Skocz do zawartości

Szarża Pani Agaty na zrozpaczonych mężczyzn, bo nie mówią jak lektorzy.


Rekomendowane odpowiedzi

O jednej rzeczy tu nie wspomniano. 

Zastanówmy się skąd ta Agata wzięła się pod audycją? Odp jest prosta. Musiała dać suba, bo zgadza się z samczymi poglądami Marka. No dobra, ale skąd ten nagły atak ktoś zapyta. Odp jest jeszcze prostrza. Otóż Agata jak i reszta pań posiada 28 twarzy. Czyli dokładnie tyle co dni cyklu miesiączkowego. Skoro zachowania pań sterowane są hormonami tutaj mialo poprostu sprzężenie czyt.  "te gorsze dni". Jestem święcie przekonany iż ta sama pani na tę samą audycje zareagowalo by inaczej gdyby była w innym dniu cyklu. Nie staram się jej tłumaczyć, broń Boże. Zrobiła źle i zaslużyła swym czynem na zmywanie podlogi w Domu Samca na kolanach nago?. Dowodzi to także tego, że pani Agata nie kontroluje swych zapędów i pewnie jest heterą/choleryczką w swom związku. Gdyby pracowala nad rozwojem osobistym czyt.  nauczyła się obserwować swoje emocje to ten incydent by się nie przytrafił. Niestety praca nad sobą wymaga czasu, poświęcenia i chęci a z tym u pań jest ciężko. Współczujmy pani Agacie że szargają nią takie emocje i że nie potrafi sobie z tym poradzić, bo ".... Wygrywa ten, kto ma spokój w sercu...." Czyli my drodzy Panowie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam fb, wiec nie moge docenic jej atrakcyjnosci ^^ ale z komentarzy wnioskuje, ze nic nadzwyczajnie ciekawego mnie nie ominelo.

 

A co do jej komentarza nt dzwoniacych facetow: niech zadzwoni do Markosa i pokaze jakimi umiejetnosciami wyslawiania sie operuje. Jak czytam w jakim stylu napisany byl jej post/komentarz (co chwile...te wzbudzajace...niesamowite emocje...kropki...) obawiam sie, ze oralnie (jak kto woli: SLOWNIE) nie bedzie w stanie osiagnac oceny nawet 2/10.

 

Jedynie zywie nadzieje, ze tej Pani nie chodzilo z ta ocena 4/10 o to, ze dzwoniacy Panowie do Marka chwilami tworzyli chaotyczne zdania i uzywali w miare prostego jezyka do opisania swoich sytuacji. Bo jesli tak, to watpie w ludzkosc po prostu. Juz swoja droga, ze nie kazdy facet ma glos jak Marek Kotonski czy Tomasz Knapik. Ale tez tematy poruszane przez dzwoniacych byly widocznie dla nich co najmniej wazne. A tutaj jakies ocenianie facetow po barwie glosu i wyslawianiu sie, slabe to.

Swoja droga z tych ostatnich strimow przesluchalem jeden caly i polowe kolejnego i jakos nie trafilem na kogos z lamiacym sie glosem czy wypowiedzia typu "eee kurde nie wiem co robic, te lachony sa zyebane. Szlaufy, ku**wy" etc. Takze zgadzam sie z teoria, ze raczej podczas strimu Markos musial trafic jakos w jej czuly punkt i doznala ''wylewu''.

Edytowane przez Kurt_Rolson
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i zobaczcie - jej komć 8 lajków, a mój w którym wykazują jej rażący brak logiki - 9. I to u mnie, na moim fejsie.

 

Ludzie tylko czekają, aż ktoś przyjdzie i zmieni wszystko - ale sami nie chcą nawet kliknąć. Zawsze ktoś ma coś zmienić, ktoś ma się poświęcić, ktoś ma działać. Kobieta na moim profilu obraża kilkudziesięciu gości, i zbiera aplauz. A u nas cisza.

 

To o jakim obalaniu systemu niektórzy jęczą? Żeby coś zrobić, muszą być ludzie, a każdy czeka aż ktoś inny wystawi łeb do odstrzału.

  • Like 5
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ona atrakcyjna? Przecież na obrzydliwy nochal jak jakaś czarownica. W dodatku mnóstwo tapety pakuje na twarz. Niech pójdzie na basen to oceni się jej urodę. 

 

Nie dziwi mnie ten atak bo powiedziałeś prawdę. Kobiety nie lubią jak się o tym mówi bo boją się, że będzie im więcej świadomych tym trudniej o frajera :). Rób dalej swoje Marku, a nimi się nie przejmuj.

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Arox @Mosze Red Uzupełniając dywagacje "humanista i logista " dodając marker Marka "Jakim prawem pani..........coś tam "

Odpowiadam:

"Jakim prawem pan tu wszedł?" -> "Prawem tarcia panie psorze " aaaa ......to proszę.

"Jakim prawem pani .....coś tam?" -> Loszko logika, bo to hormony, bo ona tak ma, i za każdym razem będzie inna odp do tej samej/samego zdarzenia.  

 

Reasumując raz po mnie policajjjjje  zajechali a za każdym razem(3)w sądzie,  inna przyczyna była i czas . CZASOPRZESTRZENI zagięcie to? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, bardzo proszę nie komentować urody Pani Agaty. Mi ona się podoba, i tę kwestię zamknijmy. Poza tym zaprosiłem ją na strim oficjalnie, i posłuchamy jak radzi sobie na telefonie, gdy będzie jej słuchać kilkaset ludzi.

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 hours ago, Stulejman Wspaniały said:

Dokładnie, bardzo proszę nie komentować urody Pani Agaty. Mi ona się podoba, i tę kwestię zamknijmy. Poza tym zaprosiłem ją na strim oficjalnie, i posłuchamy jak radzi sobie na telefonie, gdy będzie jej słuchać kilkaset ludzi.

Świetny pomysł ?.

Marku myślę że to będzie naprawdę fantastyczny "show" ! 

 

Proponuję sposòb rozmowy w stylu T.L. z time travel radio .

Choć szczerze wątpię ..... czy ta pani będzie miała na tyle odwagi aby zadzwonić . 

 

Edytowane przez Red_Pill
Uzupełnienie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sądzę, że gdyby zadzwoniła to byłaby to wypowiedź pełna emocjonalnych bzdetów przesiąknięta nienawiścią do Marka i reszty forum. Mówiłaby jacy to my źli jesteśmy itp. Taka typowa wypowiedź nienawistnej kobiety.

Edytowane przez MoszeKortuxy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.