Skocz do zawartości

Zdrada


igor77

Rekomendowane odpowiedzi

Podświadomie przeraża Cię wizja zdrady ze strony partnerki(przestałeś jej ufać, boisz się, że ją stracisz, przeraża Cię myśl, że żona od początku udawała uczucie do Ciebie, albo coś w tym guście) i dlatego właśnie to Ci się śni. 

Edytowane przez Gaunter o Dimm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, igor77 napisał:

 

Zadaję pytanie z czystej ciekawości, bo nawet się tym nie zmartwiłem  jak to mówią, baba z wozu koniom lżej ☺

   Jak dla mnie czytasz za dużo FBS, przekłada Ci się to na obawy co do życia doczesnego.

Prawdopodobnie tęsknisz za tym aby baba Cię zdradziła, dała Ci powód do rozejścia się, pragniesz odnowy w swoim życiu.

Edytowane przez Adolf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Adolf napisał:

   Jak dla mnie czytasz za dużo FB, przekłada Ci się to na obawy co do życia doczesnego.

Prawdopodobnie tęsknisz za tym aby baba Cię zdradziła, dała Ci powód do rozejścia się, pragniesz odnowy w swoim życiu.

Co do pierwszego zdania, nie zgodzę się. Co do drugiego,to coś w tym jest...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też tak kiedyś było. Świadomie nie miałem większych zmartwień, ale moja podświadomość wyczuwała, że coś jest nie tak. Było kilka drobnych rzeczy w związku, które olewałem lub nie potrafiłem rozwiazać. Potem pojawił się sen o zdradzie, co było dla mnie jak kubeł zimnej wody. [Zazwyczaj śnią się niezrozumiałe "głupoty" jednak każdy sen to alegoryczne przedstawienia potrzeb, marzeń, obaw i zmartwień]. Był to mój pierwszy związek i byłem jeszcze na tyle niedoświadczony, że mówiłem dziewczynie o swoich uczuciach. Nawet tych dla niej niekorzystnych, bo myślałem, że szczerość z dziewczyną to podstawa i mi pomorze rozwiązać problemy z emocjami. Później dziwne rzeczy zaczęły się dziać i robiła masę shit testów, ktore oblewałem. Teraz już wiem, że po prostu straciła do mnie szacunek i częściowo pożądanie. 

 

Podświadomość to bardzo silne narzędzie. Mój pierwszy związek zerwałem nieświadomie (psychika już ostro siadała). Widziałem "anioła" a jednak sprawiała mi ból stąd czułem ogromny dysonans poznawczy. Włączyły się we mnie wszelkie mechanizmy obrone i zacząłem mówić rzeczy, których nigdy normalnie bym do swojej dziewczyny nie powiedział (prawie każda by po czymś takim zerwała). Potem już oczywiście nie było odwrotu. Często jednak podświadomość szwankuje i nie broni przed manipulacją kobiet. Niestety to bardzo dziurawy antywirus:) Stąd nie ignoruj nigdy snów bo są odzwierciedleni Twoich ukrytych emocji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@igor77 odrobina honoru. Dobrze wiesz że napisałeś małą. Nie będę dla takich dupereli robił screenów. 

Ale OK, wysłałeś jasny komunikat, że zdolność honorową masz na poziomie zerowym. Mam nadzieję, że to będzie jasne dla wszystkich userów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja miałem powracający sen, w którym z przerażającą jasnością uświadamiałem sobie, że nie kocham mojej ex. To uczucie utrzymywało się jeszcze kilka godzin po obudzeniu. Potem związek trwał jeszcze ponad rok, a kiedy odeszła, okazało się, że jednak bardzo kochałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy każdej lasce towarzyszą zawsze te same uczucia. Jak nie teraz to później a jak nie później to wcześniej. Tylko socjopacji nic nie czują. Znajomi, inne kobiety na horyzoncie, nowe perspektywy finansowe itp. To może znacznie załagodzić ból. Najgorzej to trwać w bezczynności po rozstaniu. Ja dalej czasem tęsknie za swoją ex bo generalnie była dziewczyną o dobrym sercu. A rozstanie dawno temu. Z wiekiem niektórzy mają coraz bardziej wyrąbane, ale ci sami mają wyrąbane tak samo na wszystko inne. Emocje są zakorzenione o podświadomość. Nie wszystko jest zależne od tego jak Ty byś chciał tylko od wewnętrznego programu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.