Skocz do zawartości

Dlugosc stosunku


Assasyn

Rekomendowane odpowiedzi

Zastanawiam się czy ruchają zakonnice....w sumie zawsze mnie ciekawiło...jak to jest byzknąć zakonnice jak w filmie "Zły Porucznik" z Harveyem Keitelem. Choć w sumie nie widziałem w naszm kraju żadnej pieknej zakonnicy. Na ogół to pasztety...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co za porazka... Porazka sa Wasze bracia odpowiedzi (w zdecydowanej wiekszosci) oraz porazka jest interakcja z pania/paniami (nie chce mi sie wracac by sprawdzac ilosc pan) - to kolejny przyklad dlaczego nie powinno byc kobiet na forum.

 

Panowie - co do bzykania - to po pierwsze - zrzuccie z siebie odpowiedzialnosc za kobiecy orgazm! Nie mam tutaj na mysli tego ze macie sie nie starac czy nie przejmowac przyjemnoscia naszych pan! Ale - sa kobiety (i to sporo!) ktore chocbyscie sie zersrali i na uszach staneli - nie dojda! Mozecie zrobic tyle ile mozecie i to nie Wasz problem ze kobieta ma problemy w glowie i nie chce sobie pozwolic (psychicznie) na orgazm. Przerobilem to wielokrotnie - pytam - czy sie onanizujesz, czy potrafisz siebie sama doprowadzic do orgazmu (jestem naprawde bardzo otwarty i potrafie wzbudzic atmosfere otwartosci zaufania) - sporo kobiet odpowiedzialo mi ze nie, same nie potrafia doprowadzic sie do orgazmu! To jak ja lub Wy macie to zrobic? Wiem ze czasami sie uda, ale to niczego nie zmienia w temacie! Nie jestescie odpowiedzialni za kobiecy orgazm! Mozecie go wyzwolic przypadkowo w skrajnych przypadkach, mozecie kobiecie pomoc ale jak ona nie jest gotowa mentalnie to to nie jest Wasz problem! Zaden z nas nie jest jebanym Supermenem i nie musicie udawac ze nim jestescie.

 

Co do dlugosci stosunku - przez ten pieprzony sterotyp o dlugosci stosunku ja miewalem problemy z dojsciem - nauczylem sie jak powstrzymywac wytrysk ale potem bzykasz, bzykasz, czlonek staje sie coraz mniej wrazliwy na bodzce i po 30 - 40 minutach po prostu nie mozesz dojsc. Jeszcze w dodatku wiekszosc kobiet tez nie lubi zbyt dlugiego stosunku bo to jest meczace! Pierdoli sie w mediach na temat tantry itd. ale to szczegolne warunki. Srednio stosunek trwa siedem minut wiec jak zrobicie 12 to jest i tak duzo. Oczywiscie przed stosunkiem najlepiej obopolne pieszczoty, mizianie, lizanie, przygryzanie - tu mozna sie bawic i przez godzine (ale zanim Waclaw Prężny trafi do Słodkiej Dziurki bo w tej chwili wszysto co sluży przedluzaniu stosunku jest sprzeczne z natura, gdyz natura to ---> czlonek w pochwie ----> wyladuj nasienie.)

 

To tak pokrotce moje doswiadczenia i przekonania (bez szczegolow).

 

PS. I jeszcze jedno - nigdy zadna kobieta mi tego podejscia nie wyrzucala, co wiecej, w wielu sprawach slyszalem zarzuty ale nigdy jesli chodzi o seks, nigdy, zadna kobieta (a zdecydowana wiekszosc przy rozstaniu mnie nienawidzila - nigdy zadna nie zarzucila mi niczego zwiazanego z seksem, gdyz nigdy nie przyjalem na siebie zadnej odpowiedzialnosci w tej dziedzinie, za to staralem sie mocno podczas gry wstepnej).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

The Man ....ja też nigdy, żadnych zarzutów nie slyszalem, nawet po rozstaniach. A co do długości bzykania - to bzykam ile mogę bo lubię. Kręci mnie dźwięk uderzającego o siebie mięsa:D Dla mnie to trochę jak sport, czasem jest to maraton, czasem sprint :D ważne, że jest przyjemnie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Długość stosunku... . A co to jest maraton czy walka o tytuł mistera publiczności? Po to są te podchody żeby ją zerżnąć. Dokładanie do tego tematyki "czy było ci dobrze?" mija się z celem.

Trzebione panny chodzą w niektórych zakątkach świata po kilkaset dolców za wieczyste użytkowanie.Zastanawianie się czy takiej czy było dobrze jest trochę nie na miejscu.

Cywilizacja łacińska sama pod sobą dołki kopie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.