Skocz do zawartości

Czasem trzeba być Chamem


rixder

Rekomendowane odpowiedzi

Hej!

Mały pub w którym notorycznie brakuje miejsc...Koncert "Partyzanta"...  Siedzę sobie przy stoliku ze znajomymi, mam fajne miejsce

z pełnym widokiem na scenę... Siedzę już z pół godziny popijając piwko... Na moment wychodzę, wracam a na moim

miejscu siedzi inna znajoma, podstarzała "księżniczka", ... Patrzę na nią wymownie a ona do mnie: "Pawełek znajdź sobie jakieś miejsce" :-D

Schylam się do jej ucha i szepczę: "wypier#alaj z tego miejsca w tej chwili, bo ci takiego obciachu narobię, że przez rok z domu nie wyjdziesz"...

Ochy, achy, "podstarzała znajoma" podnosi dupę z mojego miejsca, ale grozi, że idzie fochem  do domu... Znajome loszki

zaczynają mnie strofować... Chyba szept był za głośny... ;-) Ale wiecie co jest najśmieszniejsze?  Strofowały mnie, ale w oczach widziałem

coś na kształt podziwu... :-)

Oczywiście nikt nie poszedł do domu, "podstarzała księżniczka" nadal siedziała przy naszym stoliku ( znalazła sobie inne miejsce ) a u pozostałych

stolikowych znajomych nadal zauważałem w oczach jakieś fajne przebłyski czegoś na kształt podziwu... :-)

 

 

 

 

  • Like 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 3.12.2017 at 2:15 PM, Magnolia said:

mozna to bylo jakos inaczej rozegrac? 

Znam ją... Mąż totalny "pierdoła" ona w domu rządzi... Biedak po jakimś wylewie czy czymś... W momencie

gdy kazała(!) znaleźć mi sobie miejsce, coś w jej minie lub tonie głosu mnie podświadomie podku#wiło... Coś  na

kształt pewności siebie z odrobiną drwiny...  Pewnie można było inaczej, ale po co? :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być może zbyt wulgarnie, być może nie. Wszystko to kwestia właśnie jak oraz z kim i jakim środowisku. Zadziałało mocno dlatego, że pewność siebie była połączona właśnie z wulgarnością i siłą (perswazji ;)).

 

To mocno działa na większość kobiet podświadomie. Męska siła, zdecydowanie połączona z "brutalnością" i często z wulgarnością. Oczywiście wymaga to dużego wyczucia i inteligencji emocjonalnej, kiedy, z kim oraz najważniejsze w jakich okolicznościach zastosować. Efekt często przynosi styk w mózgu kobiety i załącza mocnego shit testa na stestowanie Naszej postawy. Może być foch, płacz, nawet groźby.

 

Kiedy nie ugniemy się po shit teście efekt jest mocny i trwały.

 

Nie trzeba być chamem. Trzeba być pewnym siebie i silnym. Zdecydowanym i wymagającym.

 

Pisząc brutalność nie mam tutaj na myśli, żadnej postawy używania przemocy czy poniżania kobiety.

Edytowane przez SennaRot
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

30 minut temu, Enigmato napisał:

sugerują Ci, że Twój post był po prostu głupi :).

Głupie i słabe dla mnie jest stosowanie tak drastycznych środków dla tak błahej sprawy do tak słabej istoty...I na dodatek oczywiście Pani ma chłopaka, który jest pantoflem i nie podskoczy.

I to ma być oznaka siły i pewności siebie? 
 

 

11 minut temu, SennaRot napisał:

Wszystko to kwestia właśnie jak oraz z kim i jakim środowisku.

No właśnie:
1. Pani która usiadła brak kultury osobistej i wyczucia
2. Znajomi nie zareagowali na tak drastyczne środki użyte przez rixder
3. Rixder brak elementarnej kultury osobistej
4. Typowe januszowe zachowanie. Dojebać słabszym przy ludziach bo ja kurwa kozak jestem. Ale przy większym zawodniku pewnie by usiadł na pizdę gdzie indziej i nawet by nie mruknął.

