Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Siema, krótka kiwka. Zaoczne studia warszawka, w miejscu kwaterowania porządku pilnuje jakiś ogórek koło 40 z klientka 27lat. Typ się za nią ślini, ona za mną.

Trafiła mi się okazja na małe co nie co (prędzej gała niż seks chociaż przy dobrej logistyce siadła by na luzie).

Ostatnio wyświadczyła mi przysługę i w ramach podziekować przez tel sypnąłem, że dostanie coś słodkiego i ta wyskoczyła z buziakami chociaż ja mocno upierałem się przy czekoladach.

Niedługo znowu zjazd do wwa znowu ona, odbiór towaru i nagroda w zamian. Stoję na rozdrożu bo miałem dłuuugi post i przy pijackiej sobocie gdybym został w kwaterze to bym miał co bym chciał zamiast latać po mieście ale obawiam się, że to może się wydać jak nie z jej ust to z tego trola, nie odstępuje jej na krok nawet nie da nam spalić fajki.

Co więcej nie zastanawiałbym się gdyby to była dziewczyna mocno średnia a sięga może 4 w skali 10.

Tu jest problem, bo dziewczyna granat i wstyd przed kolegami. Zwykle miałem lepsze partie może nie jakieś petardy ale ta by była zdecydowanie najmniej atrakcyjna z kolekcji ale no ręczny>ona ?? Czy zaryzykować? :/

Jest opcja miasto ale to już nie jest nigdy tak pewne niż zaistniała okazja.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, aston napisał:

jakiś ogórek koło 40 z klientka 27lat.

Ogórku, pisz składniej, bo ja nic nie zrozumieć. Wiem, że my mamy na intro w audycjach jaskiniowca ale to taka metafora tylko.. :) 

PS. I nie obrażaj innych, to, że się ślini znaczy, że najprawdopodobniej nie ma wiedzy jaką każdy facet mieć powinien.

W sumie to lepsze to niż rozkminianie czy zaliczyć pannę 4/10.

Edytowane przez Quo Vadis?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może ja przetłumaczę:

 

"Dawno nie miałem stosunku z kobietą, a tu znienacka jeb! o dziwo jest jedna która chętnie zrobi loda lub nawet dojdzie do penetracji przy większym nakładzie środków.I nie będę musiał latać po mieście gdzie i tak nic nie wyrwę po pijaku.Wszystko fajnie, ego mi szybuje, tanio wyjdzie bo laska woli lizanko od słodyczy.Rzec można ideał gdyby nie to, że dziewczę swoją aparycją odbiega od standardów atrakcyjności i stosunki z nią mogą być odebrane przez kolegów jako upadek mego mitu jebaki konesera.W ogóle co ludzie powiedzą? przecież spełnianie ich oczekiwań względem mojej osoby to podstawa życia.

Do tego ten 40letni zgred też chce zakisić ogóra i jego zaborczy stosunek do samicy może skończyć się walką kogutów o kurę.Boję się.

Pomożecie?"

 

 

 

 

  • Haha 17
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Studia powiadasz.... Zaoczne powiadasz...

Jakim cudem??? Przecież nie potrafisz poprawnie sklecić zdania w ojczystym języku. Ci, którzy krytykują system edukacji powinni wystawić Ci pomnik.

 

Daruj sobie seksualne podboje i przeczytaj kilka książek każdego miesiąca - zyskasz na tym dużo więcej w życiu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.