Skocz do zawartości

Koszulki dla Samców


Rekomendowane odpowiedzi

Przeprasza, ale jeśli to ma być poważny projekt to ze swojej strony proponuję:

 

Polo o dobrej gramaturze, z małym logiem wyszywanym nicią.

Można to w lato ubrać do dobrych spodni i butów, na spotkanie na mieście itd. 

 

 

Nikogo nie miałem zamiaru urazić, ale część (nie wszystkie) projekty to festyn.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko cupsell, ponieważ ręczne szycie oznacza bieganie z koszulkami po poczcie, opłaty itd. nie mam na to czasu ani nawet możliwości. A ludzie chcą jeszcze do 3 dych cenę - to ile ja zarobię za swój czas? A reklamacje? Zwroty? kłótnie, szarpanina? 

 

Tylko cupsell.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Stulejman Wspaniały napisał:

Tylko cupsell, ponieważ ręczne szycie oznacza bieganie z koszulkami po poczcie, opłaty itd. nie mam na to czasu ani nawet możliwości. A ludzie chcą jeszcze do 3 dych cenę - to ile ja zarobię za swój czas? A reklamacje? Zwroty? kłótnie, szarpanina? 

 

Tylko cupsell.

No okej, czyli o wyszywanym logo i tak dalej możemy zapomnieć i zostaje nam tylko nadruk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za dobre gatunkowo polo płaci się min. 149zł.

Za równie dobrą koszulkę 99zł.

 

We wszystkim Pan Marek trzyma jakość na najwyższym poziomie, a koszulki ma sprzedawać po 30? Co z jakością?

 

 

Edit: pilotażowo można jedną wstawić do sklepu, czarną i białą.

Edytowane przez adrian86
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Chętnie bym kupił taką koszulkę ale za 30 zł to jakość będzie raczej żadna, jak z bazaru od wietnamczyków. Modne ostatnio koszulki patriotyczne lub militarne chodzą po ok 80 zł i jakość jest przednia. Odpowiednia gramatura, trwałość, nie rozciągają się po pierwszym praniu.

 

Jak taki dbający o wygląd samiec ma paradować w koszulce za 30 zł.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Gr4nt napisał:

Chętnie bym kupił taką koszulkę ale za 30 zł to jakość będzie raczej żadna, jak z bazaru od wietnamczyków. Modne ostatnio koszulki patriotyczne lub militarne chodzą po ok 80 zł i jakość jest przednia. Odpowiednia gramatura, trwałość, nie rozciągają się po pierwszym praniu.

 

Jak taki dbający o wygląd samiec ma paradować w koszulce za 30 zł.

Potwierdzam, mam jakieś koszuliny i polówki z przybytków pokroju Surge Polonia i Red is Bad. Są nieporównywalnie lepszej jakości niż to co normalnie się kupuje w odzieżówkach w galeriach handlowych.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież można zrobić koszulki w kilku wariantach - wyszywane logo i nadruk. 

@venom Fajne projekty, też bym nabył chętnie. Ale ta flaga polski mi pasuje jakoś tam jak pięść do nosa. Obecnie hype na patriotyzm jest dla mnie sztuczny. Wszędzie orzełki, symbole Polski walczącej itp. Tworzymy samczą brać silnych facetów. Po co ten patriotyzm wszędzie?

Może serię "kanony męskości"? I na każdej koszulce jakiś mały portret aktora, wynalazcy, sportowca jako symbolu męskiego itp.? W kolorach czerni i bieli żeby uprościć nadruk. Taki luźny pomysł. Fajnie by było promować męskie kanony, zasady. I do tego logo.

  • Like 1
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Tomko napisał:

Ale ta flaga polski mi pasuje jakoś tam jak pięść do nosa.

Też tak czuję, zresztą nie wyszedłbym raczej w takiej na ulicę, to musi być coś samczego, mocnego i związanego z forum a nie flaga Polski. Ciuch z taką flagą to sobie mogę kupić w jakimś sklepie z patriotycznymi gadżetami ect. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie jestem za tym, żeby były szyte konkretnie w Polsce. Po co płacić 2x więcej za coś co jest uszyte z taką samą jakością i dbałością a kosztuje więcej bo jest Polskie? Cały ten hype na "dobre bo Polskie" przypomina mi trochę reanimację trupa w stanie zaawansowanego rozkładu. Na to już za późno. 

Co do tego pomysłu - coś męskiego promującego męskość, braterstwo. Ikony kina, znani aktorzy, wynalazcy. Tylko mógłby być problem z prawami autorskimi do zdjęć. Co innego używać open source, ale większość chyba ma restrykcje co do zarabiania na nich. Nie wiem, taka burza mózgów. Myślcie chłopaki jak można by promować męstwo.

Może zamiast twarzy sławne cytaty znanych mężczyzn na temat męskości?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.