Skocz do zawartości

Rimming ?


Perfensona

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie Panów!

Chciałam spytać jak postrzegacie rimming i czy fantazjujecie o takich pieszczotach. Mój TŻ ostatnio nawija mi sporo rzeczy na ten temat i nie wiem za bardzo jak mam to postrzegać? Proszę o opinie i Wasze zdanie na ten temat :)

PS. Nie wiem czy nie zbłądziłam i nie dodałam posta w złym miejscu, ale raz kozie śmierć. Potrzebuję opinii mężczyzn :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, dobryziomek napisał:

Dla mnie to obrzydliwe.

Popieram :)

Dla mnie tak samo seks analny jest obrzydliwy :)

Choć są szerokie rzesze facetów (i kobiet), ktore to lubią :)

 

Uzywając języka wod-kan można podsumować to tak - jest masa ludzi, którzy mają w zakresie obowiazków służbowych grzebanie w szambie.

Ale chyba ani jeden nie robi tego z prawdziwą przyjemnością :)

 

Inna sprawa, że o gustach się nie dyskutuje :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta jedyna, zgodzę się. Jak jest duże podniecenie seksualne to przekracza się różne bariery. Rimming chyba można uznać za lekką uległość wobec kobiety. Przede wszystkim partnerka musi być zdrowa bo inaczej żółtaczka jak i inne syfy gwarantowane. Najlepiej to pewnie w ogóle zrobić lewatywe, ale zdrowie przede wszystkim. Tak w ogóle to dziewice znowu wygrywają życie:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paluszek, penis ok, ale ze względów zdrowotnych język nie, chociaż raz polizałem te okolice :)

 

@Perfensona

Nie sprecyzowałaś kto kogo ma lizać

Swoją "kakaową grotę" :D mogę jedynie udostępnić na 1 razowy numerek z nieznajomą.

W związku nie, ze względów zdrowotnych.

 

 

 

Edytowane przez Brat Jan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już konkretnie zerżniecie laskę, to siadacie na jej twarzy, tak, żeby lizała Wam wora od dołu, a sami się masturbujecie, ona sama z siebie zacznie schodzić niżej, do tego spust na twarz, co w sumie daje combo uległości kobiety wobec Was :) Polecam każdemu, aż się zdziwicie do czego kobiety są zdolne :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

No to odgrzebię trochę temat :)

@Perfensona Ja tam rimming uwielbiam, zarówno go dostawać jak i dawać. Moja pierwsza kochanka uwielbiała to robić. Dla mnie jest to póki co najwyższy wyraz uległości u kobiety. Uwielbiam robić całościowe lizanko od cipki po dupkę kiedy partnerka się wypina. Nie czuję się wtedy uległy, po prostu jak widzę taką pupcię to mam ochotę ją schrupać :lol: Oczywiście kwestie higieny w takich wypadkach są oczywiste.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.