 

 

12 godzin temu, rixder napisał:

To pytanie utwierdza mnie w przekonaniu o konieczności powszechnego i szerokiego dostępu do broni palnej

Dalej nie rozumiem tej januszowej argumentacji.
 

Edytowane przez Łapinski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Łapinski  nie oceniam zajścia pod kątem zachowania kultury czy wyczucia. Napisałem jak działa schemat. Różne słowa użyte w różnej sytuacji i kontekście mogą być różnie odbierane. Nawet ton wypowiedzi czy mimika twarzy podczas niej mają znaczenie.

 

Jednak co do meritum czyli tej danej konkretnej sytuacji zgadzam się, zbyt duże środki do zbyt błahej sytuacji. Moim zdaniem. Jednak nie oceniam, nie byłem, nie widziałem.

 

 

Edytowane przez SennaRot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, SennaRot napisał:

Różne słowa użyte w różnej sytuacji i kontekście mogą być różnie odbierane.

Jasne :)
Ale chyba nikt o zdrowych relacjach ze znajomymi nie wali takiego tekstu do jakiejś kobiety bo mu zajęła miejsce?

Jak dla mnie to przesada. 

To jest moje zdanie i tyle.

Sam często przeklinam ale bycie prawdziwym twardym facetem nie oznacza żeby walić do znajomego z największego kalibru. 
 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za wszelkie opinie... Dawno zapomniałem o "zajściu"...  Mam jednak dla krytyków pewne pytania... ;-)

1) Skąd wiecie co wypada a co nie wypada?

2) Czy naprawdę uważacie, że tekst delikatnie puszczony do ucha, zamiast "wyjebania" z "bańki" jest "przesadą" :-)

3) Co byś zrobił na moim miejscu? :-D

 

Pozdrawiam Bracia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zajęcie cudzego miejsca to chamstwo....dostała to samo

Pewnie jest przyzwyczajona do rozstawiania innych , poza tym  "Pawełek znajdź sobie jakieś miejsce" :-D   lekceważenie z poniżeniem i próba pokazania innym samicą "Zobaczcie jak się facetów ustawia..."    Znam ten typ

 

Reakcja jak najbardziej właściwa

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@rixder wszystko jak najbardziej w porządku. I nie słuchaj tego festiwalu białorycerstwa. To nie jest tak, że trzeba być wulgarnym na każdym kroku, ale najważniejsze, że nie dałeś się zeszmacić lali, która ewidentnie chciała to zrobić i zlekceważyć Cię publicznie. Tak trzymać.  A to jak zareagowały pozostałe, to już schemat. Natomiast całemu białorycerstwu forum życzę, żeby kiedyś jakaś laska ich sponiewierała publicznie, to może przejrzą na oczy. Śmieszy mnie pisanie o "tak słabej istocie". @Łapinski taka " słaba istota" w chwili twojej słabości w życiu potrafi zniszczyć na miazgę i nawet brewka jej nie tyknie. Dużo zdrowia życzę.

Edytowane przez bezprym
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 11.12.2017 at 9:24 AM, kryss said:

"Pawełek znajdź sobie jakieś miejsce"

Chyba sedno! Nie znoszę, wku#wia mnie zdrobnienie mojego imienia... Raz na jakiś czas się to zdarza... Mam prawie

pięćdziesiątkę na "karku", a ktoś słowem "Pawełek" wciska mnie w pewien przedział... Np.   "nastolatków"... ;)

Staram się mieć na to "wyj-ane" ale Ego (chyba) czuje tak to jakby "ciosy" i "szpilki"...  Receptę na to znam... Zrobić

bezsensowną zadymę, rozwalić bar, wrócić do domu z rozwalonym nosem itp... Jest sens?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.