Skocz do zawartości

Czyzby flirt ...


Gość Pascal

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc wam ,chcialem sie podzielic pewnymi sytuacjami z bracmi ; Otoz ,pracuje z taka mlodziutka dziewczyna ma chyba 18 lat...Ma podobno chlopaka aczkolwiek ten chlopak jest gdzies daleko nie w naszym krau.Dziewczyna usmiecha sie do mnie ,czasami zagada ,ale dzis w jej oczach widzialem takie fajne mile uczucia ,jak wszedlem i zapytalem co slychac i tak dalej robila takie fajne maslane oczka + usmiech.Czasami jak widzi ze jestem zdenerwowany to pyta sie ''Czemu jestes zly?'' Nie wiem o co jej moze chodzc...Codziennie jak ja widze ,macha mi ,usmiecha sie mimo ze ma faceta podobno,co najciekawsze w tym robila tak samo wtedy kiedy nie miala zadego faceta...Za kazdym razem jak rozmawiamy to widac ze chce jeszcze pogadac ze mna , dzs wchodzac z przerwy otwierala powoli dzwi do wyjscia i widac bylo ze jeszcze chce ze mna pogadac ,na koniec powiedziala pa i odeszla .Zachowuje sie tak samo jak wtedy kiedy byla wolna...Ja jestem starszy prawie 10 lat od niej i nie wiem jak w tej stuacji sie zachowac...Swoja droga bardzo ja lubie ,jest mlodziutka glupiutka ale slodka ...Intryguje mnie jej podejscie do mnie,usmiechy,radosc w oczach i taki flircik na buzce...Co poradzic ? Moze traktuje mnie jako kolege dobrego z pracy ale wlasnie zastanawia mnie to jej uczucie w oczach jak mnie widzi...Takie rzeczy dosrzega sie od razu ...Nawet dzs ...maslane oczka , usmiechy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, różnie może być. Mam taką koleżankę, która zachowuje się podobnie wobec każdego w miarę przyzwoitego faceta a sama jest w ziwiązku, Jednak zachowuje pewien dystans, flirtuje ale do pewnych granic. One to lubią. A tutaj taka młodziutka kózka...może przy odważnej i pewnej decyzji  z Twojej strony poleci od razu z Tobą w rajskie ogrody, a może nie przekroczy tej granicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo się chce dowartościować, albo chce seksu bądź związku - Ja w obecnej mojej sytuacji, olałbym sprawę, bo się przekonałem że takie głupiutkie, pewne swego seksapilu manipulantki, za kilka wytrysków zabiorą Ci cholernie dużo. Nieopłacalne jak cholera - ale jeśli tego nie doświadczyłeś, to doświadcz bo z tego jest później mądrość. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.