Skocz do zawartości

Odtwarzacz CD


Marek Kotoński

Rekomendowane odpowiedzi

Serwus Bracia, jak wiecie (bo sami mi doradziliście) mam sprzęt yamaha R-S202D, i chciałbym do niego jednak np. odtwarzacz CD - ale jak odtwarzałby np. pendrive czy kartę pamięci, to się nie obrażę. Nie musi być yamaha, ale coś w miarę ładnego i dobrego jakościowo, tak do tysiaka. Dzięki z góry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej. Jestem zwolennikiem pójścia do sklepu z płytą i odsłuchaniem na miejscu interesujących modeli. Swojego czasu kupowałem minizestaw i wybierałem między Yamaha Pianocraft e810, a D-M37 od Denona. Wziąłem oryginalną płytę i odsłuchałem. Denon służy mi już 8 rok.  Twoja propozycja jest jak najbardziej ok, ale radzę iść do sklepu i sprawdzić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Patricio kupiłem właśnie, mam trochę wyrzuty sumienia, tyle hajsu i znowu będą się słuchacze denerwowali na YT :>

 

@volcaniusch No to masz przechlapane u @Mosze Red, bo on jest fanatycznym fanem tych zestawów pianocrafta :> Co do sklepu, to jest to nierealne. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Stulejman Wspaniały A czemu się denerwować mają? I jak działa? :) 

 

PianoCraft jest jak najbardziej ok, mój brat też lubi Yamahę (ma zestaw kina domowego od nich). Po prostu neutralność i precyzja Denona bardziej przemówiła do mnie. Odpowiednie ustawienie dołączonych głośników sprawia, że nawet bas zaczyna posiadać jakąś głębię bez subwoofera. 

Edytowane przez volcaniusch
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetna sprawa taki sprzęt. Sam bym chętnie kupił sobie odtwarzacz płyt winylowych i pare płyt z muzyką klasyczną. Kieliszek wina na stoliku przy akompaniamencie muzyki w zimowy wieczór. Ja na krześle z książką w ręku (lub laptopem z odpalonym samczym forum :lol:), ogień bucha w kominku, zimowy wiatr dmie za oknem, a wierny pies śpi na tapczanie, grzejąc się przy ogniu.B) Rozmarzyłem się, ale cóż za piękna wizja wypełnioną piękną muzyką i chwilą spokoju spędzona na swoistej medytacji.

I jak się prezentuje sprzęt? A co do ludzi, których to boli, to zagłuszy ich muzyka i jakoś się wyrówna :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dojdzie chyba jutro - właśnie skończyłem zamawiać płyty cd, wziąłem co mi się podobało i chyba trochę przegiąłem z wydanymi pieniędzmi - no ale jak mam sprzęt, to trzeba na nim coś posłuchać. Zrobię jakieś video z tego jak przyjdzie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Stulejman Wspaniały Zainwestuj w dobry kabel cinch. Nie mówię o jakimś za 500 zł / metr, ale jakiś bardziej solidny niż zwykłe za piątaka. Różnica jest słyszalna. 

 

http://allegro.pl/kabel-przewod-2rca-2rca-cross-tech-r4-dlugosc-0-5m-i6900579340.html

Edytowane przez volcaniusch
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.