Skocz do zawartości

Zmieniajcie i kształtujcie, to Wasze miejsce


Marek Kotoński

Rekomendowane odpowiedzi

Dziewczyny, zachęcam was do wypowiadania się, co byście chcieli w "rezerwacie", jakbyście chciały by ten wasz babski zakątek był piękny, pachnący i miły.

"co byście CHCIELI, dziewczyny"? ;P oj, Mistrzu... ;)

 

może na początek jakiś inny layout rezerwatu, jakieś różowo-cukierkowe kolory, żeby zawczasu ostrzegały przed tym, co się tu może znajdować

da się?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 2 lata później...

Drogie Kobity, mam apel!

 

Pojawiały się i pojawiają od czasu do czasu głosy, że w rezerwacie pojawiają się tematy z dupy. A jak się pojawi jakiś ciekawy, to frekwencja odpowiedzi jest mniejsza niż tematach typu "Ronaldo" itd. 

 

Pamiętajcie, że każda z Nas tworzy rezerwat.

 

Be-The-Change.jpg

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Selqet, mój temat był nie tyle o Ronaldo (tytuł wątku to było nawiązanie do tematu pierwotnego) co o tym, że dziecko potrzebuje obojga rodziców :> I w tę stronę poszedł i miał iść ten temat, Ronaldo był tylko przyczynkiem do dykusji. Ale jak ktoś twierdzi, że chodziło tylko o to, że "loszki majo bul dupy" to zobaczy w tym temacie tylko to co chce zobaczyć. Większość tematów zakładanych przeze mnie w rezerwacie dotyczy kwestii rodzicielskich, ew. damsko-męskich. O swoich pasjach wolę dyskutować na forach tematycznych.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rezerwat miał więcej działów, ale samice i tak korzystały tylko z kilku (związanych właśnie z owymi "niedojrzałymi facetami"), wobec czego to miejsce uległo zmniejszeniu. A skoro coś było i się nie sprawdziło, to wnioski są jasne.

Edytowane przez HORACIOU5
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Selqet ile jest samic, które chcą faktycznie wnieść coś do rezerwatu? Dwie? Trzy? W porywach może cztery. Porównaj to sobie z sytuacjami wywołującymi dysonans poznawczy, kiedy pod przykrywką ładnego hasełka chodzi jedynie o uzyskanie atencji poprzez wywołanie gównoburzy i zaspokojenie braków w kwestii emocji. A i odnosząc się do haseł samic, żeby coś się zmieniło pozwolę sobie przywołać i sparafrazować odrobinę pewne zdanie: "If you want something to change, start with yourself".

Edytowane przez HORACIOU5
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale czy nie powinno być jakiegoś działu ogólnego typu "pogaduszki", "hydepark", bo tak to nie ma gdzie dodawać wątków na ogólne dyskusje. Sam się na tym złapałem, jak założyłem swój temat, kompletnie nie było gdzie, został tylko dział o niedojrzałych emocjonalnie facetach :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Selqet Z miłą chęcią przeczytam o Twoich doświadczeniach z Boggingiem:) Samoocena rozkwitła jak kwiat lotosu ?;)

 

 Jeszcze chyba za wcześnie na rozwój rezerwatu:(

 

@HORACIOU5 No niestety, masz racje.

Z perspektywy Modelatora, czy uważasz, że samice które są zarejestrowane i nie aktywne to mogą być  trolle itp.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.