Skocz do zawartości

Dlugosc stosunku


Assasyn

Rekomendowane odpowiedzi

Ile powiennien trwac stosunek sexualny? Moj ostatnio wynosil jakies 15 minut...:) To takze zalezy od dyspozycji partnerki, emocji I ogolnie umiejetnosci...Co jak stosunek trwa minute badz dwie? Podobno panie preferuja bardziej gre wstepna niz sam stosunek wtedy dostaja orgasm za orgazmem, nie wiem jak to wyglada w statystykach ale spora czesc pan preferuje gre wstepna bardziej niz sam sex..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle ile sprawia Ci to przyjemność :)

 

bywa że i 4 godziny ;D

Kilka sekund hehe w tyle to ja nawet się nie rozgrzeje :D ani nawet skarpetki nie zdejmę ;D minimum pól godziny to kobieta będzie zadowolona :D

 

Kogo to obchodzi ?

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asasyn ..rozjebałeś mnie tym pytaniem. Coś z gatunku: jak długo powinienem gotować wodę na herbatę?:D

Ruchasz ile wlezie zamiast myśleć ile powinien trwać.

Ja bzykam tak długo aż:

-padne ze zmęczenia

-kutas mi opadnie

- dojde

 

Jedno z trzech oczywiście :D

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marek to po co Ci ten trening jak konczysz za szybko? Ja niczego nie trenuje.....jak czuje ze dochodze to na chwile mysle o czymś innym ale rownie ekscytującym, i lece dalej.....

Kiedyś jeszcze zakładałem oringi na fiuta, bardzo fajna sprawa, zwłaszcza jak pozycje były niewygodne : np bzykanie pod sciana gdzie musialem za bardzo napinać miesnie ud, przez co za duzo krwi mi do nich odpływało....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DObra powiem Ci, wkładasz banan do wody, podgrzewasz go tak zeby był gorący jak prawdziwy kutas. Wkładasz go w pupką, a Twój facet leci w pipkę, albo na odwrót. Ja dostałem bana na banana od mojej kochanki, za to że ostatnio ten bana jej się w tyłku rozgniótł :D:D Tak wiem, to obrzydliwe:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Redd pytanie jak pytanie, gorzej jak trafisz na kobiete ktora konczy w czasie stosunkuu badz powie Ci ze ja glowa rozbolala:) Zle sformulowalem pytanie, powinno byc jak dlugo powinienes dac przyjemnosc kobiecie :) Znalem goscia ktory opowiadal mi jak jego znajoma opowiadala ze bzykala sie z mlodym ksiedzem az szesc razy w ciagu nocy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DO mnie nie docierają takie słowa podczas stosunku:D

A co do księdza...to on dochodził sześć razy, czy sześć razy zaczynali od nowa? Bo moze wiesz.....15 min jazdy..opadl mu...odpoczynek..potem znowu...Tak to ja moge cala noc sie bawić. Moze ksiadz viagrulca zarzucił, po viagrze możesz kilka razy dojść, ale fakt za każdym razem masz coraz mniej amunicji :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego nie wiem, szczerze to nie wchodzilem w szczegoly...Istnieja jeszcze pewne wspomagacze(narkotyki) ktore przedluzaja stosunek w tym mocno poteguja doznania podczas uprawiania sexuu. Ogladalem kiedys wywiad z rumuskim pilkarzem Adrianem Mutu ktory opisywal mniej wiecej co to byly za narkotyki, wpadl I ukarali go grzywna I przez dlugi czas nie mogl kopac...pilki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.