Skocz do zawartości

[DOTYCZY] "O pannach cnotliwych"


Lalka

Rekomendowane odpowiedzi

14 godzin temu, catwoman napisał:

Swego czasu @Mosze Red (nota bene imponująca lista "Moszów" mi się rozwinęła gdy chciałam go oznaczyć w poście...) założył wątek w którym opisywał różne, nietypowe upodobania seksualne pań. I takich przypadków jak u @badmoon'a tam nie było. A umówmy się, po stylu pisania @badmoon'a raczej nie powiedziałabym, że to osobnik z wyższej klasy społecznej... 

No to akurat słaby argument, że tam tego nie było. To nic nie oznacza.

Nie rozumiem też co ma do tego klasa społeczna.

 

Ludzie są wzrokowcami. B. ładni fizycznie ludzie są automatycznie w wyższej klasie społecznej, inni chcą przebywać w ich obecności, jest efekt aureoli.

Takim ludziom zawsze (chyba) jest łatwiej, wręcz muszą się opędzać od innych jak od much. Mogą o wiele więcej niż "normalni".

Dlatego też tamten wątek nie był dla mnie taki nieprawdopodobny, tym bardziej, że potem przyłączyli się także inni ze swoimi przygodami.

 

 

Aj przepraszam za posty pod sobą, nie mogę już edytować poprzedniego. Poproszę o scalenie.

Scalone - Mosze Kortuxy.

 

14 godzin temu, Brat Jan napisał:

I wszystkie godzą się na zabawę kałem na fiucie?

Jeśli dobrze pamiętam to on opisywał tylko ekstremalne przypadki, nie wszystkie.

 

14 godzin temu, Brat Jan napisał:

@Uff spróbuj konia walić 10x dziennie prze 1,5 roku! Pewnie młody jesteś to wytrzymasz!

Ha ha, nie, maks to dla mnie 3 dziennie jak miałem 20+, potem już bolało.

 

14 godzin temu, Brat Jan napisał:

Nie neguję tego, że badmoon miał różne "przygody".

Ja też nie, mi się to przyjemnie czytało.

Coś w stylu, ho ho, takim mistrzom to wszystko uchodzi na sucho.

Jak już pisałem dla mnie takie akcje są prawdopodobne.

Jeśli "normalni" na tym forum piszą, że są w stanie ogarniać panie i grać na emocjach tak, że panie robią dużo pomimo tego, że oni fizycznie mają braki, to jak łatwo musi mieć ktoś kto kwestię fizyczną ma z genów...

14 godzin temu, Brat Jan napisał:

"Czas akcji – połowa lat 90-tych. " Anal wtedy nie był tak popularny

Ta konkluzja jest nieuzasadniona, na jakich przesłankach to bazujesz ? Swoim środowisku, dostępnych gazetkach i filmach ?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Uff napisał:

Ludzie są wzrokowcami. B. ładni fizycznie ludzie są automatycznie w wyższej klasie społecznej, inni chcą przebywać w ich obecności, jest efekt aureoli.

Takim ludziom zawsze (chyba) jest łatwiej, wręcz muszą się opędzać od innych jak od much. Mogą o wiele więcej niż "normalni".

 

To jest prawda mam koleżankę która jest 10/10 zarówno jeśli chodzi o figurę ale i twarz co jeszcze podkreśla seksownym ubiorem, szpilki, obcisle ciuszki, dekolty. Różni ludzie często dają jej darmowe prezenty, zniżki, rabaty nawet swoje np pracownicze, teraz jest w związku ale wcześniej miała kilku orbiterów którzy robili jej zakupy, chodziłam z nią przez rok do klasy ( poźniej sie przepisała do innej szkoły) ale np nauczyciele dopisywali jej dobre oceny po lekcjach. Do tego ona czasami kradnie w sklepach ( to jej hobby dla podniesienia adrenaliny) a ochroniarze często to widzą ale nie reagują. Nikt nie chce mieć z nią zatargu. Jest tak śliczna, że wszystkich onieśmiela.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, deomi napisał:

