Skocz do zawartości

Odmienne stany swiadomosci i (potencjalna) kobieca perfidia


Rekomendowane odpowiedzi

Czesc,

mam wrazenie, ze moja FWB (friend's with benefits, kolezanka/przyjaciolka?) probuje mna manipulowac. Oto moja historia.

 

Mialem probe samobojcza podczas stanu psychotycznego. Spedzilem ok. 2 tyg. w szpitalu psychiatrycznym. Ze szpitala zadzwonilem do swojej bylej dziewczyny, z ktora nie wiedzialem sie od kilku lat. Zaczela mnie odwiedzac i sprowadzac do rzeczywistosci - kluczowe bylo to ze jej ufalem i rozmawialem otwarcie o swoich urojeniach - do lekarzy nie mialem zaufania, wiec nie byli w stanie rozbroic moich paranoicznych teorii. Po wyjsciu ciagle sie widywalismy, czasami dochodzilo do kontaktow seksualnych (w roznych formach). Wzorzec byl/jest taki: ja iniciuje, ona sie opiera (60% przypadkow). Jesli nie protestuje, to dosc rzadko dochodzi do penetracji, najczesciej konczy sie na masturbacji / oralu. Twierdzi, ze jej opor wynika z przekonan religijnych (chrzescijanka).

 

Przenosimy sie teraz o rok do przodu. Zaczynam brac coraz wieksze dawki psychodelikow i powoli ponownie wchodze w stan psychotyczny. Nagle ona zaczyna mi opowiadac o swoich fantazjach seksualnych na czacie i osobiscie, mowi ze sie we mnie zakochala (pierwszy raz cos takiego pada z jej ust). Pyta jaka bielizne ma zakladac. Nastepnym razem kiedy mnie odwiedza, realizujemy jej fantazje (bdsm) - byla otwarta nawet na anal. Wazna informacja: miala zgolone wlosy lonowe, chyba pierwszy raz w zyciu widzialem ze jest wygolona. Doszlo do penetracji (w prezerwatywie). Kilka dni pozniej zaczela mi opowiadac ze boi sie, ze zaszla w ciaze. Nie reagowalem, albo lekcewazylem taka opcje jako nieprawdopodobna - szczerze mowiac to nawet nie pamietam jak doszlo do ejakulacji - w gumie, w jej ustach czy gdzie indziej (co jest znamiennym dowodem mojego zamroczenia :D). Jej gadanie ustalo po ok. 2 tyg. Moje objawy psychotyczne tez minely, bo przestalem brac. Jej zachowanie tez wrocilo do normy, tzn stala sie bardziej cnotliwa, przestala tez mowic o milosci.

 

Kiedy oprzytomnialem to zaczalem sie zastanawiac nad ta sytuacja. Zapytalem dlaczego wtedy sie wygolila. Odp. ze tak jej jest wygodniej, ale w jej tonie slychac bylo zlosc/agresje. Dziwna sprawa, bo skoro depilacja jest taka fajna, to dlaczego depiluje sie tak rzadko? Zapytalem sie tez o jej 'kolege' fotografa, z ktorym spedza duzo czasu i ktory robi jej zdjecia w bieliznie, ktore ona potem wrzuca na instagrama. Nie interesuje mnie czy ze soba sypiaja, bo ustalilismy ze jestesmy w otwartym zwiazku, tzn. poinformowalem ja ze nie interesuje mnie co robi kiedy sie nie widzimy i tego samego oczekuje od niej - zgodzila sie.

Wracajac do mojego pyt: pytalem czy ze soba sypiaja. Odpowiedzial ze zloscia, ze sie nie dotykaja (co jest klamstwem bo widzialem ich na miescie, szla z nim pod reke - nie zauwazyla mnie). Zanim odp. na moje pyt. kopnela noga spiwor, ktorym byla przykryta. Kolejnosc wyglada tak: moje pytanie, ona kopie spiwor, ze zloscia odp: 'nie, nie dotykamy sie'. Potem pytam: 'jestes rozzloszczona?'. Odpowiada: nie, rzep na spiworze przyczepil mi sie do rajstopy (parafrazujac). Nie obchodzilo mnie to jakos szczegolnie, wiec zmienilem temat.

Jestem na 95% pewien ze kopnela spiwor, zeby stworzyc 'plausible deniability', tzn. dac sobie droge wyjscia jesli zapytam o jej agresywny ton, zebym nie myslal ze cos ukrywa, bo to podejrzane denerwowac sie, kiedy ktos cie pyta o czlowieka, z ktorym rzekomo nic cie nie laczy.

Ma tez drugiego 'kolege', z ktorym czasami jezdzi na wycieczki za granice. Opowiada, ze sie brzydzi niektorymi jego zachowaniami, wiec watpie zeby miala z nim kontakty seksualne.

 

Moje hipotezy:
- chciala zeby doszlo do stosunku z penetracja (w tym celu mowila o fantazjach, wydepilowala sie)
- jej celem bylo:
-- zajsc w ciaze (niskie pdp., moze 10%)
-- spr. moja reakcje na mozliwosc, ze zaszla w ciaze (60% pdp.)
-- zajsc w ciaze z kims innym i wmanipulowac mnie w opiekowanie sie cudzym dzieckiem (<1% pdp)

 

Podejrzewam, ze uzywa mnie i swoich dwoch innych 'kolegow' jako 'projekty', ktore moga kiedys zaowocowac malzenstwem. Nie obchodzi mnie to, bo mam kontakty seksualne z innymi kobietami, poza tym korzystam z relacji z nia na innych poziomach.

 

Co o tym myslicie? Interesuje mnie informacja zwrotna, szczegolnie dot. mojej analizy sytuacja - czy moje podejrzenia i analiza sa logiczne / prawdopodobne w waszym mniemaniu?

 

Interesuje mnie tez pomysly jak sprawic, zeby przestala byc taka cnotliwa. Najbardziej interesuje mnie inicjacja seksu z jej strony, bo jak dotad jej modus operandi :) jest taki, ze zaczyna sie przytulac, calowac mnie, albo mowic nt zwiazane z seksem. Mnie to podnieca i zaczynam inicjowac, a ona wtedy albo 'zezwala' (rzadko), albo sie 'opiera' (czesto). Irytuje mnie, ze zachowuje sie jak pies - ciezko jest zapanowac nad podnieceniem, jak zapewne wiecie.


 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polskie znaki proszę bo czasami ciężko wywnioskować o co chodzi:

W dniu 9.12.2017 o 14:46, wstrzasajaco_przystojny napisał:

Irytuje mnie, ze zachowuje sie jak pies

Ona się zachowujE jak pies ? Czy ja zachowujĘ się jak pies.

 

Po co analizujesz ? Dla niej dotykanie przy sypianiu a dotykanie podczas spaceru to dwie różne rzeczy. A może ma jeszcze 20 innych rodzajów dotykań.

Czego chcesz od tej relacji ? Bo z tego co piszesz to ona bierze co chce i wodzi cię za nos.

 

Kobieta to nie komputer, teraz czuje się tak, a za chwilę czuje się inaczej. Jak nie masz wpływu na te uczucia to analiza g...o da.

Mam silne wrażenie po obejrzeniu tony filmów na YT i innych, że kobiety wyrażając swoje zdanie na jakiś temat zawsze mówią "I feel", natomiast faceci "I think".

Natomiast w Polsce chyba jeszcze wszyscy mówią "Ja uważam albo ja myślę", chociaż nie wiem czy kobiety mówiąc tak, w rzeczywistości też patrzą na to przez pryzmat "Ja czuję"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.