Skocz do zawartości

Rozstanie


Rekomendowane odpowiedzi

Laska sprawdza czy nadal wisisz...A czy nie jest tak ze jak wie ze wisisz jestes rozpatrywany w kategoriach ewentualnego zwiazku dopoki nie zlapie sie kogos lepszego? :) Badz pomiedzy zerwaniem z jednym(zrywa chopak) a szukaniem dobrej opcji? Wiadomo, samotna kobieta wiednie w oczach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa wygląda następująco.kontrola kontrola jeszcze raz kontrola i dodawanie sobie do zajebistosci. Lala z byłymi utrzymuje kontakt bo:

- Dodaje sobie do zajebistosci, paru ja bajeruje,były pierdoli smęty, czyli niunia rośnie na wartości
- Koło ratunkowe, wkońcu ruchanie sie z byłym jak ma takie widzi misie nie dodaje jej do licznika bo to wkońcu były

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co sie dzeje w momencie w ktorym panna chce dodac sobie jak to nazwales ''Do zajebistosci'' bylym a byly ja olewa I ma gleboka w dupie? Laska walczy o atrakcyjnosc w jego oczach I planuje sex z tym gosciem czy takze go olewa I szuka kolejnego jelenia czyt.bylego wczesniejszego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Update Panowie do mojego tematu:

Dowiaduje się od jakiegoś anonima że szlajała się po parkach z jakimś typem. Mówię spoko. Napisała mi że "ja mam to natychmiast załatwić i mu napisać że już od dawna nie jesteśmy razem, bo tu chodzi o jej reputację". Myślę sobie, pięknie. Teraz najważniejsze jest aby nie wpaść w schemat dziwki. 

Wpadam po rzeczy, ta o tym teatrze nawija że z koleżanką była, po czym wiedziałem że to było kłamstwo od tej samej osoby. To pewne jakaś zazdrosna koleżanka albo coś. Dostaje wiadomość od nieznanego mi nr:

Chłopaku żal mi Ciebie. To jest zła kobieta. Ledwo zeszła z ciebie od razu wskoczyła na kogoś innego - tyle była warta wasza miłość.

 

Wysyłam jej to - furia.

 

Dziś dostaje oto taką wiadomość: 

 

Przykro mi że to nie nasz zwiazek swiadczy o tym jaka jestem osobą. Tylko sms ktore ktos wypisuje. Nie mam sobie nic do zarzucenia przez caly okres trwania naszego zwiazku. teraz czuje sie zaszczyta, nie wiem o co chodzi, nikomu nie ufam, a Ty też jestes przeciwko mnie. Przykro mi, ale takie jest chyba zycie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie martw sie tez miałem kiedyś dobre serduszko, ale teraz go nie mam bo kurestwo trzeba napiętnować :D

jezeli chcesz zeby niunia dostała szału pizdy podazaj za wskazówkami pokemona.

1.Usuniecie z życia wszystkiego co was łączyło.zmiana numeru telefonu itd.
2. Jezeli masz fejsika nie usuwaj jej ze znajomych zeby miała swobodny dostęp do sweet foć.(albo usuń wpizdu niech sie postara zobaczyc co u misiaczka poprzez znajomych)a ty za tydzień albo 2 powklejasz focie sweetaśne z jakaś super niunią ze sie dobrze bawisz
3. Nie odzywaj sie do niej.nie dzwoń nie pisz.a nawet jak bedzie pisała i dzwoniła to sie nie odzywaj


Po takich manewrach niunia dostanie szału pizdy i zacznie sie gra o odzyskanie ciebie.ale ty no cóz olejesz ją, chyba ze prawo naturalnej selekcji cie dopadnie , ona obieca miłosc wiernosć itd.bedzie jak w bajce.bedzie dziecko.a ona zrobi tobie terror psychiczny az bedzie stara i brzydka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrzę na to i myślę WTF - pozostawiłem bez odpowiedzi.

Wg mnie to chyba coś nie teges znowu z głową - jednak stare demony pod znaku problemów psychicznych znowu wróciły. Jakoś nie potrafi temu zaprzeczyć że do piątku byłam z Tobą ale w sobotę już oficialnie nie, więc mogłam pociągnąć pęto. Tym razem to nie moja bajka, niech kolega pomoże :)

P.S.

Siłka wraca do gry po nowym roku. Kumpel wprowadza się do mnie, więc razem będzie raźniej.

Mam jeszcze bilety na sylwestra za gruby hajs na którym jak zobaczyłem ona będzie z koleżką od spacerów. Właśnie zastanawiam się co zrobić. Czy olać czy iść

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To do 2-go stycznia wraz z kumplem masz nie trzeźwieć ;-) a potem stop. Siłka i inne sposoby na pracowanie nad sobą i oczywiście 0 myślenia i kontaktowania się z ww. panią.

