Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
ransoft

Pomoc i oprawa marketingowa/sprzedaż usług

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich użytkowników, oraz z góry przepraszam jeśli temat będzie znajdował się w złym dziale.Ponieważ trudno mi było wpasować go w jakieś ramy.

Poszukuję osoby która zna się na robieniu marketingu sieciowego (fb,instagram) oraz strona internetowa + wizytówki.Chodzi mi głównie o sprzedaż usług (fitness i wellness treningi,masaże)

Posiadam ogłoszenia na portalu OLX oraz gumtree,konta na instagramie,facebooku i chciałbym aby ktoś fachowym okiem pomógł mi skorygować błędy, dać jakieś wskazówki itd.. aby reklama działała jeszcze bardziej skutecznie.

Proszę o kontakt na priv wraz z ceną, wszystkie inf. podeślę

Moderację proszę o uwzględnienie ewentualnych zmian, oraz przepraszam za ew. utrudnienia.

Pozdrawiam.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Na inście to dobry content (dobre foty, filmy, relacje + motywacja) i jedziesz ostro ze strategią follow 4 follow, tzn lajkujesz/obserwujesz wszystkich zainteresowanych siłką jak leci, a potem dzieje się magia :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Proszę o kontakt na PW. Ja nie mogę edytować wiadomości.

Zajmuje się tworzeniem sklepów, stron, aplikacji, pozycjonowaniem, marketingiem na fb, pozycjonowaniem na mapach, content marketingiem i tworzeniem ebooków.

Pozdrawiam

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Siedzibę mamy w Bielsku-Białej, ale działamy globalnie - mamy klientów z Poznania, Gdańska, Warszawy, Krakowa, Torunia.

W przypadku większych projektów aranżujemy spotkania - jeśli nie ma takiej potrzeby pozostaje mail/telefon/gg/skype.

Pozdrawiam

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Headliner
      http://www.fakt.pl/wydarzenia/polska/devil-energy-szowinistyczna-reklama-producenta-napoju-energetycznego/hjwpvv6

Panowie, co wy na to? Nie, nie jestem producentem powyższego napoju ale jeśli w najbliższym czasie będę chciał jakiś kupić to zgadnijcie jaki wybiorę, co i wam polecam
      Mam nadzieję, że coś takiego może znaleźć się w tym dziale
    • Przez Rycerz Maly
      Żona przed ślubem kupiła mieszkanie
      Później był ślub
      Po kilku latach sprzedała je czyli to są jej pieniądze czy już nasze ? Jak ona za część tych pieniędzy np. Kupi auto, to to jest tylko jej czy z racji tego ze kupila gdy jestesmy małżeństwem jest tez i moje ?
      Tak siedzę i się zastanawiam.
    • Przez catwoman
      Kilka dni temu natknęłam się w necie na zdjęcie reklamy Tesco:

Dla mnie sielski obrazek, wszystko gra. Pod zdjęciem jednak rozpętała się gównoburza, bo "jak to tak, kobieta w ciąży usługuje mężczyźnie...?!".
      Skomentowałam fotę wyrażając swoje zdanie, część kobiet przyznała mi rację (również uznając obrazek za normalny) a część kontynuowała wywody na temat "ucisku kobiet" itp.
      Dziś widzę, że sieć Tesco wycofała się z kampanii:
      http://biznes.wm.pl/470344,Tesco-przeprasza-za-kobiete-w-ciazy-uslugujaca-mezczyznie.html#axzz4vDoYKVmW

Ciężko mi to nawet skomentować... 
      Kurna, ja rozumiem, że w zaawansowanej ciąży lekko nie jest, ale bez przesady, doszukiwać się upodlenia kobiety bo podaje mężowi śniadanie? What's wrong with you people?!

• Przez Tomko
      Witam panowie.

Ostatnio zastanawiam się bardzo intensywnie nad handlem w sieci. Co przez to rozumiem? Strona internetowa, dobra reklama, pozycjonowanie i produkt - swój lub import rzeczy mało popularnych u nas w kraju lub nawet za granicą. Ponieważ to zupełnie nie moja branża i nie mam w tej materii doświadczenia, chętnie poczytam opinie doświadczonych handlowców, którzy na pewno tutaj są. W szczególności mam kilka pytan:

* Jak wygląda w praktyce ta branża, czy jest to ciężki kawałek chleba (mówię już o późniejszym etapie gdy nasz produkt "zaskoczy")?
      * Jakie przeszkody czekają mnie po drodze?
      * Od jakiej platformy handlowej mógłbym zacząć? Własne WWW, ebay, allegro, gumtree etc...?
      * Jak wybadać rynek? Czy wystarczy sprawdzić dostępność mojego produktu w różnych sklepach i na tej podstawie stwierdzić niszę?
      * Jakieś blogi, książki, strony czy przykłady konkretnych ludzi, które wpłynęły jakoś na wasz biznes?
      * Co byście doradzili mi krok po kroku żeby ruszyć w tym temacie?

Ktokolwiek kto zajmuje się tą branżą jest mile widziany ze swoimi przemyśleniami.

Sledzę od jakiegoś czasu sukces.pl i Jacka Wiśniowskiego - z tego co obserwuję gość ma łeb na karku. Mam jakąś gotówkę, którą mogę zainwestować, mam też pomieszczenie gospodarcze w razie, gdybym rozwinął biznes bardziej, ale nie mam wolnych 9k zł żeby zapisać się na jego seminarium w ciemno, mimo iż wiem, że wiedza i doświadczenie kosztuje. Po prostu to wszystko raczkuje u mnie w głowie, nie mam presji czasu na sobie ale chciałbym zacząć to robić jako droga do pasywnego dochodu.

Wszelkie sugestie - będę bardzo wdzięczny.

Pozdro!
    • Przez Vincent
      Odziedziczyłem po Ś.P wujku jakiś czas temu pokaźną kolekcję znaczków pocztowych. Łącznie 11 klaserów. Najstarsze z nich sięgają lat 30-tych XX wieku. Wiele z nich to tzw. białe kruki z tego co się zdążyłem wywiedzieć.

Nie znam się na tym, ale chciałbym je w końcu, po 4 latach sprzedać. Wystawienie na Allegro pomijam - bo nie znam nawet przybliżonej wartości zbioru, a nikt nie kupi "kota w worku".

Jak pójdę do jakiegoś skupu filatelistycznego, to pewnie mnie orżną, bo wykorzystają moją niewiedzę.

Gdzie zatem najlepiej je opchnąć? Albo inaczej, kto mógłby zrobić mi orientacyjną lub nawet profesjonalną wycenę kolekcji?

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.