Skocz do zawartości

Wygram!


deleteduser91

Rekomendowane odpowiedzi

Ja! Niesamowity Szymi syn Marii i Zbigniewa, który zwycięsko wyszedł z walki:

- z alko ( 5 lat bez ani grama tego szajsu)

- z papieroskami (3 lata nic)

Został mi do pokonania ostatni bastion broniący dostępu do ultra wolności: KOFEINA

Oświadczam, że od dnia 25.11.2017 - zero kofeiny ( kawa, energetyki, cola)

Moja deklaracja już trwa, podczas niej mam możliwość picia yerba mate, której kupiłem 2kg

po skończeniu się yeby, już jadę na suchara bezapelacyjnie. 

Kofeinka podzieli smutny los alko i szlugów.

Proszę drogich braci o raz na tydzień lub dwa o pytanie dotyczące postępów, gdyż pragnę bijąc się w pierś,

z oczami przepełnionym radością na pytanie: Szymi czy walisz jeszcze kawczany?

Odpowiedzieć: Pierdolę ten syf !

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko nie popadaj ze skrajności w skrajność. Chcesz rzucić kawę? Spoko, ale picie kawy w umiarze przynosi dużo pozytywnych skutków, jak chociażby pobudza, polepsza wchłanianie wit. C, ma witaminy z grupy B, polepsza trawienie, ma działanie przeciwalergiczne itp.

Jeśli pijesz 6-10 kaw dziennie, to faktycznie ogranicz, albo przerzuć się na zbożową, ale jeśli pijesz 2/3 dziennie, to nic złego Ci się nie stanie.

W każdym razie, powodzenia w postanowieniach, ale pamiętaj, rozsądek przede wszystkim. ☺

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za zainteresowanie, jest to moja droga.

Fakt yerba zawiera kofeinę ( nie wiedziałem) natomiast nie zmienia to faktu że 2 kg Yerby zejdzie a potem zero. 

Panowie co do ilości: szlugów też nie chciałem ograniczać  do 3 dziennie, tak jak alko: Ty ziom tylko dzisiaj.

Zdaję sobie sprawę, że nawet alkohol w małych ilościach może służyć.

 

Wesoły Romek : tak, przez chwilę jest fajnie po kawie czy energetyku a potem odczuwalny zjazd, dłuższy niż faza. (moje zdanie)

Stulejman Wspaniały: i owszem, tylko przykładowo jak ziomal ma szkodliwe nałogi, to najpierw musi je zaspokoić a potem myśleć czy jest fajnie czy nie. Haha To jak Seve Jobs, co ma wszystkie ciuchy takie same żeby nie zaprzątać sobie głowy co ubrać. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

@NiesamowitySzymi Jak tam Bratku postępy?  Sam od pewnego czasu rozkminiam czy kawa nie powinna wylecieć definitywnie z mojego menu. Robiłem różne przerwy w spożyciu i generalnie widze że 1-2 kawy dziennie przez kilka dni daje znaczącą zmianę obrotów i problemy z koncentracją.

Jak piję jedną lub dwie na weekendzie dla towarzystwa, do rozmowy to jest OK, ale jak zacznę pokładać w niej nadzieję na dodatkową moc, większą wydajność, pobudzenie, to efekty są odwrotne. Dziwne, ale tak mam i obserwuję to dokładniej już z pół roku.   

 


 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Uszanowanie !!!

Otóż kawce i energetykom udało się skopać tyłek. 

Cieszę się bardzo choć, tak dopiero po trzech miechach czyli tak około połowy lutego poczuję się bezpieczniej :)

Niby nawyk po 21 dniach ale wolę żeby się ugruntował. 

Kawczanów i energetyków nie zastąpiłem niczym, po prostu musiały odejść w niepamięć. 

Piję wodę i tak z 4-5 herbat, z tym na razie problemu nie robię.

Minusy - brak

Plusy - no ze stówka to w suchym jest, o wiele lepsze samopoczucie, lekkość, regularny stolec ( bo po kawkach to sami wiecie)

          spokój, zauważalny brak nagłych zmian nastroju. 

 

Podsumowanie: Po audycjach Marka, ezoteryce, transerfingu przypomina mi się, że gdy rzucałem szlugi to potrafiłem znaleźć całą ramkę szlugów, gość który zawsze harpił potrafił podejść do mnie i powiedzieć częstując dymkiem: zajarasz, ty zawsze mi dajesz. Hehe - to były wahadła.  

P.S  Też w kawczanach pokładałem nadzieję na pobudzenie i przychodziło rozczarowanie. 

 

Od połowy lutego już zapowiadam cel - no fap. Założę osobny post w "Przysiędze przed braćmi", bo czuję mentalne wsparcie. 

                                               Już teraz trenuję wolę, żeby potem nie było za dużego szoku.

 

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.