Skocz do zawartości

POLIAMORYSTKI


wojtdh

Rekomendowane odpowiedzi

Poliamoryzm (co to w ogóle jest) skończy się wtedy, gdy partner przyprowadzi dwie lub więcej atrakcyjniejszych koleżanek do łóżka. Kurtyna.

Jak słucham tej babki to po prostu jakbym jakiejś ameby umysłowej słuchał. Jakieś tam stereotypy, każde zdanie to: "no ale wiesz, to chyba jest tak, że coś tam, ale w sumie może być inaczej". 

Edytowane przez Tomko
  • Like 2
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh .

Oglądnąłem , ledwo dotrwałem do końca ....

Ta kobieta porusza wiele aspektów , wszystko to co ona mowi można sprowadzić do jednego słowa 

 

HIPERGAMIA ...

HIPERGAMIA NA STERYDACH !!!

 

Hipergamia to jeden z instynktòw (kobiecych) , i jak każdy instynkt , nie jest sama w sobie ani zła ani dobra . To poprostu instynkt .

Od zarania dziejòw ten instynkt dbał aby matka i jej potomstwo miały zasoby mężczyzny , a w razie jego nieudanego polowania na mamuta ?szybko podpiąć się pod zasoby następnego .

 

W normalnym zdrowym społeczeństwie są normy moralne i nie tylko ,ktòre mają za zadanie pilnować aby instynkty nie wyrwały się z pod kontroli .

 

Ta kobieta promuje kompletne ich zniesienie . 

Dlaczego ? Bo wtedy będzie dostęp do większej ilości mężczyzn i ich zasobòw! 

Czasu , atencji , pieniędzy i ...DNA!

 

To całe jej pierdololo to tylko przykrywka, slight of hand , mający na celu odwròcenie uwagi .

 

Nie dajcie się zwieść jej tekstom że tak poprostu się godzi na inne kobiety .

 

W poliamorii i otwartych związkach kobieta ZAWSZE będzie dążyła aby jej facet miał jak najmniej innych kobiet , kożystających z jego zasobòw

(idealnie tylko ją), a ròwnocześnie aby ona miała jak najwięcej innych facetòw i dostęp do ich zasobòw.

 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W mojej opinii nie jest to nic strasznego. Jeśli osoby będące w tym "multi" związku i zgadzają się na pewne zasady/reguły (choć trudno tu mówić o jakichkolwiek zasadach), to ok.

Skoro mnie to nie dotyka, to czemu mam narzucać innym jakieś swoje reguły czy też zasady.

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyczuwam "postępową" feministkę. Poliamoryzm pfff... co za dziadostwo i szkodliwa ideologia. Ona mówi o zazdrości i zdradzie w taki sposób jakby to była jakaś błahostka. Po co w ogóle być w związku w takim układzie? Bezsens i spierdolenie społeczne. To prawie jak relacja cuckold a ona bezczelnie mówi, że tam są szczere uczucia. Patrzyć a niedługo będzie to uznawane za normalny model związkowy.

Edytowane przez Ksanti
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ksanti Nie zgodzę się z tobą. Dobrze, że tacy ludzie otwarcie mówią o swoich preferencjach, niż ukrywają to na boku w tajemnicy przed mężem/żoną.

 

Normalny model związku? Jest w ogóle coś takiego?

Co normalne dla ciebie, dla innej osoby może być nie-normalne.

 

Oczywiście rozumiem twoje oburzenie, na polskie warunki to taki typ związku to wariactwo. W opinii przeciętnego Kowalskiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawde podziwiam sposòb w jaki uniknąłeś/uniknęłaś odpowiedzi na bardzo proste pytanie . Na ktòre odpowiedzi są tylko tak i nie .

12 minutes ago, Dandys said:

Skoro są faceci który pasuje tego typu związek, to ok. Akceptuję to.

W ten sposòb myśląc można wytłumaczyć KAŻDE skrzywienie/zboczenie/nadużycie ... 

 

No ale còż .... twòj kolor krawata w awatarze jest nie przypadkowy , prawda?

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Red_Pill napisał:

Czy zgadzasz się z promocją eksploatacji meżczyzn na łamach mediòw publicznych ?

Nie, nie zgadzam się.

 

8 godzin temu, Red_Pill napisał:

W ten sposòb myśląc można wytłumaczyć KAŻDE skrzywienie/zboczenie/nadużycie ... 

To wszystko zależy gdzie są granice.

 

8 godzin temu, Red_Pill napisał:

No ale còż .... twòj kolor krawata w awatarze jest nie przypadkowy , prawda?

A twój kolor tabletki na awatarze, też jest nie przypadkowy? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Dandys

Może wyraziłem się niejasno, ale normalny model związku to dla mnie taki, który z samego założenia nikomu nie szkodzi. Poliamoryzm, cuckold itd. to patologia dla ludzi, którzy nie wiedzą czego chcą i wymyślają różne wariactwa w nadzieji, że to rozwiąże ich problemy emocjonalne. Jednak im dalej w las tym chce się coraz więcej bo bodźce są już za słabe. To takie błędne koło spierdolenia, w rezultacie problemy tylko się pogłębiają.

