Skocz do zawartości

Cześć


Rick

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć Bracia

Trafiłem tutaj nie przez przypadek, gdyż dzień w dzień przekopuję się przez śmietnik zwany internetem w poszukiwaniu przejawów normalności, a po dość długim okresie zaczytywania się w tworzone tutaj dyskusje uznałem, że być może to jest dobre miejsce, aby pogadać na normalne męskie tematy w normalny sposób.

Popieram idee tego forum oraz całej działalności Marka w celu otwarcia samcom oczu na to, co się obecnie wyprawia na tym pokręconym świecie. Dzięki jego lekturom jak i wnioskom z postów innych Braci, poczyniłem parę małych kroków w kierunku lepszego jutra, a moje życie stało się znacznie prostsze, gdy pojmuję chociaż część elementów w nim zawartych. Jednak jeszcze nauki jest tutaj przede mną na całe życie, co uznałem za drugi powód do zarejestrowania się tutaj - czasem po prostu muszę zasięgnąć rady bardziej doświadczonych przez życie osób, które popełniły błędy w swoim życiu, wyciągnęły z nich wnioski i mogą nie tyle mnie uchronić przed tym samym, a chociaż przestrzec przed ich skutkami, czy też poradzić jak zamortyzować upadek, by mniej bolało.

Mam nadzieję, że czas tutaj będzie zarówno dla mnie jak i dla was, Braci czytających czasem moje przyszłe wypociny - przyjemny. 

Pozdrawiam.

Ps. Od razu uprzedzam, że jak wkręcę się w pisanie, to potrafię wystukać na klawiaturze całą trylogię w jednym poście, jednak w miarę czytelny mam nadzieję sposób (i zgodnie z obowiązującym regulaminem).

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.