Skocz do zawartości

Musimy dbać o swoje forum, bo nam je zniszczą.


Marek Kotoński

Rekomendowane odpowiedzi

Bracia, źle się stało, że dopiero wczoraj w nocy zobaczyłem wątek badmoona - w którym pisał o tym, jak to szmaci kobiety. Ktoś powie - zmyślał, fantasta. Jasne że tak. Ale nie o spełnienie bajeranta szukającego atencji chodziło, a o zaszkodzenie nam.

 

Sami zobaczcie - niebawem będziemy forum nr1 w Polsce, i być może zacznie się o nas mówić w skali kraju. Może tak, może nie, ale załóżmy że tak się stanie. Jak uderzą w nas przeciwnicy? W prosty, stary, dobrze wypróbowany sposób. Napiszą że to miejsce samych degeneratów, i wkleją wpisy np. badmoona o biciu kobiet i szmaceniu ich. Ale tego że dostał bana już nie napiszą a info pójdzie w świat, żeby skojarzyć nas z oszołomami i debilami i podjudzić innych do wojny z nami. 

 

A przecież ja zawsze się brzydziłem nienawiścią i podłością wobec kobiet.

 

Dokładnie to samo robili Sławek, Rysiek i Vincent na wykopie - oczerniali mnie nonstop z dwóch powodów:

 

1. Skojarzyć mnie z przestępstwami, podłością itd.

 

2. Nakręcić jakiegoś głupka kłamstwami o mnie, żeby mi zrobił krzywdę, dokładnie jak było z taksówkarzem co zabił posła PIS-u.

 

Dlatego bardzo was proszę, żebyście byli czujni i zawsze uważali na to, co ktoś pisze. Jeśli pojawi się cokolwiek o przemocy wobec kobiet, zgłaszajcie, reagujcie, bo to później i w was uderzy. Na forum nie ma miejsca na antysemityzm, przemoc wobec kobiet i inne szaleństwa.

 

Nasi wrogowie, ludzie którzy nie chcą żebyście mieli fajne miejsce do przebywania, czerpania siły, zasięgania rad i pomocy, aktywnie działają by to miejsce utopić. Jeśli ktoś nie wierzy mi, to niech zrozumie że sama prokuratura widząc to, co robili na wykopie, od razu wszczęła postępowanie. A jest tego znacznie więcej. Zakładają konta, lajkują się wzajemnie, a potem jest coś takiego jak akcja z tekstem badmoona.

 

Trzeba takie treści wyłapywać, natychmiast kasować, sprawców banować. Pamiętajcie że jak dbacie o własny dom czy mieszkanie, samochód i ciało, tak też o swoje forum trzeba dbać. 

 

"Oni" nie pozwolą nam na spokojne bycie na forum. To jest stan wojny, bezustanny.

  • Like 15
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W jaki sposób ten badmoon zdobył w ciągu paru dni 240 postów? W którymś wątku zapytał mnie o te "pilotki". Patrzę co to za użytkownik- nazwa i avatar kompletnie dla mnie nieznany. Jestem trochę czasu i kojarzę ludzi. Jednak widzę wtedy chyba miał trochę mniej postów, ale dużo pkt. reputacji (więcej niż postów), więc stwierdziłem, że to chyba ktoś starej gwardii lub po prostu wrócił na forum po nieobecności. Pytanie jest kto go wypromował na tych punktach reputacji? Być może znajdują się tam osoby, które dziwnym zbiegiem okoliczności bardzo punktowały te konto. Czy można to sprawdzić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Stulejman Wspaniały wątek badmoona to efekt tego, co się dzieje na forum od paru miesięcy. Od jakiegoś czasu jest nakręcanie niechęci pomiędzy płciami i takie są tego efekty. Robią to zarówno niektórzy mężczyźni jak i kobiety, a kiedy ktoś się temu opiera, to zaczyna się kpienie z tego, olewanie takich wypowiedzi, albo zalewanie forum tematami antykobiecymi bądź też postami antymęskimi. Jeżeli jeszcze nie czytałeś mojego apelu to proszę Cię, zrób to.

 

Edytowane przez HORACIOU5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minutes ago, I_am_the_Senate said:

W jaki sposób ten badmoon zdobył w ciągu paru dni 240 postów?

W taki sam jak większość trolli którzy pojawili się na forum po mniej więcej lipcu 2017 r. Generują kosmiczne ilości wpisów o niczym, które zaraz potem sobie na wzajem plusują i w ciągu dwóch tygodni ma pięćset postów i tyle samo pliusów, coś co w normalnym trybie zbiera się z rok.

 

Jeśli ktoś tego nie widzi no to sorry, ale chyba jest niewidomy.

 

Edytowane przez rewter2
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej popieram.

 

Niestety dałem się w to wciągnąć, czego żałuję. Wierzę, że podobne przypadki nie będą już miały miejsca.

 

Zależy mi na tym, by to miejsce było dobrze kojarzone, i osobiście zobowiązuje się do rozważnego analizowania nowo zakładanych tematów.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj napisałem temat w "kąciku ezoterycznym" i ten gościu mi odpisał w stylu "to przez strach". Rzeczywiście merytoryczna wypowiedź, stąd nie dziwi mnie, że koleś nabił tyle postów w tak krótkim czasie. Na szczęście takie komentarze giną wśród tych coraz bardziej merytorycznych, więc przynajmniej to powinno nas cieszyć:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czas może zweryfikować zasady dotyczące uzyskiwania Reputacji użytkowników.