 

Nieświadomi mężczyźni chętnie korzystają myśląc, że będą ruchać na potęgę i wszystko kontrolować. Jednak prawda jest taka, że to oni będą ruchani i to w dupe bez nawilżenia. Kobieta, jeśli jej puszczą hamulce, będzie robić co chce i przy okazji straci szacunek do swojego partnera. Uruchomią się instynkty pierwotne i wpadnie w szał kopulacyjny. W takim związku nie ma prawdziwych uczuć a przywiązanie oparte jest na chorobliwej zazdrości. Zamienia się to w związek toksyczny gdzie jedna ze stron uzależnia się od drugiej i panicznie boi się utraty a druga wykorzystuje. Myślę, że tylko socjopata/ psychopata da radę coś takiego przetrwać w dłuższej perspektywie bez poważnego uszczerbku na zdrowiu. Samo oddawanie/ przyzwalanie na skoki w bok partnerki jest dla mnie chore z racji tego co wyjaśnilem powyżej.

 

To wszystko z góry jest nastawione na przemiał mężczyzn i brak głębszego zaangażowania uczuciowego. Kobieta zawsze znajdzie w głowie mechanizm usprawiedliwiający i wypierający nawet największe skurwysyństwa, jeśli to jej bezpośrednio dotyczy. Oczywiście nie każda taka jest. 

  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Ksanti napisał:

Nieświadomi mężczyźni chętnie korzystają myśląc, że będą ruchać na potęgę i wszystko kontrolować.

Nie mam wpływu na to co rodzi się w głowach milionom mężczyzn w Polsce. Skoro odczuwa napięcie seksualne, i rozładować je chce w takim związku, to już jego sprawa. Jesteśmy wolnymi ludźmi, nie mogę za niego podejmować decyzji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Ksanti napisał:

Wyczuwam "postępową" feministkę. Poliamoryzm pfff... co za dziadostwo i szkodliwa ideologia. Ona mówi o zazdrości i zdradzie w taki sposób jakby to była jakaś błahostka. Po co w ogóle być w związku w takim układzie? Bezsens i spierdolenie społeczne. To prawie jak relacja cuckold a ona bezczelnie mówi, że tam są szczere uczucia. Patrzyć a niedługo będzie to uznawane za normalny model związkowy.

Ta kobieta jest wolontariuszką w organizacji "Ponton" i zajmuje się edukacją seksualną ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.12.2017 o 18:07, Dandys napisał:

W mojej opinii nie jest to nic strasznego.

Celem związku jest posiadanie rodziny, dzieci itp.
Każde inne wynaturzenie i dorabianie temu ideologii to tylko puste gadanie.

Sam jestem sam i jakoś specjalnie nie chodzę po telewizjach, radiach, gazetach żeby mówić że bycie samemu jest takie zajebiste.
Tej Pani chodzi tylko o stworzenie wizerunku medialnego. Zabłyśnięcie w społecznościowych tych tam fekjbookach.

To tak samo jak z gejami.
Bycie gejem jest modne.
Nie mylić ze zwykłymi pedałami bo Ci siedzą cicho.
Wymień nazwisko prezydenta jednego miasta w Polsce.
Oprócz HGW, swojego prezydenta z twojego miasta oraz tego tam *pana z trójmiasta

Ja nie znam takiego nazwiska. 
W tym całym szambie chodzi tylko o bycie na szczycie nie umiejąc za wiele ale będąc gejem, lesbijką, homoniewiadomo, tranzwestytą, Poliamorystką itp

Ps. Z Twoich postów wynika, że jesteś kobietą. 
Mogę się mylić ale sposób w jaki się wypowiadasz na forum sugeruje mi, że nie jesteś facetem.

Edytowane przez Łapinski
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Łapinski napisał:

Celem związku jest posiadanie rodziny, dzieci itp.
Każde inne wynaturzenie i dorabianie temu ideologii to tylko puste gadanie.

Nie każdy związek ma na celu założenia rodziny. Istnieje wiele typów związków.

2 godziny temu, Łapinski napisał:

Sam jestem sam i jakoś specjalnie nie chodzę po telewizjach, radiach, gazetach żeby mówić że bycie samemu jest takie zajebiste.
Tej Pani chodzi tylko o stworzenie wizerunku medialnego. Zabłyśnięcie w społecznościowych tych tam fekjbookach.

Ciekawe dlaczego nie chodzisz po telewizjach, radiach i gazetach :) .

A poza tym, ta Pani w tym filmie mówi o "zasadach", lub ich brak w tego typu związku. Nie wiadomo, czy została ona zaproszona, czy sama się wprosiła na ten wywiad.

To i tak nie istotne, najwyraźniej miała taką potrzebę, aby o tym powiedzieć.

2 godziny temu, Łapinski napisał:

Wymień nazwisko prezydenta jednego miasta w Polsce.

Jacek Majchrowski - prezydent Krakowa.

 

2 godziny temu, Łapinski napisał:

Ja nie znam takiego nazwiska. 

Wejdź na wikipedię.

 

2 godziny temu, Łapinski napisał:

W tym całym szambie chodzi tylko o bycie na szczycie nie umiejąc za wiele ale będąc gejem, lesbijką, homoniewiadomo, tranzwestytą, Poliamorystką itp

A to moja wina, że takie są zasady gry na tym świecie? :) Oni grają w życie jak hieny, dostosowują się do swojej niskiej pozycji społecznej i wyjadają ochłapy za darmo.

 

2 godziny temu, Łapinski napisał:

Ps. Z Twoich postów wynika, że jesteś kobietą. 
Mogę się mylić ale sposób w jaki się wypowiadasz na forum sugeruje mi, że nie jesteś facetem.

Na jakiej podstawie doszedłeś do takiego wniosku?

Na podstawię tego, że bronie tej Pani którą chcesz za wszelką cenę obrazić. A może dlatego, bo często się z tobą nie zgadzam?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.