 

ED: moja rada na bilety jest taka, żeby je komuś oddać. Nie potrzebne myślę Ci takie widoki tak szybko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idz z inna niunia jezeli to nie problem logistyczny i zarazem jest to najlepsze wyjście.Pójdziesz sam to spierdolisz sobie sylwka. Nie pójdziesz to ona wygra w swoim łbie.ale jak byś zamiast tego był gdzie indziej i sylwka skończył z inna niunia to ty jestes góra w tej grze. W jej porytym garze teraz beda lecieć usprawidliwienia swojego porytego łba i udowadnianie sobie ze dobrze zrobiła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Totalny zlew chlopaku! 

 

 

Po pierwsze i najwazniejsze! Zapomnijcie o milosci! Nie ma czegos takiego - milosc to tylko okreslona mieszanka feromonow w mozgu - mezczyzna nie moze sobie pozwolic na kochanie kobiet bo one nas NIE kochaja - dla nich to tylko uklad i hypergamia czycha by wymienic 'zakochanego' frajera na lepszego, zapewniajacego wiecej spokoju i srodkow.

 

Jutro Ci pokaze jak sie zalatwia takie sprawy jak SMSy, nagabywanie itp (teraz padl mi telefon).

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Totalny zlew chlopaku! 

 

 

Po pierwsze i najwazniejsze! Zapomnijcie o milosci! Nie ma czegos takiego - milosc to tylko okreslona mieszanka feromonow w mozgu - mezczyzna nie moze sobie pozwolic na kochanie kobiet bo one nas NIE kochaja - dla nich to tylko uklad i hypergamia czycha by wymienic 'zakochanego' frajera na lepszego, zapewniajacego wiecej spokoju i srodkow.

 

Jutro Ci pokaze jak sie zalatwia takie sprawy jak SMSy, nagabywanie itp (teraz padl mi telefon).

Miłość związkowa to zawsze interes dla każdej ze stron, natomiast kochanie kogoś to już wyższa jazda, bo prawdziwe kochanie jest bezinteresowne, ale do tego trzeba dojrzeć. Tak więc kochaj niewdzięcznice nadal i puść wolno, krzyż na drogę. I nie otwierać maili od niej! :) Bo przecież tak naprawdę ona dała do zrozumienia - szukaj se innej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie złap się na taki myk, że teraz jak zlewasz i nie odpowiadasz to się robisz bardziej interesujący i może Ci zawracać dupę, w każdym razie, decyzja podjęta, że olewasz i trzymaj się tego. Ja się nie odzywałem, zyskałem zainteresowanie i pękłem i wypłynął potok wiary, że się może udać, wtedy straciła znowu zainteresowanie, a ja straciłem resztki godności

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie złap się na taki myk, że teraz jak zlewasz i nie odpowiadasz to się robisz bardziej interesujący i może Ci zawracać dupę, w każdym razie, decyzja podjęta, że olewasz i trzymaj się tego. Ja się nie odzywałem, zyskałem zainteresowanie i pękłem i wypłynął potok wiary, że się może udać, wtedy straciła znowu zainteresowanie, a ja straciłem resztki godności

Co do resztek godności - już tego nie powtórzysz z żadną, zawsze trzeba widzieć jakieś pozytywy. Moja też mnie sprawdza, wysyłając życzenia na urodziny i na święta. Nie odpowiadam, bo odpowiadając, dałbym jej satysfakcję "zajebistości". Ma już męża, więc niech nie cyrkuje, bo to już tylko kpina.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe właśnie teraz przesadzam w drugą stronę :D nawet na najmniejszą próbę jakiej kolejek zniewagi ze strony jakiejkolwiek kobiety, wychodzę i nie ma ze mną gadki, to też głupie, ale chyba teraz czas na takie akcje, jak wcześniej była uległość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma jej, piszę że teraz wszystkie obrywają, za tą co skaleczyła.

Chodziło mi o to, że jak jakiejkolwiek pani pokazujesz plecy wychodząc, to najpierw się upewnij, że jej we łbie nie zaświtało że po prostu uciekasz. Ma poczuć, że coś zjebała i to ją czeka za każdym razem jak cosik sknoci :-) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak pisałem nie jest to rozsądne, no ale człowiek uczy się na błędzie jak sie skaleczy, to później ma taki wojowniczy okres, pewnie też się na tym sparze. Laski sie wkurwiają na takie zachowanie, bo widzą, że nawet nie mam ochoty słuchać co mają do powiedzenia. I nachodzi mnie wtedy taka myśl, że dlatego wolą facetów po 40 bo to takie troche małoletnie zachowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi o to, że jak jakiejkolwiek pani pokazujesz plecy wychodząc, to najpierw się upewnij, że jej we łbie nie zaświtało że po prostu uciekasz. Ma poczuć, że coś zjebała i to ją czeka za każdym razem jak cosik sknoci :-) 

A czemu ma poczuć, że coś zjebała? Niech nie wie, o co chodzi haha - one często nam to robią :D

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie!

Dziękuje za wszystkie wypowiedzi. Po sesji z Markiem otworzyłem na dużo rzeczy głowę oraz spojrzałem na wszystko z innej perspektywy. Staram się pracować nad sobą i w pełni rozumieć procesy które zachodzą we mnie, 

Nigdy nie pojąłbym tego gdyby nie cała ta sytuacja,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.