Skocz do zawartości

Kolega żony


Gr4nt

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 8.12.2017 o 13:33, Gr4nt napisał:

Wkurwia mnie, że moja żona siedzi teraz w pracy (razem pracujemy) w innym pokoju z koleżanką i koleżką ze studiów i mu kurwa zrobiła kawę w kubku który, ja jej kiedyś kupiłem

Panie Ulysses Grant ciekaw jestem jak tam Twoje sprawy z żoną?

Pisz bo jesteśmy ciekawi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Łapinski napisał:

Pisz bo jesteśmy ciekawi :)

Nie ma co pisać za wiele. Jest dobrze. Nudy.

 

Sprawa wyglądała tak, że po całej tej sytuacji z nieszczęsnym kubkiem, po powrocie do domu powiedziałem, że mnie to wkurwia. Nie trzymałem tego w sobie, nie poszedłem na kawę z koleżanką, nie rozbiłem kubka. Wyzwoliłem gniew i agresję, może to nie do końca poprawnie ale czułem się dobrze psychicznie. Skutek jest taki, że żonka jest zadowolona czego daje wyraz, a może to taka zasłona dymna. Mniejsza o to. Ważne, że czuję się dobrze.

 

Jak znowu mnie coś wkurwi to napiszę.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, ale mężczyzna też powinien od czasu do czasu pokazać agresję. Po prostu. Raz, że oczyszcza a dwa, że pokazuje jej, że nie jesteś tylko misiem co bierze wszystko na klatę i rozładowuje się poza domem. Rozwal coś kiedyś na jej oczach :) 

Kiedyś w związku tłamsiłem wszystko w sobie, przymykałem oko, byłem ugodowy... Seksu coraz mniej, jazdy, wymagania. Nie skończyło się to dla mnie dobrze. Pamiętam ten okres jak więzienie. Dzisiaj nawet mi się przyśniło, że parkuję mojego Range Rovera pod blokiem i z byłą wysiadamy i idziemy do mieszkania. Na szczęście się obudziłem.

Edytowane przez Tomko
  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.