Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Drogie Panie,

Miałyście kiedykolwiek faceta/partnera, czy może przelotne zbliżenia, z mężczyznami z grudkami perlistymi?

Dla niezorientowanych, są to białe krostki występujące wkoło czubka penisa, coś jak korona. ?

Nie jest to choroba, tym bardziej zakaźna, za to często mylona z kłykcinami kończystymi, które już są taką chorobą.

Na zdjęciach nie wygląda to ciekawie, ale na żywo nie jest tak źle. Dodatkowo, zmusza do większej higieny okolic intymnych, więc w sumie plus. Podobno uczucia podczas zbliżenia też są lepsze dla kobiety, naturalne zastępstwo dla prezerwatyw z wypustkami.

Mam takie cuś od dziecka. Kiedyś było moim wielkim kompleksem, teraz w sumie nie czuję się z tym źle, jednak zdaję sobie sprawę, że nie wygląda to zachęcająco i zastanawiam się, czy nie usunąć. Jednak zabieg jest całkiem kosztowny. 

W sumie sam nie wiem, co o tym myśleć. Z jednej strony nie mam z tym większego problemu, z drugiej, gdzieś z tyłu głowy, mam taką myśl, żeby coś z tym zrobić.

 

A Wy, co o tym myślicie? Potrzeba mi takiego malutkiego impulsu zewnętrznego, za jednym lub drugim wyborem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ma to mieć jakikolwiek negatywny wpływ na Twoje pożycie seksualne to nie widzę problemu abyś takiemu zabiegowi się poddał mimo, że nie jest to choroba. 

Ale ja nie widzę żadnego takiego negatywnego wpływu. Więc decyzja należy do Ciebie.

Dla równowagi dodam, że kobiety poddają się laserowym obkurczaniom pochwy. Taki zabieg mający na celu je upięknić jak np.: kwas hialuronowy w usta. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, blck.shp napisał:

Miałyście kiedykolwiek faceta/partnera, czy może przelotne zbliżenia, z mężczyznami z grudkami perlistymi?

Nie.

19 godzin temu, blck.shp napisał:

Mam takie cuś od dziecka. Kiedyś było moim wielkim kompleksem, teraz w sumie nie czuję się z tym źle, jednak zdaję sobie sprawę, że nie wygląda to zachęcająco i zastanawiam się, czy nie usunąć. Jednak zabieg jest całkiem kosztowny. 

Ile masz lat? Bo może warto poczekać z tą decyzją jeszcze trochę czasu. Jeśli jest to tylko defekt estetyczny, to możliwe, że parę razy zmienisz zdanie co do usuwania tych grudek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Selqet napisał:

Ile masz lat? Bo może warto poczekać z tą decyzją jeszcze trochę czasu. Jeśli jest to tylko defekt estetyczny, to możliwe, że parę razy zmienisz zdanie co do usuwania tych grudek.

21 lat. Z moją jedyną stałą partnerką nie uprawialiśmy prawie w ogóle seksu (jest post w świeżakowni), a jak już to tradycyjnie po ciemku i pod kołdrą, więc wątpię, że ona w ogóle zauważyła. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałam partnera z taką "urodą". Dla mnie to akurat nie był problem, bo wiem co to jest, wiedziałam też, że byłam pierwszą partnerką tego faceta, więc nie zastanawiałam się, czy to nie kłykciny, ale jak jakaś dziewczyna jest brzydliwa, albo nie wie, że coś takiego może ją spotkać, to ją to odrzuci jak zauważy. No ale to już kwestia zaufania i bliskości dwóch osób. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żyję już trochę na tym świecie a jednak dopiero się dowiedziałam, że jest coś takiego jak grudki perliste. Wygooglowałam sobie i obejrzałam, i faktycznie taki laika jak ja, który tylko słyszał o KK, a nie widział to mógłby pomylić, w zasadzie to uznać że to jest właśnie to.  Oczywiście gdy już teraz wiem, to by mi nie przeszkadzało! (ale jak zaznaczyłam, musiałabym o tym wiedzieć) Jeśli będziesz miał fajny kontakt z dziewczyną, a nie tylko pod kołderką, to zapewne czasem rozmowy będę wam zbaczać na różne tory jak i ręce ;) spróbuj wtedy przemycić do rozmowy wątek grudek, żeby po prostu wiedziała. Jeśli będzie ogarnięta to załapie, że może to Ciebie krępować i jasno Ci pokaże ;) że jej to nie przeszkadza. 

 

Edytowane przez Sitriel
Błąd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.