Skocz do zawartości

Czy Polak to dobry materiał na męża dla Gruzinki? Relacje damsko-męskie


Rekomendowane odpowiedzi

Obejrzałem. Z tego co mówią połączenie Polak - Gruzinka jest dobre, ponieważ Polacy są bardziej usłużni wobec kobiet oraz są pasywni o czym one same wspominają. Mówią, że to jest urocze i Polak to dobry materiał na męża przy czym zaraz się śmieje. Same mówią, że Gruzinki są księżniczkowate więc skoro Polak jest dla nich dobrym materiałem na męża to oznacza, że uważają Polaków za białorycerskich baranów gotowych spełniać żądania swych kobiet.

  • Like 12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, Rapke napisał:

Im dłużej żyje tym bardziej zauważam, że instytucja małżeństwa naraża mężczyznę JEDYNIE na straty.

Myślę tak samo.

Godzinę temu, Adams napisał:

A druga sprawa jest taka, że statystyczny Polak jest 4-krotnie zamożniejszy od statystycznego Gruzina. 

To prawda. Warto zauważyć, że one uważają, że Polacy są dobrymi mężami po czym jedna z nich parsknęła śmiechem. Kiedy mówiła o gruzińskich facetach już się tak nie śmiała czyli jakiś szacunek do nich ma. Między wierszami można wywnioskować, że dla nich gruziński chłopak byłby zapładniaczem, który nie daje sobie wejść na głowę i kobietę trzyma krótko, a polski chłopak jedynie mężusiem od zarabiania hajsu, utrzymywania domu i spełniania zachcianek owej Gruzinki. Kobiety mają kiepskie zdanie o nas. Nawet te z innych krajów.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mosze - bo natura cielesna kobiet jest wszędzie taka sama, jak i nasza. Wiem że to już banał na tym forum, ale tylko powtarzam. Szacunek u kobiety zależy najczęściej właśnie od czynników prymitywnych - zasobów, władzy/pozycji i atrakcyjności, więc nie ma co się jarać ich szacunkiem, bo on zazwyczaj jest tylko elementem biologicznego interesu na jaki są zaprogramowane, a nie czegoś faktycznie dotyczącego was jako osoby. "Polka by nie wytrzymała.." :) tak, Polki są zaprogramowane już "zachodnio" na bycie "szyją" faceta, pomimo że jednocześnie walą farmazony o "partnerstwie". 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powtarzałem to już parokrotnie, mimo iż w Niemcach , Francji ,Szwecji , Norwegi - w tych krajach pracowałem podczas studiów. Wszechobecne jest feministyczno-lewicowe spartolenia, To jednak tylko w kulturze włoskiej i polskiej ,co zauważyłem z moich obserwacji. Istnieje chorobliwe , strachliwe podejście do kobiet. Niemcy, Szwedzi, Norwegowie są przytłoczeni feminizmem , ale to Polak musi, ale to musi mieć babe i dziecko byle mieć , włoch podobnie . Niemiec, Szwed ma podejście inne powiedziałbym bardziej racjonalne, tak na zachodzie faceci są pizdami, ale bardziej racjonalnymi pizdami.

Edytowane przez Donovan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie odebrałem tego materiału jako negatywnego w ocenie Polaków. 

Że dziewczyna parsknęła śmiechem? Kiedy mówiły, że Gruzin zdradza, też parsknęły śmiechem. W kilku innych momentach też. Moim zdaniem trochę je nerwy zjadały, niełatwo też przychodzi im wysławianie się po polsku.

 

Jeśli skupimy się na treści, to jasno powiedziały, że:

- Gruzini starają się tylko na początku

- ...ale mają ogromne problemy z utrzymaniem wierności 

- Polacy w "podrywie" są mniej aktywni

- ale jako stali partnerzy bardziej się starają

- dlatego Gruzinki z Polakami tworzą udane związki częściej, niż Gruzini z Polkami.

 

W sumie pozytywna o Polakach opinia. Jedna uwaga o pasywności przy podrywie nie świadczy o pizdowatości w ogóle. Wprost przeciwnie - podejście "nie chcesz to twoja strata" hańby nie przynosi.

 

A że wolą bardziej wiernych facetów? 

 

A panowie z forum to co, może uważają, że jak kobieta nie zdradza, to pizdowata jest? No chyba na odwrót...

Każdy normalny człowiek chce mieć w domu wiernego partnera, a kobieta męża a nie dziwkarza.

Nke róbmy kurwy z logiki a frajerów z samych siebie. Jeśli sami nie będziemy się cenili,  to nikt nas cenił nie będzie...

Edytowane przez samiec_twój_wróg
  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, samiec_twój_wróg said:

Jeśli skupimy się na treści

Jak kto miał trochę 'do naczynia' z kobietami, to wie, że słowa kobiety, jako treść, są warte równe i okrągłe zero. One zwyczajnie nie mają konkretnego zdania na żaden temat. Masz być ciepły, ale zimny, szorstki, ale przytulasty, brunet, ale blondyn, oczy niebieskie, ale czarne...i tak w nieskończoność. Nieskończony bezsensowny bełkot. Tą drogą można tylko sobie mózg zlasować. A tymczasem mamy:
- Polski mężczyzna...cośtam cośtam... he he he...hy hy hy..księżniczkę obsłuży...hi hi hi

- Gruzin...uuuuu...Gruzin nie pierdoli się w tańcu...
No nie jest to przekaz typu: Polak=alpha male
A swoją szosą, panie powinny raczej skoncentrować się na radiu ;)

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Adams napisał:

Jak kto miał trochę 'do naczynia' z kobietami, to wie, że słowa kobiety, jako treść, są warte równe i okrągłe zero.

 

Jak kto miał trochę 'do naczynia' z mężczyznami, to wie, że słowa mężczyzny jako treść, są warte równe i okrągłe zero.

 

Umawia się na kawę a zastanawia się tylko, kiedy i jak kobieta da mu tyłka.

Podlicza koszt biletu tramwajowego jadąc na spotkanie z kobietą, a kobiety wyzywa od materialistek. Itd itp etc.

 

Wyczuwam rychłego bana za trolling. No bo jak to, żeby facet nie uważał wszystkich kobiet za tępe blachary z pianią na pysku na widok grubego portfela...:-D

Edytowane przez samiec_twój_wróg
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Adams napisał:

A swoją szosą, panie powinny raczej skoncentrować się na radiu ;)

 

To jest typowa gruzińska uroda. Bywam w Gruzji regularnie i Gruzinki tak wyglądają.

 

Za to - zdaniem koleżanek - młodzi Gruzini są przystojni i męscy. Zupełnie inaczej niż na starość, gdzie statystyczny Gruzin wygląda gorzej od statystycznego Polaka.

Edytowane przez Oktabryski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejne dziewice-strażniczki moralności, prawdopodobnie z przebiegiem Passata w TDI.

Posmakowały "zachodu" i spostrzegły, że mogą podnieść cenę.

Coś mi w nich nie pasuje, wręcz odbieram je jako hipokrytki.

Rozumiem, że hipergamię mają wyłączoną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.