiał a ta podłechtała jego ego. Macie jakąś pedalską pruderyjną Niedzielę dzisiaj? "Cudzych kobiet się nie rusza, zbiera mnie na wymioty och ach kobiety zdradzaja kumple ruchajo!". 

Edytowane przez Tomko
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz sobie myśleć co tylko chcesz.

Napisałem o tym nie po to żeby się chwalić, bo nie ma czym. Podzieliłem się tą sytuacją żeby ukazać że nawet kobieta którą uważam za bardzo porządną, też potrafi pokazać rogi.

Moja krew została tam gdzie powinna w takiej sytuacji i nie czułem się lepszy od innych, potraktowałem to jako miły komplement.

 

Nikt nie każe Ci czytać moich postów skoro Cie denerwują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Tomko napisał:

Ku...a gość gadał z laską a ta się nachyliła do niego z cyckami, żeby go wybadać. Zawsze miło zobaczyć kawałek cycka jak jest ładny. Co miał jej liścia na twarz za to dać? Biec do kumpla z krzykiem, że jego białogłowa flirtuje z nim?

Dokładnie!!! Niektórzy chyba wymagają, że kumple będą im pomagac w tresurze baby :D Zacznij człowieku od porządnego wychowania swojej niuni i ustalenia dla niej granic nieprzekraczalnych w relacjach z obcymi facetami. Potem wymagaj lojalności od kumpli.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, radeq napisał:

Baby to mają łatwo, trochę cyca uchyli i facetom odpierdala :D 

Wystarczy nie żreć jak świnia, trochę o siebie zadbać i kurwa cały świat staje otworem

 

Taaa. Otworem :) Jesli się nie zachowa trzeźwości umysłu - to można się bardzo szybko przekonać co to za otwór :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.