Skocz do zawartości

Moja Historia


Rekomendowane odpowiedzi

Witam was wszystkich. Mam na imię Adam i mam 19 lat. W regulaminie było napisane, ze musze sie przedstawić. Mam nadzieje, ze jest to odpowiednie miejsce. Opowiem wam moją historie z dziewczynami. Moją pierwszą dziewczymą była Daria, gdy mialem okolo 15 lat. Krotka relacjia, zerwalem z nią. Po pierwsze okazało się, ze ćpa. Po drugie paliła. Generalnie byłem białym rycerzem. Coś mi tu nie pasowało, dlaczego mnie nie szanowała. Druga dziewczyna. Śliczna i zgrabna. Mam 17 lat. Znowu biały rycerz. Zakochanie z jej strony szybko mineło, probowalem ratowac to. Bardzo mi zalezalo. Kupowalem nawet produktu Roberta Marchela. Moze ktos kojarzy. Nie pomogło, nie szanowała mnie, nie czuła do mnie pociagu, bylem po prostu pizdą na jej zawołanie. Trzecia dziewczyna Nicola, mam 19 lat. Tutaj juz poznałem Marka, przeczytalem jego ksiazki. Audycje niektóre wysluchalem. Zakochana po uszy. Generalnie podobało mi się to, ale jej cechy charakteru nie sprzyjały moim. Po za tym nie rozwijała się. Lubiła atencje chłopcow. Zerwałem z nią nie dawno. Teraz tak, mam 19 lat. Nie chce miec na razie dziewczyny. Zamierzam sie rozwijac, oraz zarabiac pieniadze. I tutaj za radą Marka, gdy bede juz zamozny, w wieku około 40 lat, znajde Sobie jakąs kobiete. Zamierzam się wyszaleć za młodu, cieszyc sie zyciem, a nie tkwic w związkach. Dziękuję i pozdrawiam.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz wielkie szczęście że trafiłeś tutaj w tak młodym wieku, dużo pokory, nie spiesz się daj sobie czas i przemyśl na prawdę głęboko co chcesz w życiu robić żeby tego później nie żałować. Bardzo dobre cele na początek, musisz je tylko sprecyzować, nadać im wartość mierzalną, np. ile chcesz zarobić/oszczędzić w tym roku,w kolejnym i w trzy lata etc. Muszą to być cele które da się zmierzyć inaczej rozpłyną się, musisz znać port do którego płyniesz. Powiedz sobie oszczędzę w tym roku 2,3 albo 5k, zrobię takie i takie uprawnienia, nauczę się "i tu wpisz". Inaczej nie wiesz jaki masz cel. Pozdrawiam i do przodu.

Edytowane przez Gardevili
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, adamwuss napisał:

Teraz tak, mam 19 lat. Nie chce miec na razie dziewczyny. Zamierzam sie rozwijac, oraz zarabiac pieniadze. I tutaj za radą Marka, gdy bede juz zamozny, w wieku około 40 lat, znajde Sobie jakąs kobiete. Zamierzam się wyszaleć za młodu, cieszyc sie zyciem, a nie tkwic w związkach. Dziękuję i pozdrawiam.

 

AND THAT'S THE BOTTOM LINE! A poza tym to siemano. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.