Jak widać wielu Braci poległo na tym, że uznali badmoona za "starego" użytkownika, który powrócił.

 

Jest tu wielu młodych chłopaków, którzy jak zauważą że wypowiada się starszy wiekiem użytkownik, to od razu darzą go niepisanym szacunkiem. 

Jeśli ten starszy wiekiem zasługuje na to, to i dobrze - świadczy to o szlachetności młodszych. 

Rzecz jednak w tym, że jest tu też dużo skrzywdzonych chłopaków, którzy nie wierzą w siebie dlatego dla nich każdy starszy jest z punktu mądrzejszy - boją się też karcącego wzroku Wodzą.

 

Badmoon świetnie to wykorzystał przemycając na początku swych wypowiedzi swój wiek. Następnie Młodzi spojrzeli w tabliczkę na zielono, wyszło im że reputacja świetna to dawaj do lajków.

Młodzi oczywiście skojarzyli wartość reputacji z tym, że to przecież Wódz mu dał, a tego podważyć nie wolno.

 

Dlatego uważam, że należy zweryfikować system, który mówi o reputacji. Słowo reputacja świadczy o czymś doniosłym i z tym nasz umysł to kojarzy.

 

Przyznam, że również czytałem teksty owego trolla, zaciągało z nich kloaką - nie jest to mój świat i nie zgłosiłem tego, po prostu nie czytałem dalej, a dalej się rozkręciło na dobre. 

Tak samo jak nie odwiedzam działu youtubowego z którego również mi cuchnie i uważam, że więcej przysporzy w przyszłości kłopotów niż zysku wszelakiego. To taki lep na muchy, a mucha wiadomo gdzie siada.

 

Zachęcam do weryfikacji Reputacji użytkowników i możliwości usuwania całych wątków przez Moderatorów.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wątki trolli nie będą usuwane, tylko przenoszone do działu hańby - jako przestroga i dowód, jak działają. Ich konta nie będą usuwane, czego by bardzo chcieli, z kilku ważnych względów.

 

Dział youtube wielu szczypie - zwłaszcza tych, którzy nie rozumieją jak to działa. Ten dział jest po to, ponieważ wielu ludzi lubi dramy, w tym i ja, a nie czuję się muchą na gównie co sugerował Pozytywniak. Drugi powód jest taki, że to jest modne i na fali, i trzeba absorbować rynki, które przynoszą "fejm". Dlaczego? By stać się najbardziej znanym forum w Polsce.

 

Kolejnym, miażdżącym dowodem na tezę że dział z dramami jest w porządku, jest to że z gównem mamy do czynienia tu na forum, w "dobrych" tematach, a tam nie ma nic złego w dramach. Porządek, miłe wypowiedzi, i odwiedzają nas goście z całego polskiego internetu - a niektórzy zostają, i o to chodzi.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Pozytywniak napisał:

Dlatego uważam, że należy zweryfikować system, który mówi o reputacji. Słowo reputacja świadczy o czymś doniosłym i z tym nasz umysł to kojarzy.

Jak chcesz to zrobić? Na reputację teraz (bo wcześniej tego nie było) składa się:

- emotikona uśmiechu

- lajk

- dziękuję

- emotikona smutku

- emotikona zdziwienia

Czyli, jeśli by się chciało zmienić system reputacji, to nie sam system a rankingi np: merytoryczna zawartość, taki użytkownik miałby najwiecej dziękuję i lajków itd.

15 minut temu, Stulejman Wspaniały napisał:

Dział youtube wielu szczypie - zwłaszcza tych, którzy nie rozumieją jak to działa.

Dział niech sobie będzie, ja sam tam czasem zaglądam, skomentuję, coś wrzucę. Nie przeszkadza mi, zresztą można go zwinąć i tyle go będzie widać co nic, więc nie ma co się czepiać działu YT. Ci co tak hejtują, że dział o youtuberach jest niepotrzebny niech zwrócą uwagę na to, że Marek jakby nie patrzeć też nim jest. Wrzuca w końcu na YT audycje, są streamy.

56 minut temu, Przemek1991 napisał:

Niestety dałem się w to wciągnąć, czego żałuję.

Dużo osób dało się wciągnąć, przeglądając listę (teraz) osób, które zostały zbanowany, wychodzi na to, że też się dałem.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Stulejman Wspaniały napisał:

Kolejnym, miażdżącym dowodem na tezę że dział z dramami jest w porządku, jest to że z gównem mamy do czynienia tu na forum, w "dobrych" tematach, a tam nie ma nic złego w dramach.

To prawda. A najlepszym tego dowodem jest ostatnia akcja badmoona. On swojego tematu nie założył w dziale z dramami tylko w innym, a opisał patologię większą niż wszyscy pato streamerzy razem wzięci.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może po prostu dodać pod awatarem datę dołączenia, która aktualnie dostępna jest tylko po wejściu na profil danego użytkownika? Zestawiając liczbę postów, punktów reputacji i termin rejestracji można z większym prawdopodobieństwem oszacować czy dane konto to zwykły troll.

 

Ewentualnie możliwość przyznawania i otrzymania punktów reputacji po X czasie od rejestracji lub od X postów. To tylko odroczy działalność trolli, ale zawsze stanowi to jakieś utrudnienie (?).

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.