Skocz do zawartości

Darmowe supermożliwości w Badoo


Rekomendowane odpowiedzi

Pewnie część z Was ten sposób zna, część może nie znać ale jest sposób na to jak przedłużać sobie supermożliwości na Badoo bez płacenia (na 3 dni). Portal ten jest problematyczny jeśli chodzi o płatności i należy uważać z podawaniem numeru telefonu czy nie daj Boże konta. Sposób jest bardzo prosty. Przedstawię go w kilku krokach.

1. Tworzymy sobie nowy adres e-mail, czyli zakładamy konto na np: wp.pl

2. Na swoim nowym koncie pocztowym wchodzimy w zakładkę kontakty (opisuję dla wp.pl bo na tym założyłem konto) klikamy w dodaj kontakt. Następnie wchodzimy w: nazwa wyświetlana i przejeżdżamy palcem po klawiaturze, tu obojętnie jak, byle szybko, potem klikamy na pole e-mail i wpisujemy cokolwiek byle na końcu było: @o2.pl.

Przykładowo: [email protected]

3. Zapisujemy, i powtarzamy ten proces jeszcze 29 razy :> jeśli ktoś jest obeznany z komputerami to zajmie mu to dosłownie chwilę.

4*. Mamy 30 kontaktów na poczcie wp.pl, teraz pozostaje nam nic innego, tylko czekać. Wyjaśniam o co chodzi:

Na badoo co jakiś czas można wypróbować supermożliwości za darmo poprzez zalogowanie się na skrzynkę pocztową i podanie serwisowi 30 adresów e-mail. Wygląda to tak, że logujecie się poprzez inny email (będzie tam dosłownie taka opcja)

znajd%20osoby%20ktre%20znasz%20-%20inny%

Pojawi się pole z adresem email i hasłem, wpisujecie te z nowo założonej skrzynki.

5. Zaznaczacie 30 adresów (jak zaznaczycie więcej - nic nie da, zachowajcie na później, bo ten patent można powtarzać)

wybrano%20pop.jpg

6. Voulla ;) 

* Jak sprawdzić czy możesz za darmo wypróbować? Klikasz na supermożliwości i oprócz opcji płatnych, powinien Ci się wyświetlić komunikat: wypróbuj za darmo. To jest to czego szukasz ;) 

** Jest też sposób z usuwaniem konta ale nie wiem czemu, nie zawsze działa.

 

Jak macie jakieś pomysły, co tu poprawić, czy może o czymś zapomniałem to proszę o uwagi :) 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra opcja jak ktoś chce wypróbować te super uber możliwości.

 

Wydaje mi się ,że można przyspieszyć nieco proces przez użycie programu typu AutoClick - program powtarza dokładnie te same ruchy które mu pokażemy (w skrypcie). Nie jestem pewny, ale chyba da się zrobić tak,że robimy 2 skrypty (uruchamiane kombinacją klawiszy) - w pierwszym robimy wszystko do kroku 2 oprócz innej, nowej nazwy e-mail. W drugim wszystko co jest potem. Poradniki jak zrobić podstawową automatyzację są na YT.

 

 

Faktycznie gdzieś czytałem,że niektórzy po dodaniu swojego numeru karty mieli problem, bo zjadało im te kilkanaście złotych miesięcznie. 

Z telefonem może być problem, jeżeli chcecie założyć fake'owe konto na dłuższy czas. Miałem weryfikacje e-mailem (Google) i Twiterem, wszystko pięknie ładnie ale po jakiś czasie, gdy kilka razy byłem ,,popularny", przysłali,że trzeba zweryfikować zdjęciem (inaczej nie można było dostać się do konta). Zdjęcie na Badoo fałszywe, zweryfikowałem prawdziwym (oczywiście jedyna opcja to zrobienie zdjęcia ,,na żywo" i od razu przesłanie do nich, więc odpada opcja Photoshopa; plus zdjęcie musi być według wytycznych inaczej z automatu odrzuca). Ostatecznie poszło. Na razie nie widzę negatywnych konsekwencji (reklamy itp) ale nie mówię,że ich nie będzie.

Edytowane przez OdważnyZdobywca
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.