mam koleżankę która jest 10/10 zarówno jeśli chodzi o figurę ale i twarz

oraz

31 minut temu, deomi napisał:

teraz jest w związku

Z ciekawości zapytam, co to za facet. Też dziesiątka z wyglądu ? Czy może zasoby albo pozycja towarzyska ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Uff Jest dość przystojny, nie do końca mój typ więc cięzko mi ocenić. Na pewno nie jest to wysoki biznesmen pod krawatem. Twarz męska ale ze słodkim uśmiechem. Jest pewny siebie, umie kombinować jeśli chodzi o pieniądze, raczej takie pół szemrane interesy. Coś odkupuje, coś odsprzedaje, ale forse mają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, PanDoktur napisał:

Generalizującym użytkownikom, którzy stawiają kobiety tylko w złym świetle zadałbym pytanie czy również mają taką opinię o swoim matkach. 

 

Nie no matka rzecz święta ;) Coś mi się wydaje, że lepiej pewnych rzeczy nie wiedzieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Uff Mam znajomego, który z atutów wyglądowych ma tylko wzrost, poza tym jąka się. Mimo to podrywanie kobiet przychodzi mu z taką łatwością, jak mi palenie papierosów. Facet po setce przestał liczyć, a to było wiele lat temu. 

Jeśli mam plany wobec jakiejś kobiety, najpierw przedstawiam ją jemu, żeby się upewnić, czy przypadkiem nie przeszła już przez jego ręce, bo szalał po całej Polsce.

W dodatku nakłaniał je do naprawdę perwersyjnych rzeczy.

Po tym, co widziałem i o czym mi opowiadał, przestałem się dziwić czemukolwiek.  

On by i zakonnice zdeprawował, gdyby miał okazję.

Na czym, poza tupetem bazował, nie wiem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, deomi napisał:

 Do tego ona czasami kradnie w sklepach ( to jej hobby dla podniesienia adrenaliny) a ochroniarze często to widzą ale nie reagują. Nikt nie chce mieć z nią zatargu. Jest tak śliczna, że wszystkich onieśmiela.

Dałbym jej popalić za kradzież!

Wyzbyłem się oceniania pań tylko po wyglądzie.

 

 

@Uff Zbytnio serio wziąłeś rozważania o alfach i betach.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, Drwal napisał:

Na czym, poza tupetem bazował, nie wiem. 

To jak z ludźmi, którzy mają niesamowite sukcesy w różnych dziedzinach.

Imają się różnych zajęć, jedne wychodzą średnio, inne gorzej ale trafiają na coś co im idzie jak po maśle.

Po prostu widzą instynktownie jak mechanizm działa i jak go wykorzystać.

Po doszlifowaniu są nie do zatrzymania.

 

Przypomina mi się film "Good Will Hunting", jak chłopak wyjaśniał dziewczynie swój dar.

On po prostu widział chemię i matematykę i od razu rozumiał. I z tym kolegą jest moim zdaniem podobnie.

Wg. mnie od tego zaczął się temat PUA. Ktoś przyglądał się naturszczykowi w akcji i próbował to zduplikować i tak to poszło.

9 minut temu, Brat Jan napisał:

@Uff Zbytnio serio wziąłeś rozważania o alfach i betach.

Dla mnie to nie rozważania tylko rzeczywistość. Są ludzie silni i słabi, tak było zawsze i wszędzie, ktoś rządzi grupą.

Silni (te niby alfy) to jednostki bo to, moim zdaniem, ciężka robota. Reszta się dostosowuje bo im wygodnie albo są leniwi albo z innych powodów.

