Skocz do zawartości

POLIAMORYSTKI


wojtdh

Rekomendowane odpowiedzi

A gdzie ja niby ją obraziłem?
 

Takie tylko moje dywagacje. Poprostu po przeczytaniu setek różnych kobiecych postów czasem mam wrażenie, że można rozpoznać styl pisania czy robiła to kobieta czy facet.

Co do nazwiska prezydentów miast.
Tak obiło mi się o uszy to nazwisko prezydenta Krakowa. Pozostałych nazwisk nie znam.
Ale nazwisko Grodzkiej, Biedroń, Jacyków i inni są znani chyba tylko z tego kim są.

Bagsik tez mówił, że jest żydem a okazało się, że nie jest. Taka wtedy byłą moda.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Dandys napisał:

A poza tym, ta Pani w tym filmie mówi o "zasadach", lub ich brak w tego typu związku. Nie wiadomo, czy została ona zaproszona, czy sama się wprosiła na ten wywiad.

Z punktu widzenia zdrowego społeczeństwa kluczowe są normalne rodziny, tzn. małżeństwa z dziećmi, najlepiej co najmniej dwoma.

 

Teoretycznie, we własnych czterech kątach można robić, co się chce (tylko teoretycznie, bo np. rozpowszechnianie chorób wenerycznych jest zdecydowanie niepożądane); gorzej, jeśli się taki styl życia propaguje. Zasady w "poliamorii"... ciekawe. Pewnie w locie pomiędzy jednym a drugim panem trzeba się podmyć i odczekać 30 minut. Bądźmy poważni - to słowo to jest ładne opakowanie na rozwiązłość.

 

Swoją drogą - jedna z najbardziej znanych "poliamorystek" pracuje w ratuszu u bufetowej. Ciekaw jestem, czy jakikolwiek prywatny właściciel chciałby ją zatrudnić w swojej firmie (w celach czysto zawodowych).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Łapinski napisał:

Co do nazwiska prezydentów miast.
Tak obiło mi się o uszy to nazwisko prezydenta Krakowa. Pozostałych nazwisk nie znam.

Wikipedia, tam masz napisane wszystkich prezydentów wszystkich miast. :)

 

34 minuty temu, Kapitan Horyzont napisał:

Z punktu widzenia zdrowego społeczeństwa kluczowe są normalne rodziny, tzn. małżeństwa z dziećmi, najlepiej co najmniej dwoma.

Tak, takie są normy wyznaczone przez społeczeństwo, i absolutnie się z tym zgadzam.

 

35 minut temu, Kapitan Horyzont napisał:

tylko teoretycznie, bo np. rozpowszechnianie chorób wenerycznych jest zdecydowanie niepożądane

 

A kto promuje choroby weneryczne? :)

To, że "poliamoryści" są rozwięźli w sprawach łóżkowych, nie oznacza, że robią to non-stop, jak na linii produkcyjnej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Dandys napisał:

Wikipedia, tam masz napisane wszystkich prezydentów wszystkich miast. :)

Wyraźnie napisałem CZY ZNASZ? Nie napisałem sprawdź w google. Pytanie dotyczyło znajomości prezydentów Polskich miast.
Mam nadzieję, że się w końcu rozumiemy. I nie będziemy poświęcać temu zagadnieniu więcej uwagi!
 

Edytowane przez Łapinski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, Łapinski napisał:

Wyraźnie napisałem CZY ZNASZ? Nie napisałem sprawdź w google. Pytanie dotyczyło znajomości prezydentów Polskich miast.

 

Problem w naszej komunikacji polega na tym, iż twoje pytania są nie wystarczająco sprecyzowane.

Nadal nie wiem o co ci chodzi. Czy masz na myśli, znajomość osobistą?

A co do sprawdzenia, to wszedłem i sprawdziłem i już wiem. Czyli znam, tych prezydentów. Nie osobiście.

 

58 minut temu, Łapinski napisał:

am nadzieję, że się w końcu rozumiemy. I nie będziemy poświęcać temu zagadnieniu więcej uwagi!

Też sądzę, że nie ma co poświęcać czasu temu zwyrodnieniu :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Panowie, że kilka mocnych i w sumie kompletnie wyczerpujących zdań w tym temacie. Z niektórymi ww. zdaniami zgadzam się bardziej z niektórymi mniej. Z mojego belzebubskiego doświadczenia z przeszłości dla mnie temat tej konkretnej osoby, która w filmie została zawarta jest prosta.

 

Kobieta lubi sex z różnymi typami, bo każdy da jej co innego - coś w innym smaczku. Po oczach widzę kompletne uzależnienie od ładowania się z nich energią jak z akumulatorów. Sam poznałem wiele kobiet, które chcą abys się w Nich spuszczać ile tylko zdołałem... i co ciekawe?  Jeśli wyćwiczyłem temat opóźniania wytrysku maximum to coraz częściej była niechęć i wkur... bo nie miały ładowania. Oczywiście dziewczyny wykształcone bonton wysokie sfery od 25 - 40l albo na tabletkach albo na spiralach. Z tym, że dziewczyny na spiralach muszą troszeczkę bardziej uważać co wsadzają sobie w pusię :) .

 

Moim skromnym zdaniem temat jak określa owa kobieta w wywiadzie jest super wygodny dla Niej i pytanie retoryczne jak na to się zaopatrują jej partnerzy, gdy przychodzi do bonton otwartej rozmowy "dzisiaj kochałem się z inną dziewczyną" - czy Pani z materiału jest szczęśliwa, pyta partnera nr3 jak mu było, czy kiedyś byśmy się spotkali wszyscy oraz czy może teraz misiu zrobić Ci koktajl energetyczny z dobrych owocków i guarany żybyś był sprawniejszy na wieczór ze mną hahahaha

 

Fajnie, że zrobiła wywiad, bo mogłem się dowiedzieć, że są takie oficjalne pojęcia a czy lewackie czy nie to już mnie to nie interesuje.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu ‎01‎.‎12‎.‎2017 o 16:21, Lucid napisał:

Czemu zrobiłeś 3 tematy?

Faktycznie, teraz widzę 2 zostały zblokowane i dostałem ostrzeżenie. Nie mam pojęcia co się stało, możliwy mój błąd. Proszę admina o usunięcie pozostałych 2. Dzięki

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.