Skocz do zawartości

Narzeczona kumpla


Koculak

Rekomendowane odpowiedzi

@blck.shp Przeczytaj jeszcze raz co autor napisal o tym wieczorze. Stwierdzenie, że gdyby przyjaciółka zaczęła się do niego dobierać to bez wahania by uległ jest ba równi ze stwierdzeniem, że każdy mężczyzna jest potencjalnym gwałcicielem bo ma fiuta. Czyli kretyńskie. Znasz autora? Nie sądzę. Jak kolega wyżej dobrze wspomniał nowy @Koculak opisał pewną sytuację i chciał podyskutować. Jak podkreślił jest tu niedawno i dopiero wychodzi z matrixa więc można uznać, że to dla niego nowość i pyta się co o tym myślimy. Podkreślił, że nic nie zrobił w tym kierunku i rozmowę później przerwał a co poniektórzy zdążyli już (jak kolega @Onan Barbarzyńca stwierdził trafnie) zrobić profil psychologiczny jego, jego kumpla i laski jego kumpla. To zakrawa na śmieszność. Puknijcie się wszyscy w łeb bo ewidentnie wam się nudzi w tym wątku o doszukujecie się jak baby drugiego i trzeciego dna. 

Edytowane przez Tomko
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cycki są nasze, one je tylko noszą :D

 

Nie podczepiałbym tego tak sztywno - myślę, że są tu tacy, którzy nie ulegają słodkiej pussy nawet jak ją brokatem i wstążeczką ozdobi. Efekty są lepsze niż rzucanie się na babe jak na kawał szynki zawsze, gdy jest okazja. Sam się staram to zmieniać, bo robienie z siebie łapczywca na cipkę prowadzi do tego, że zwyczajnie wtedy to ich narzędzie manipulacji, a my nie chcemy przecież dawać się manipulować babskimi zagrywkami. 


Szminka i wypinka to pań największe atuty, jak je dobrze ugodzisz to się zdziwisz jakie te irracjonalne istotki są czułe na to :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strach pomyśleć co za psychoanaliza by powstała gdyby autor napisał: po podrapaniu się po cycku, nuńka przyniosła obiecane kostki LODU do drina. Pewnie coś w rodzaju:

- kostkę lodu ci wrzuciała do drina??? I ty na to pozwoliłeś??? Przecież to jasne że skoro uchyliła ci cyca a potem ostentacyjnie przyniosła lód to oznaczało że zrobiłaby ci loda, a ty skoro od razu jej nie zjebałes to pewnie chetnie - zdrajco męskiej solidarności - byś dał sobie obciagnąć! I tu poleciałby cytat z Freuda, żeby zgnoić takiego samca lambda!!!! :D

Edytowane przez Onan Barbarzyńca
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja i tak uważam, że autor dał się ponieść wyobraźni i zrobił z igły widły. Jak moja mnie skompletuje i przy okazji podrapie się po tyłku, to raczej to nie oznacza, że proponuje mi anal. Obstawiam, że albo autor źle zinterpretował intencje narzeczonej kumpla, albo chciała zasugerować swojemu, żeby po prostu schudł. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.11.2017 o 13:14, MoszeKortuxy napisał:

W sumie nic się nie stało. Autor tylko napisał, że kobieta po alkoholu zaczęła go dotykać. Wszyscy wiedzą, że po alkoholu rozluźniają się obyczaje. Ważne, że autor tego nie wykorzystał i nie wyruchał dziewczyny swojego kumpla. 

czy aby na pewno tak było tego nie wiemy.
Może autor celowo tego nie napisał...badał grunt przed wjechaniem prawdziwej artylerii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie.

Mam kumpla, żonaty i kiedyś czesto wychodziłem z nimi do klubów potanczyć, tzn oni mnie ciągneli bo to ja jestem taki samotny, nie ozeniłem się jeszcze i chetnie mi kogoś znajdą.

 

I co zaobserwowałem w tych klubach: loszka zawsze na parkiecie zgrywała panienkę i chetnie przyjmowała atencję, zalotne spojrzenia itd. Jak trafiał sie konkretny zawodnik, który ostro porywał do tańca to pochwili mąż(kumpel) ją odbijał. Oboje mieli poprostu z tego polew, fan z biedaków, którzy połasili się na zaszczucie cycem.

 

I pamiętam powrót taxi do domu. Kumpel jako zamawiający siada z kierowcą, ja z dupą z tyłu. Przytula sie do mnie, że zimno i spać sie chce. A ja na to zabieraj łapy i odpycham jak żula. Ona Kontratakuje, że jestem jej przyjacielem i jej zimno. Chopy! Kiedyś to może i bym sie podniecił i już miał kisiel w mózgu, teraz wiem, że to podstawowe testy. Tylko nie na wyszukanie alfy ale na wyszukanie piesków i zabawienie się atencja i manipulacją jak biedak jest podatny na byle kawałek cyca czy muśnięcie ręką.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.