Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Quo Vadis?

Zagadka na dziś: ładna czy brzydka?

Rekomendowane odpowiedzi

Na tym pierwszym zdjęciu pięknie wyszła, ciało też ma raczej zadbane, ale te zdjęcia z profilu jakoś mi nie wpadły w oko. :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@blck.shp No właśnie ja tak patrzę na 1 zdjęcie, myślę, na zadbana Pani, taka bą tą.. no i potem drugie zdjęcie.. i tak patrzę na 1.. a potem na drugie.. i tak kilka razy. :lol: Aha, to ta sama.

• Haha 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

U mnie bardzo słaba, poniżej skali "ruchable". A tak w ogóle blondynki i Azjatki foreva :D 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Pytanie jakie ma stopy. Zwracam uwagę na stopy.

Ogólnie mi się podoba.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Profil słaby. Oceniając tylko urodę to 7/10.

Biorąc pod uwagę, że dba o siebie, jest lekarką czyli coś tam w głowie ma - 8/10.

A zestawiając je na tle urody innych lekarek to może nawet 8,5.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

O kurcze. To macie naprawdę niskie wymagania co do wyglądu kobiety :P Uważam, że obiektywnie nie jest ładna a do niektórych zdjęć po prostu bardziej korzystnie się ustawiła. Na realu na pewno wygląda gorzej. W internecie pełno takich zdjęć to już się przyzwyczaiłem do tych tricków. Patrzę na zdjęcie numer 2 i sobie myślę - no f**** way. Powyższe oceny typu 7 to bym rozumiał ale przy poniższej twarzy.

emily_rudd_brunette_blue_eyes_face_hair_

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@Ksanti Pokazałeś swoje zdjęcie przodem, pokaż z profilu.

Pani lekarka ma u mnie 10 oceniając z pozycji "na pieska" ;)

Jej 2-ga fotka to chyba z pracy, więc fryzura nie jest tip-top

Edytowane przez Brat Jan

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@Brat Jan

Mówisz masz. Osobiście niezbyt mi się podoba, ale dałem takie pierwsze lepsze zdjęcie z gugla jako kontrast. Na upartego 7 mogłoby być.

emily-rudd-pictures-1.jpg

U tej lekarki nie podobają mi się głównie duże brwi, hakowaty nos i kształt dłoni i stóp. Aczkolwiek wierzę w to, że ktoś może po prostu lubić takie kształty i w ogóle. Link do jej Insta, wniosek masa tapety na twarzy i typowa fitnesiara. Do sylwetki nic nie mam bo sam lubię szczupłe.

• Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dwa ostatnie zdjęcia nie korzystne(twarz), mimo dobrego ciała - tylko tyle. Nie odważę się ocenic.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Niektóre są ładne i mi się mogą podobać, ale założą sporo szpachli i mnie ta sama może odrzucać. Sam makijaż nie jest zły, ale musi być z wyczuciem zrobiony.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Z brzydszym twarzowym się cięło na deski. Tyle że ja nie mam oczekiwań co do "ładności" ograniczonych tylko do wyglądu. 

• Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta