Skocz do zawartości

Szarża Pani Agaty na zrozpaczonych mężczyzn, bo nie mówią jak lektorzy.


Rekomendowane odpowiedzi

Wkurwiłem się troszkę Bracia. Oto co napisała pewna Pani na moim fejsie, pod ostatnią audycją (KLIK). Warto dodać że jest całkiem atrakcyjna, oraz do tej pory utrzymywała maskę "inna niż wszystkie", ale dzisiejsza audycja ją rozbiła psychicznie i przystąpiła do ataku. Patrzcie co się dzieje, gdy powiesz prawdę o oczywistościach, wieku kobiety, jej problemach ze zdrowiem itd. One mogą - my nie.

 

Wypowiedź Pani Agaty:

 

Straszny obraz małżeństwa i kobiety ..tylko kasa złapać na dziecko brak miłości z czasem..seksu..olaboga biedni Panowie!
Uciśnieni i bez praw..my tylko starzejace się i szukajace ostoi finansowej..a potem tylko gderamy...oo i te Pani lekkich obyczajów.
..jak one mogą!
Marek...nie przesadzaj..masz niezłe spaczony pogląd.Sorry.
Jak słucham jakie jednostki do cb dzwonią się żalić...iloraz inteligencji..niski.
Nie potrafią często dobrze się wysłowić.
4/10 max.
Nie burze się.
Nie pochlebiajcie sobie wszyscy.
Nie uważam też,że nie lubisz kobiet.
Masz jedak coś "takiego" w sobie co Cię ogranicza pogladowo...lubisz dominować w szeroko pojety sposób chcesz mieć zawsze racje..nie przyznasz się.
Ale wyluzuj z osadami zbytnio.kategoruzujesz..możesz też czegoś nie dostrzegać co widzą inni

 

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

Moja odpowiedź:

 

Samcze Runo Dlaczego obrażasz ludzi, którzy do mnie dzwonią? Jakim prawem śmiesz po niewyraźnej, telefonicznej rozmowie znać iloraz inteligencji dzwoniącego? Jakim prawem oskarżasz o niewyraźne mówienie wzruszonych mężczyzn, którzy są w tragicznej sytuacji po rozstaniu z żoną, kiedy ich dzieci rozpaczają z tego powodu? Mają rechotać, mówić jak aktorzy filmowi? Ja nie pracuję z radosnymi ludźmi, tylko rozbitkami - i im pomagam, i do mnie dzwonią po wsparcie.

 

Jak ma brzmieć mężczyzna, któremu się posypało życie? Ale są też ludzie, którzy aż takich kłopotów nie mają - aktorzy, biznesmeni, artyści. O tym już nie wspomnisz, bo Twoja fałszywa wizja by się nie "domknęła" - i właśnie to świadczy o tym, że jesteś dokładnie taka jak inne Panie. Kłamstwa, pomówienia, oczernianie zrozpaczonych ludzi że biedni i nie mówią jak zawodowi lektorzy.

 

Co do reszty tego co napisałaś, to szkoda nawet odpowiadać na takie coś. Aby dowalić, poniżyć, uderzyć - ale dobrze że to z Ciebie wyszło wreszcie, i skończy się mit "Agaty która jest inna niż wszystkie". Jesteś dokładnie taka sama :> Pozdrawiam mocno.

 

  • Like 15
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Stulejman Wspaniały napisał:

Straszny obraz małżeństwa i kobiety ..tylko kasa złapać na dziecko brak miłości z czasem..seksu..olaboga biedni Panowie!

 

1/3 małżeństw w Polsce kończy się rozwodem, a jesteśmy jednym z najbardziej katolickich państw na świecie. Na zachodzie w wielu krajach przebija to 50%. W 98% małżeństw to mężczyzna więcej zarabia i znacznie więcej przeznacza na tz. dom i rodzinę. Czy skacze się ze skarpy jak się wie , że co drugi skoczek ląduje na wózku inwalidzkim? Trzeba być idiotą lub niepoczytalnym.

 

15 minut temu, Stulejman Wspaniały napisał:

Uciśnieni i bez praw..my tylko starzejace się i szukajace ostoi finansowej..a potem tylko gderamy...oo i te Pani lekkich obyczajów...jak one mogą!