Edytowane przez Uff
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, deomi napisał:

To jest prawda mam koleżankę która jest 10/10 zarówno jeśli chodzi o figurę ale i twarz co jeszcze podkreśla seksownym ubiorem, szpilki, obcisle ciuszki, dekolty. Różni ludzie często dają jej darmowe prezenty, zniżki, rabaty nawet swoje np pracownicze, teraz jest w związku ale wcześniej miała kilku orbiterów którzy robili jej zakupy, chodziłam z nią przez rok do klasy ( poźniej sie przepisała do innej szkoły) ale np nauczyciele dopisywali jej dobre oceny po lekcjach. Do tego ona czasami kradnie w sklepach ( to jej hobby dla podniesienia adrenaliny) a ochroniarze często to widzą ale nie reagują. Nikt nie chce mieć z nią zatargu. Jest tak śliczna, że wszystkich onieśmiela.

W sumie tez jestem 10/10. Wiem nieskromnie to brzmii ale mam na to tony dowodow. To uczy lenistwa, cwaniactwa, wyzyskiwania innych. Jak mialam z  10 lat to bylam jeszcze ambitna pozniej coraz bardziej zero wysilku i jechanie na cwaniactwie bez zadnych konsekwencjii. Jesli chodzi o facetow, zero problemow, zawsze mase sie krecilo, to jest jakis mit z tym ze do ladnych kobiet facecii nie podbijaja. W sumie chcialabym byc z facetem ktory by czegos odemnie wymagal tak zyciowo i mnie cisnal a nie traktowal jak swieta krowe i ktorego bym nie potralila omamic. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Drwal

Jeżeli pytasz kobietę czego masz od niej wymagać to nie zrozumiałeś jej przekazu i wszedłeś na przegraną pozycję

 

@ajland

Zastanawiam się jak długo wytrzymałabyś z facetem z charakterem i nie uciekła do jednego ze swoich orbiterów-białorycerzy?

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, ajland napisał:

W sumie tez jestem 10/10. Wiem nieskromnie to brzmii ale mam na to tony dowodow. To uczy lenistwa, cwaniactwa, wyzyskiwania innych. Jak mialam z  10 lat to bylam jeszcze ambitna pozniej coraz bardziej zero wysilku i jechanie na cwaniactwie bez zadnych konsekwencjii. Jesli chodzi o facetow, zero problemow, zawsze mase sie krecilo, to jest jakis mit z tym ze do ladnych kobiet facecii nie podbijaja. W sumie chcialabym byc z facetem ktory by czegos odemnie wymagal tak zyciowo i mnie cisnal a nie traktowal jak swieta krowe i ktorego bym nie potralila omamic. 

Mamy tutaj na forum aplikacje która sobie poradzi z tymi "tonami" dowodów :)

  • Haha 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Drwal napisał:

@Uff Mam znajomego, który z atutów wyglądowych ma tylko wzrost, poza tym jąka się.

On by i zakonnice zdeprawował, gdyby miał okazję.

Na czym, poza tupetem bazował, nie wiem. 

Jąkanie jest hipnotyzujące. Byle kto się nie jąka. Znałem paru i to zawsze byli na swój sposób zagadkowo wyjątkowi ludzie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.12.2017 o 15:13, PanDoktur napisał:

Generalizującym użytkownikom, którzy stawiają kobiety tylko w złym świetle zadałbym pytanie czy również mają taką opinię o swoim matkach. 

Remember, every woman is a whore except for two of them: Your mother and your sister.

 

--

Wstyd się przyznać ale (też) się nabrałem na ten post. Zastanawiałem się dlaczego ale nie do końca mogę wyłuskać konkretny powód, może było więcej.

To mnie w żadnym razie nie tłumaczy. Otrzeźwieni przyszło jak wysyłałem kumplowi - on tez jest swego rodzaju bajkopisarz i wtedy mnie tknęło, żeby zobaczyć ten wątek jeszcze raz.

W każdym razie przepraszam za swoją niekompetencję.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.