Skocz do zawartości

Kobiety w policji, ha ha ha :)


Rekomendowane odpowiedzi

Mnie rozwaliła ta pani z SWAT, która miała pusty magazynek i zaczęła go ładować podczas akcji.

 

Myślę, że to było tak 'Nie dziś już akcji nie będzie, nie ładuję  tego magazynka, muszę paznokcie pomalować bo po służbie mam randkę' :lol:

 

A podczas akcji naboje nie tą stroną do magazynka zaczęła ładować :lol: Nie wiem jakie tam panują standardy ale np. zawodowi żołnierze ładują amunicję do magazynka w ogóle nie patrząc na magazynek, czyli wyuczona czynność manualna, która nie absorbuje wzroku, ręce pracują przy ładowaniu a głowa z oczyma pilnuje, żeby dupy nie odstrzelili.

 

Tutaj mieliśmy ewidentne:  'O cholera filmują mnie, będę gwiazdą' :D  

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pani @0:00:50 jest twarda jak Rocky, 17 razy kopała w drzwi, nie poddała się. Pewnie brała przykład z tych Hiszpanów (ktoś to tu na forum pisał ale nie mogę sobie przypomnieć kto) co to podchodzą w klubie, są spławiani i dalej podchodzą. Grunt to się nie poddawać.

Brawo, brawo.


 

- I'm just as good as any male police officer. Any questions? Yes Jack.
- How much can you bench?
...

Really?

 

Edytowane przez wrotycz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.