Skocz do zawartości

Kaleka oddał dom żonie, by lepiej się poczuła - teraz śpi w aucie.


Rekomendowane odpowiedzi

Sporo reklam, ale warto obejrzeć - tym razem Pani Jaworowicz ujęła się za mężczyzną (druga historia). Serce rośnie, gdy celne pytania rozbijają czcigodną małżonkę i się rozłącza :>

 

https://vod.tvp.pl/video/sprawa-dla-reportera,30112017,34760310

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niepojęte jest, jakie proporcje mają wartości w umyśle samic. 

 

Mężczyzna, który jest dobry, czuły i troskliwy jest oskarżany o brutalne traktowanie.

Mężczyzna, który upokarza kobiety na każdym kroku jest przez nie broniony.

 

I jeszcze ten udawany płacz do słuchawki. Marek miał racje. Chłop powinien skrzywić twarz i na żywo w programie się spytać: "Kochanie, źle się czujesz? Bo zaczynam obawiać się o twoje zdrowie psychiczne."

 

Edytowane przez koksownik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak ma wiele szczęścia - sąsiedzi są za nim, biegli także, jest kaleką, zainteresowała się tematem tv ze znanymi ludźmi i pewnie teraz prokuratura się tym zajmie konkretniej. Ale ilu mężczyzn się powiesiło, by nie srać i nie spać w lesie?

 

@Romuś proszę o pisanie z dużej litery, i kończenie zdania kropką, póki co zrezygnuję z ostrzeżeń ale to ostatni raz. Ok?

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Stulejman Wspaniały napisał:

I tak ma wiele szczęścia - sąsiedzi są za nim, biegli także, jest kaleką, zainteresowała się tematem tv ze znanymi ludźmi i pewnie teraz prokuratura się tym zajmie konkretniej.

Mam wrażenie, że to mu "pomogło". Ludzie litują się nad kalekami. Pewnie gdyby był zdrowy fizycznie to ludzie nie mieliby dla niego współczucia i mógłby skończyć wieszając się.

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Mordimer napisał:

Durne przeświadczenie, że kobieta da ci poczucie ukojenia i spokoju, tak da jeżeli będziesz posiadał odpowiedni status lub/i majątek.

Gość był sołtysem, więc zasadniczo najwyższa figura we wsi. Jak widać, nawet to powoli przestaje wystarczać, roszczeniowość tych kombinujących modliszek sięga coraz wyższych poziomów - teraz szmacisko wykorzystuje ugraną pozycję do gaszenia wszelkich spraw uruchamianych przez pana.

Nic, tylko ją rzucić do lasu na pożarcie wilkom - stosowny koniec jej żałosnej egzystencji...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam uwagi odnośnie trzeciego materiału.

- Mąż ciągle mówił, że jestem gruba i że do niczego się nie nadaję. Nic w życiu nie osiągnęłam.

W pewnym momencie przejrzałam na oczy i postanowiłam odejść, zabrać dzieciaka i udowodnić, że się strasznie pomylił.

 

Co się zmieniło:

Kobieta nie bardzo schudła ale za to odniosła OGROMNY sukces.

Znalazła faceta, który Ją akceptuje taką jaką jest a do tego nie kłóci się z Nią.

Zrobił Jej następne dziecko.

To dopiero ambitna dziewczyna :)

Brawo dla tej Pani.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.