Skocz do zawartości

Jesteśmy równi i są równiejsze...czyli o zmianie w prawie


Rekomendowane odpowiedzi

Znalazłem ostatnio całkiem ciakawy artykuł,który robi kurtyzanę z logiki,a z nas mężczyzn obywateli wtórej katergorii http://wolnosc24.pl/2017/02/09/kara-dozywocia-tylko-dla-mezczyzn-to-nie-dyskryminacja-tak-orzekl-europejski-trybunal-praw-czlowieka-uzasadnieniem-jest-realizacja-zasad-humanitaryzmu-i-sprawiedliwosci/,dodatkowo podrzucam link do wykopu,gdzie znalazłem tą treśćhttps://www.wykop.pl/link/4041213/trybunal-praw-czlowieka-kara-dozywocia-tylko-dla-mezczyzn-to-nie-dyskryminacja/strona/2/.
Patrząc na obecną cywilizację każdy zdrowo myślący nie zakodowany obywatel,jakiegokolwiek kraju zachodu bez trudu może zauważyć,że chyli się ona ku upadkowi i jest on nieuchronny.Uważam,że dobrym rozwiązaniem na poprawę żywotu zwykłego szaraczka,jest organizacja się w mikrospołeczności jak i w dużo większe takie jak te,bo gdy może nie nadejdzie,ale raczej to jest nie do uniknięcia masa krytyczna....Ludzie będą zdezorientowani,a jako punkty organizacyjne najpewniej przyjmą lokalne świątynie przepełnione w swej historii od początku bólem i cierpieniem,a te małe kiedy w naszej historii okazały się być nam pożyteczne-To tylko mój scenariusz na tą całą europejską farsę :P 
Chyba za punkty odniesienia w orzekaniu takich praw biorą memy internetowe i bełkot feminazistek
Znalezione obrazy dla zapytania o dyskryminacji kobiet memy

Edytowane przez Perun
Fajny obrazek :)
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

POLexit nic nie da, bo to nie jest instytucja Unii Europejskiej ale Rady Europy która skupia państwa z Europy ale nie tylko,  które podpisały jakiś tam papier czy inną konwencję Praw człowieka.  Sprawa dotyczy zresztą Rosji, która co jak co ale w UE nie jest :D

 

Co nie zmienia faktu, że jest to kurwa oburzające.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważcie że coraz częściej widzimy takie kwiatki, praktycznie nie ma dnia by na świat nie wyszła informacja nowym prawie, wyroku pognębiających mężczyzn jako całość. Nie wspominając już o wiadomościach na temat muzułmanów i reszcie lewicowych fanaberii. Jeszcze 5 lat temu nie słyszało się o takich wiadomości jak dziś. Myślę że komunistycznemu establishmentowi zaczyna palić się grunt pod stopami i dlatego musieli przyśpieszyć tempo zmian. Wyroki jak ten z tematu nie zapadają ot tak sobie.

 

20 minut temu, badmoon napisał:

Tu trzeba ogólnoświatowej, samczej rewolucji

Rewolucja już się odbywa i to dokładnie od 100 lat. Konsekwentnie realizowany jest plan wprowadzenia ogólnoświatowego komunizmu. Uważasz że jeśli uświadomiono by nawet kilka milionów mężczyzn to by to coś zmieniło ? Co można zrobić ? Solidarnie przestać się rozmnażać ? Przecież taki jest właśnie jeden z celów komunistów. Doprowadzenie do zmniejszenia populacji białego człowieka bo za trudno nim sterować.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sędziowie tego trybunału powinni być konsekwentni i pójść na całość.

 

Niech się zwolnią z roboty i oddadzą swoje miejsca kobietom sędzinom.

 

Wtedy zapanuje już powszechna sprawiedliwość.

 

One także będą miały okazję pokazać swoją radosną twórczość.

 

Będzie jak w Bolszewii ... i smieszno i straszno.

 

Chociaż w sumie już powoli tak jest ... w Europie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież była już pani ministra swego czasu. O co tym babom chodzi..?

