Skocz do zawartości

Lewacka ideolgia (Totalna feminizacja)


Rekomendowane odpowiedzi

Witam na YouTube odnalazłem dość ciekawy filmy o przyszłości społeczeństwa europejskiego przytłoczonego tym liberalizmem i pro islamiem .

Co sądzicie o tym filmie ? 

Moim zdaniem ta cała ideologię lewicy prowadzi narody białych do upadku . Dlatego tak mocno się wspiera czarnych, homo , i małżeństwa mieszane 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko to nazwać liberalizmem. Nazwanie tego liberalizmem byłoby mocną obelgą wobec tradycyjnych liberałów - Konserwatywnych liberałów.

Jest to spowodowane brakiem kultury, religii(nie chodzi mi o katolicyzm), łamaniem wszelkiego tabu.

Jak łamie się tabu, to wiadomo, że dane społeczeństwo/kultura upada.

Jest wiele teorii tego dlaczego tak się dzieje - Kalergi plan, eksperyment Calhouna, ideologia marksizmu sama w sobie.

Ogólnie uważam tak -największy problem jest w Europejczykach. W ich psychice, ich braku kultury i degeneracji. Mi, gdy się coś nie udawało, to wiedziałem, że ja jestem za to odpowiedzialny, więc muszę się zmienić, aby być lepszym, lepiej się rozwijać i osiągać cele. Europejczycy muszą zrobić to samo - odrzucić swoją degenerację, przyjąć kulturę, zmienić swój tryb życia, powrócić do korzeni w skrócie.

Patriarchat, moralność, tradycja, wolny handel (np. w Starożytnym Rzymie obywatel pracował na państwo tylko dwa dni w roku), twardo utrzymujące się tabu, koedukacyjne szkoły - to są cechy silnej cywilizacji. Możemy to wywnioskować z historii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każda utopia kiedyś upadnie. Pytaniem jest, kto przejmie władzę po liberałach. Z jednej strony islam, a z drugiej skrajna prawica, która zaczyna się doradzać dzięki zagrożeniu ze strony innych kultur. 

 

Wojna rasowa już się zbliża, 

już puka do naszych drzwi, 

musimy ją przywitać,

jeżeli chcemy żyć

 

O nieszczęście niepojęte, 

Abdul sam odwiedza mnie,

O panie wspomóż szaszką

bym godnie zaszlachtował Cię 

 

Nie jesteś godzien panie

byś w kraju moim był

Tyś Królem wszelkich kóz

a ja chcę byś z bólu wył 

 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie niepojęte jest popieranie przez lewicę islamu. Przecież islam jest znacznie bardziej konserwatywny od katolicyzmu w jakiejkolwiek wersji. Moim zdaniem, jedyna logiczna przesłanka jest taka, że lewica wierzy w zaoranie islamu. Inna możliwość jest taka, że ideologia lewicowa jest w sposób nie dający się pogodzić sprzeczna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ksanti 100 lat temu Europa była u szczytu panowania. Rządziła dosłownie całym światem (Europa czyli głównie Imperium Brytyjskie, Francja, Niemcy) wliczając także Chiny, które dostąpiły gorzkiego upokorzenia od Europejczyków

Twierdzenia podówczas Europejczyków, że ich Cywilizacja upada była wynikiem strachu wynikającego z szybkości zmian, nowych technologii, zmiany stylu życia i tym podobne. F. Nietzsche jak obłąkany powtarzał "Bóg nie żyje!".

Gadać sobie mogli, byli na szczycie wtedy.

Teraz mamy ujemny przyrost naturalny przy dzietności dużo mniejszej niż 2,1, czyli takiej, która gwarantuje przetrwanie. Inne ludy kolonizują masowo Europę (kto nie wierzy, niech pojedzie do Londynu, Paryża, Malmo itd.), Europejki mają dzieci z obcymi, Europejczycy wyrzekli się swojej kultury, a feminizm, mizoandria i ogólne myśli lewicowe wchodzą w nasze społeczeństwo jak w masło. Do tego dochodzi jeszcze interwencjonizm (to też dowaliło pod koniec żywota cywilizację Rzymską), oraz lenistwo młodych Europejczyków. (masowe chodzenie na nikomu niepotrzebne kierunki studiów)

 

To co się dzieje normalne raczej nie jest z obiektywnego punktu widzenia.

Edytowane przez Strusprawa1
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja powiem tak.
Obecna polityka EU to nic innego jak Socjaldemokratyczna próba kierowaniem państwami centralnie.

https://pl.wikipedia.org/wiki/Socjaldemokracja

Nic innego jak zwykły socjalizm. 

Od czego to się zaczęło?
1 i 2 wojna światowa wystartowała z rosnących potrzeb Niemiec. 
2 razy nie wyszło. Doszli w końcu do wniosku, że Narody jako całość są zbyt silne. Można wygrać wojnę a ciągle będą ginąć żołnierze okupujący dany teren.
Poza tym u ludzi ciemiężonych wzrasta poziom patriotyzmu a co za tym idzie chęć wyparcia wroga z danego państwa.
Pytanie jak to ominąć? Zlikwidować poczucie patriotyzmu i przynależności do danego typu narodu.
Jak to zrobić? Wprowadzić do środka różne narodowości. 
Co się stanie? Zatraci się poczucie jakiejkolwiek przynależności do struktur danego państwa. Łatwiej tym sterować.
Stąd LGBT, Gender, blisko i daleko wschodni przybysze. 

Dzisiaj w biedronce u mnie w mieście wisiała karteczka.
Zatrudnimy magazyniera-kasjera

2450 brutto.

Pozdrawiam

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Cortazar Owszem, byla pogrążona w wojnie, ale to byla wojna swiatowa, poniewaz Europa byla prawie calym swiatem(walki toczyly sie takze w Afryce, we wschodniej Azji i we wszystkich oceanach swiata).

Imperium Brytyjskie bylo najwiekszym Imperium w historii z koloniami w Afryce, Ameryce, Australii i Azji. Francja miala prawie połowę Afryki i Wietnam i tak dalej.

Zwykli ludzi niemal przez caly okres historii zyli nędznie. 

100 lat temu jeszcze nie bylo tak zle, jak bylo w czasach pulapki Maltuzjanskiej, kiedy polowa dzieci nie dozywala 10 roku zycia.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.