 

Normalnie taka kobieca natura :>

 

15 minut temu, Stulejman Wspaniały napisał:

Marek...nie przesadzaj..masz niezłe spaczony pogląd.Sorry.

Czytaj: "Mi się nie podoba to co ten Kotoński mówi, argumentów mi brak, więc tak, bo tak" :lol: 

 

15 minut temu, Stulejman Wspaniały napisał:

Jak słucham jakie jednostki do cb dzwonią się żalić...iloraz inteligencji..niski.

Jak rozumiem pani mierzy IQ za pomocą analizy akustycznej głosu. Oho, będziemy mieli kolejną noblistkę :lol: 

 

15 minut temu, Stulejman Wspaniały napisał:

Nie potrafią często dobrze się wysłowić.

Wysławianie się jest domeną humanistów, którzy niewiele wnoszą do współczesnego społeczeństwa i powiedzmy sobie szczerze bez humanistów cywilizacja przetrwałaby i się rozwijała, bez speców od techniki/ technologii/ nauk ścisłych już nie, no dobra też by przetrwała ale byłaby cywilizacja małpoludów składających wiersze :lol: . 

 

15 minut temu, Stulejman Wspaniały napisał:

Nie burze się.

 

No jasne te kilka wersów wyżej, nie jest efektem wzburzenia :P 

 

15 minut temu, Stulejman Wspaniały napisał:

Nie pochlebiajcie sobie wszyscy.

My się wartościujemy na podstawie realnych przesłanek, pozycja społeczna/ umiejętności/ zdolności, więc możemy sobie pochlebiać. Nie konkurujemy jak orangutany wypinając dupsko na fejsie lub robiąc dziupka :> 

 

15 minut temu, Stulejman Wspaniały napisał:

Nie uważam też,że nie lubisz kobiet.
Masz jedak coś "takiego" w sobie co Cię ogranicza pogladowo...lubisz dominować w szeroko pojety sposób chcesz mieć zawsze racje..nie przyznasz się.

Marek wiesz co cię ogranicza poglądowo. To, że masz rację :D 

 

15 minut temu, Stulejman Wspaniały napisał:

Ale wyluzuj z osadami zbytnio.kategoruzujesz..możesz też czegoś nie dostrzegać co widzą inni

Jak zwykle pani widzi jakieś mistyczne coś, ale już opisać tego "cosia" nie potrafi.

 

Banał goni banał, w tej wypowiedzi, pustosłowie level Karyna atencjuszka ;)  

 

  • Like 14
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Stulejman Wspaniały napisał:

Jak ma brzmieć mężczyzna, któremu się posypało życie? Ale są też ludzie, którzy aż takich kłopotów nie mają - aktorzy, biznesmeni, artyści. O tym już nie wspomnisz, bo Twoja fałszywa wizja by się nie "domknęła" - i właśnie to świadczy o tym, że jesteś dokładnie taka jak inne Panie. Kłamstwa, pomówienia, oczernianie zrozpaczonych ludzi że biedni i nie mówią jak zawodowi lektorzy.

 

Co do reszty tego co napisałaś, to szkoda nawet odpowiadać na takie coś. Aby dowalić, poniżyć, uderzyć - ale dobrze że to z Ciebie wyszło wreszcie, i skończy się mit "Agaty która jest inna niż wszystkie". Jesteś dokładnie taka sama :> Pozdrawiam mocno.

Czasem mam wrażenie, że to nie jest możliwe żeby na ziemi w naszym kraju żył sobie taki facet co nie boi się mainsteramu, lewactwa, kobiet rządzicielek. A na dodatek robi to za "darmo". Widać u Ciebie dużą pewność siebie. Lubię Cię słuchać. Fajnie gdy faceci dzwonią i opowiadają o swoim życiu. Wiadomo, że stres i brak oswojenia z rozmowami online. 
Myślę, że piszę nie tylko w swoim imieniu ale także innych facetów. Z różnych warstw społecznych. Różnych środowisk. Z różnymi problemami. Ale My dziękujemy Ci Chłopie z całego serca za walkę.