 

Czytam takie rewelacje, wychodzące od czasu do czasu i szczerze mówiąc utwierdzam się w przekonaniu, że żadne formy biernej demonstracji sprzeciwiającej się temu, nigdy nic nie dadzą. NIGDY. To krzyk wołającego na puszczy, totalna strata czasu. Musicie pamiętać drodzy towarzysze, że władają naszymi narodami najprawdziwsi, w pełnym znaczeniu tego słowa - psychopaci. Oni doskonale wiedzą, jak absurdalne i szkodliwe dla nas są ich decyzje, wiedzą też, że ich żadne konsekwencje z tego powodu nie dotkną, ponieważ im wolno wszystko: kraść, kłamać, zlecać morderstwa, rujnować całe gospodarki i dorobek kulturowy dla swoich zysków. Jak lud zacznie zbyt głośno sprzeciwiać się, to użyją policji albo wojska bez skrupułów, bo w gruncie rzeczy jedyne co powstrzymuje ich przed wymordowaniem nas dla zabawy to to, że my na nich robimy.

W tym wypadku potrzeba nam nie tylko grup szerzących wiedzę pośród mężczyzn, to o wiele za mało. Potrzeba nam grupy uzbrojonych po zęby bohaterów ze szpiegami w szeregach władzy, z bombami i karabinami snajperskimi, którzy odstrzeliliby kilka głów w Brukseli, w Niemczech, we Francji, w Wielkiej Brytanii na wszelki wypadek też, oraz - jak widać - w całkowicie skorumpowanej strukturze, jaką jest Trybunał Praw Człowieka. Nie mówię tu o tych wszystkich terrorystach - pustynnych małpach z kałasznikowami, manipulowanych przez ISIS, handlujące z zachodem zagrabioną ropą. Mówię o dobrze zorganizowanej, całkowicie nieuchwytnej grupie świadomych, mądrych ludzi, którzy rozumieją, że to ci u najwyższych władz są największym problemem naszej cywilizacji i kultury, że to oni są jedynymi i prawdziwymi terrorystami. I my, jako narody nie będziemy wolni, nie będziemy mieć żadnych szans na prawdziwy rozwój tak długo, jak długo oni nie będą MARTWI!

 

Są wciąż narody nierozbrojone, jak choćby Stany, albo Szwajcaria. Może w końcu nadejdzie ten moment, w którym taki wyrok liczącej się instytucji poskutkuje trupami i ostrzeżeniem, że jak będą dalej pogrywać sobie w ten sposób, to trupów będzie jeszcze więcej. Że zawód skorumpowanego polityka stanie się zawodem skrajnie niebezpiecznym. A potem to samo zrobi się z kobietami z tych wszystkich żałosnych feministycznych zrzeszeń, jeśli odważą się choćby krzywym okiem na faceta spojrzeć.

 

Wiem, że nie każdemu spodoba się takie przedstawienie sprawy, ale przynajmniej ja nie widzę innego skutecznego wyjścia.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie trzeba przygotować kontrrewolucję. Jak na razie informacyjną aby zalać internet i media wiedzą na temat tłamszenia mężczyzn i ciągłego niszczenia naszej pozycji w społeczeństwie. 

Od niedawna odnoszę wrażenie, że to wszystko się zaostrza i przyśpiesza. Coraz bardziej i częściej uderza się w mężczyzn.

Nie wiem czy to tylko moje widzenie i myślenie nakierowane na relacje męsko-damskie oraz ogólnie mężczyzn nadmiernie zwiększa moją czujność na tym punkcie czy rzeczywiście w ostatnim czasie następuje przyśpieszenie walki z męskością. 

 

Mężczyźni coraz bardziej są stawiani pod ścianą, gdzie nie ma już innych opcji jak ostateczna walka. I mam wrażenie, że właśnie oto komuś  chodzi.

 

57 minut temu, Rocky Horror napisał:

Są wciąż narody nierozbrojone, jak choćby Stany, albo Szwajcaria

To prawda oni posiadają broń lecz w zderzeniu z wyszkolonymi i dobrze uzbrojonymi żołnierzami z ciężkimi wozami bojowymi, czołgami, helikopterami, samolotami i masą innych udogodnień wojskowych zwykłe społeczeństwo ma wartość bojową co najwyżej lokalnej milicji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.