Skocz do zawartości

Kulturalny Cham

Rekomendowane odpowiedzi

Bry wszystkim. 

 

Z pewnością nie znacie mnie, ale za to ja Szanownych Panów znam. ;)  Forum czytam od ponad roku z mniejszymi lub większymi przerwami. 

Co do kobiet, to już od małego zaczęło mi świtać, że to nie jest do końca tak jak wszyscy mówią - zawód miłosny w wieku 11 lat - do dziś pamiętam ten dzień. :D Do tego wszystkiego na koniec dostałem z liścia, więc czara goryczy się przelała i skończyło się rycerzykowanie  - nie ma tak dobrze.

 

Jeżeli chodzi o moją osobę to aktualnie jestem na studiach inżynierskich i od czasu do czasu przychodzą mi do głowy pomysły dot. tego w jaki to jeszcze sposób mógłbym się rozwinąć. Planuję nawet stworzenie własnego bloga, gdzie mógłbym spisywać własne przemyślenia i wnioski po kolejnej przeczytanej książce lub serii artykułów.

 

Osobiście uważam, że robicie tutaj Panowie kawał dobrej roboty - a ostatnia akcja dot. zmiany sposobu odnoszenia się tutaj względem kobiet - cóż mogę rzecz? Po prostu świetna.

Według mnie kobiety są świetne - potrafią umilić czas każdemu.  Ale to od nas również dużo zależy, ile tej "świetności" z nich wyciągniemy.  ;) 

To tak pokrótce wstępem chciałem, tylko. ;) 

 

Edytowane przez Kulturalny Cham
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.