Po wypłacie kupię książki bo się trochę z tym ociągałem.
Wódki już nie kupię. Więc będzie hajs na lekturę. 

Pozdrawiam.

na fb jest coś takiego jak blokowanie użytkownika. Dlaczego tego nie zrobisz z tą panią?

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Stulejman Wspaniały napisał:

Jak słucham jakie jednostki do cb dzwonią się żalić...iloraz inteligencji..niski.
Nie potrafią często dobrze się wysłowić.
4/10 max.

vs

16 minut temu, Stulejman Wspaniały napisał:

Ale wyluzuj z osadami zbytnio.kategoruzujesz..możesz też czegoś nie dostrzegać co widzą inni

1320788411_by_MarychaRKS_600.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Stulejman Wspaniały napisał:

oraz do tej pory utrzymywała maskę "inna niż wszystkie"

I właśnie dlatego nie można ufać jakiejkolwiek kobiecie. Każda zdradzi i zaatakuje kiedy ktoś obnaży kobieca naturę i zagrozi ich interesom. Każda z nich to potencjalny wróg, a wróg może się maskować aby móc podejść bliżej. Nie ma co wierzyć w kobiecą zmianę i sojusz z nami. Współczesny system jest im bardzo na rękę więc one go popierają i już na pewno się nie zbuntują przeciw niemu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Mosze Red napisał:

Wysławianie się jest domeną humanistów, którzy niewiele wnoszą do współczesnego społeczeństwa i powiedzmy sobie szczerze bez humanistów cywilizacja przetrwałaby i się rozwijała, bez speców od techniki/ technologii/ nauk ścisłych już nie, no dobra też by przetrwała ale byłaby cywilizacja małpoludów składających wiersze :lol: .

 

Jak bardzo Cię lubię i szanuję, tak bardzo z Tobą nie zgodzę się.

 

Nie wprowadzajmy chaosu semantycznego. Na tym punkcie jestem bardzo przewrażliwiony. :D Dlaczego?

 

Ponieważ HUMANISTA to człowiek wszechstronnie wykształcony. Zarówno w naukach matematyczno-przyrodniczych, jak i naukach społeczno-humanistycznych. Taki człowiek nie ma problemów z rozwiązaniem normalnych zadań z matematyki czy fizyki, jak również często uczestniczy w różnego rodzaju spotkaniach, imprezach, wydarzeniach ze świata kultury.

 

 

Osoby, wobec których tak szafujemy określeniem "Humanista", to zwyczajnie osoby, którym nie chciało się uczyć. Bo ja dużo zrozumiem, że nie każdy rozumie teorię fizyki kwantowej (nawet fizycy sami do końca nie rozumieją), ale przynajmniej powinni o tym słyszeć. Tak samo powinni bez większych problemów ogarnąć matematykę gimnazjum (przepraszam, teraz podstawówki) oraz  "podstawową" ze szkoły średniej. Specjalnie nie piszę o poziomie studiów, gdyż to już jest raczej specjalizacja niż wiedza ogólna.

 

Więc bardzo proszę nie obrażać Humanistów :D

  • Like 10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Arox - zgoda, ale mi chodziło właśnie o tych nowoczesnych 'humanistów' po nieprzydatnych kierunkach, magistrów i doktorów niczego lub byle czego.

 

Klasyczne pojęcie humanisty, jako człowieka wszechstronnie wykształconego z dużą wiedzą ogólną, zwyczajnie umiera. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Arox napisał:

Ponieważ HUMANISTA to człowiek wszechstronnie wykształcony.

To prawda według starej definicji. Uważam, że współcześnie należy redefiniować pojęcie kim są humaniści. Nawet we współczesnych szkołach średnich przyjęcia do klas humanistycznych są oparte  przede wszystkim na wyniku z języka polskiego oraz historii i społeczeństwa  + oceny z tych przedmiotów na końcowym świadectwie. W samych szkołach klasy humanistyczne mają zazwyczaj rozszerzony język polski, WOS i zależnie od wyboru może być przedmiot przyrodniczy lub historia. Tak samo jest z przedmiotami ścisłymi i wymaganiami stawianymi uczniom chcących dalej kształcić się w tych kierunkach.

