Skocz do zawartości

Bieda to stan umysłu...


deleteduser28

Rekomendowane odpowiedzi

Co jakiś czas sprawdzam pato-tagi na wykopie i dzisiaj bystrzak napisał taką wiadomość:

 

Cytat

strim o 19 ,a te wasze hejty z tego waszego wykopu to spierdalać frajerzy jebani ,pluje na was hejty. możecie tylko jadem pluć ,a potem wracać do swojej marnej rzeczywistości czyli AZAMON ,albo inny obóz pracy. cieszcie się ,że macie taką odskocznię od obozów pracy jak nasz strim i po nogach całujcie. żal wam dupe ściska nawet wtedy jak robi się cel dla kogoś ,banda debili i kretynów. przydałoby się ,zęby ktoś wam spuścił porządny wpierdol ,to byście się nauczycili szacunku. pamiętajcie o tym ,że wyzywając od patusów , wstawiąc zdjęcia osób ,które były tylko okazjonalnie na strimie - raczej nie będziemy w pozytywnych relacjach. 

 

Niezmiennie wywołuje we mnie mieszaninę śmiechu i żenady, kiedy ktoś, kto praktycznie niczego się nie dorobił, a dopiero zaczyna zarabiać dobre jak na polskie warunki pieniądze, czuję się ponad "tłuszczą"

pracującą "w obozach pracy" i jawnie z nich szydzi. Jakby on sam był z jakiejś wyższej kasty, kiedy jest zwykłym przedstawicielem plebsu. Ile w tym poście jest jadu i tępej agresji, pomijając brak znajomości

interpunkcji i gramatyki, to po prostu szok.

 

Życie jest przewrotne i nie śmieje ani nie czuję się lepszy od osób gorzej sytuowanych, albo od tych, którym powinęła się noga, bo sam nie wiem gdzie będę np. za 10 lat i mam trochę zdrowo rozumianej pokory

po różnych życiowych zawirowaniach.

 

Tajfun, Kaczor, Siwy są w porządku, widać, że trochę doświadczyli, do bystrego po tym co napisał, niestety, ale czuję już tylko czystą pogardę, mimo, że nie dotyczy mnie ten post...

Co myślicie o tego typu zachowaniach?

 

 

 

Edytowane przez Dworzanin_Herzoga
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.11.2017 o 16:19, Dworzanin_Herzoga napisał:

Ile w tym poście jest jadu i tępej agresji, pomijając brak znajomości

interpunkcji i gramatyki, to po prostu szok.

Aż mi się przypomniał pewien kawał, który po lekkiej obróbce pasowałby do tego o czym piszesz ;) 

Idzie murzyn przez pustynię i spotyka Dżina, który mówi: 
- Masz jedno życzenie. 
- Chcę stać się biały!
Puff i stał się
Wraca do wioski, i idzie do ojca: 
- Ojcze, ojcze jestem biały! 
- Synek nie mam czasu idź do mamy. 
Idzie do mamy: 
- Mamo, mamo jestem biały! 
- Synku nie mam czasu pogadaj z siostrą. 
Idzie do siostry: 
- Siostro, siostro jestem biały! 
- Nie mam teraz czasu, idź sobie. 
Zdenerwowany murzyn mówi: 
Kurwa pół godziny jestem biały i już mnie te murzyny wkurwiają

 

Zamiast murzyna wstaw imię tego youtubera, zamiast biały wstaw bogaty i zamiast murzyny na końcu żartu: plebs

  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.