 

W dawnych czasach łatwiej byłoby być człowiekiem wszechstronnie wykształconym pod tym względem stanu wiedzy w różnych dziedzinach nauki, który był  mniejszy od dzisiejszego przez co w miarę inteligenty człowiek był w stanie pojąć wiele z tych dziedzin w stopniu ogólnym. Oczywiście mam świadomość, że dawniej dostęp do edukacji biała garstka populacji, ale nie o tym teraz mowa.

 

Współczesny humanista to właśnie taki człowiek mający problemy z przedmiotami ścisłymi.

@Mosze Red Już umarło takie pojęcie co widać w szkołach.

 

 

Edytowane przez MoszeKortuxy
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mosze Red A to przepraszam, nie zrozumiałem :D

 

Wracają do Pani Agaty... Kto wie czym się kierowała, w sumie to intryguje mnie powód napisania postu... Może to rozpaczliwy okrzyk by zwrócić na siebie uwagę? Bo jeżeli chodzi o komentowanie samych słów- nie mam nic więcej do dodania jak powyżej zostało napisane.

 

@MoszeKortuxy a może skończmy z tą niezdrową poprawnością polityczną i zacznijmy nazywać cymbałów i nieuków cymbałami i nieukami? :D

 

To, że ktoś nie chce się uczyć bo nie chce, to nie powód, by od razu zostawał "humanistą". Osobiście uważam, że poziom matematyki ze szkoły średniej (zwłaszcza dzisiejsze "podstawy") jest w stanie opanować każdy na poziomie chociaż dostatecznym. Fizykę tak samo, tym bardziej, że nie ma przekształceń na poziomie całek, nie mówimy o algebrze nieprzemiennych i innych dziwów...

 

 

Edytowane przez Arox
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To niech owa Pani zadzwoni i powie to co ma do powiedzenia prosto w "twarz".

Pisać każdy potrafi. Wyjście poza strefę komfortu, mając na uwadze to że jest się online przy setkach ludzi, a audycja może być przesłuchana przez kilka tyś osób. 

Pani Agato. Czekamy z niecierpliwością. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Stulejman Wspaniały napisał:

No i trzeba było dowalić, ale jakoś "inteligentnie", tylko że nie wyszło :>

 

:D:D:D" Inteligentnie":D:D:D leżę i kwiczę.

I znów się przekonujemy że nic tak pań nie wkurwi jak PRAWDA o nich samych. 

Co do inteligencji to według teorii tej "p...", ten Pan ma pewnie IQ 10... bez komentarza. albo nie; Miejsce małpy jest albo na drzewie albo w zoo.

 

Podobny obraz

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobiety zaorają się same, chodzą na linie nad przepaścią. Dobrze, że jeszcze małżeństwo nie jest przymusowe.
Wypowiedź tendencyjna , ale powiem coś przewrotnego widać świetnie zainstalowane programy na przykładzie wypowiadającej się programy w stylu:"spoleczenstwo mówi w małżeństwie jest radosc milosc i coco jambo".  Widać swietnie mechanizm wyparcia.

1/3 malezeńst sie rozwodzi a 2/3 nie moze ze soba wytrzymac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Donovan napisał:

1/3 malezeńst sie rozwodzi a 2/3 nie moze ze soba wytrzymac.

 

15 minut temu, zuckerfrei napisał:

Cytując "klasyczkę": SORRY TAKI MAMY KLIMAT!!!

Nooo,a ja im" mówię"

Znalezione obrazy dla zapytania facet z drikiem pod palma

I na nawet na chuj mi nie są potrzebne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tak może powiem coś niezwiązanego z tym tematem, ale ta pani jest pospolita,niczym nie wyróżniająca się z wyglądu. Po chłopsku taka se. U mnie by nie miała najmniejszych szans.Innych krytykuje, a na fb wszystkie zdjęcia takie same. Nudna, aż do porzygu. 

 

I ona będzie obrażać porządnych chłopaków, którzy nie jedno przeszli z babami, którzy chcą się rozwijać, zadają pytania, dzwonią, interesują się??? Jak śmiesz tak mówić, ty Paniusiu u której połowę twarzy zajmuje czoło??! 

 

 

  • Like 4
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.