Skocz do zawartości

Gamer Challenge


Zupa15

Rekomendowane odpowiedzi

Tutaj się Chwalimy swoimi Sukcesami w grach :)  a że sporo u nas graczy to liczę że na pewno ten temat będzie całkiem spory :)

 

Moje Sukcesy: 

 

GTA II-100% 

GTA III-100% 

GTA San Andreas-100% 

GTA IV-95% (dalej mi się nie chciało + problemy techniczne) 

GTA London 1961-100% 

GTA Vice City-100% 

GTA V-100% 3x :D  (tak lubię czasami je pokatować przechodzę po raz 4 i mam obecnie 70-80%)  

Far Cry III-100% 

Crossbow And Bows Challenge w Gothicu II NK (grałem tylko kuszą później ale na początku jechałem łukiem :D )  

Katowanie MIITW wraz z dodatkami ;)  

Fallout III New Vegas-100%  

Hearts Of Iron IV... Odbudowa Persji 

 

 

 

Narazie tyle mam ,,Grzeszków ;) "  A jakie są wasze Sukcesy? :D  

 

PS: Pozwalam nawet na rzucanie między sobą wyzwań ;)  

 

Edytowane przez Zupa15
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiedźmin 1 - przeszedłem 3x

 

Wiedźmin 2 - przeszedłem tylko 2x, bo po aktualizacji nie chciał mi się odpalić, a reinstalacja z moim łączem internetowym byłby katorgą 

 

Wiedźmin 3 -  przeszedłem 3x razem z dodatkami. (za każdym razem wybierałem Nilfgaard, bo "Radowit to stara kurwa", a "Roche to patriota, chociaż chuj") 

 

Wszystkie Wieśki przeszedłem na najwyższym poziomie. 

 

W innych grach jakoś nie chciało mi się wszystkiego przechodzić, ale wyliczę najważniejsze osiągnięcia. 

 

DOOM - przedostatni poziom trudności plus wszystkie pentagramy odblokowane. Kilka figurek zostawiłem, bo nie miałem ochoty latać po całej mapie. 

 

Wolfenstain New Order - około 80% na steam 

 

Lords of the fallen - przeszedłem 2x 

 

Dark Messiah - 2x

 

Saint Row 2 - 2x 

 

Risen - 2x

 

Risen 2 - 2x

 

Reszta gier przeszedłem tylko raz, bo specjalnie fabuła mnie nie wciągnęła. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój największy sukces to Grand Tour w Kerbal Space Program, lądowanie na wszystkich planetach i księżycach poza gazowym gigantem jedną rakietą w jednym locie. 2 miesiące okazjonalnego grania.

Kolejny duży sukces to Mount and Blade Warband, podbicie całego kontynentu własną frakcją, kilkaset godzin grania.

Byłem też bardzo zadowolony z pojazdu w Robocraft w 2015, którym mogłem samodzielnie zniszczyć całą drużynę wrogich graczy.

A z innych to przeszedłem - Wiedźminy, Gothic 1-3, Dark Messiah, Wizardry 8, Might & Magic 4-8, Jedi Knight cała seria, KOTOR 1-2, Deus Ex, Deus Ex HR, Fallout 2, BG2, NWN 1-2, Fable, Mass Effect, Persona 3, Disgaea, Rayman 2-3, tyle pamiętam na teraz.

 

Przed dwudziestką spędzałem większość swojego wolnego czasu grając, dzisiaj trochę żałuję tego w większości zmarnowanego czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o sukcesy w grach... To za swój największy sukces uważam to, że nie gram od kilku lat w ogóle. Kiedyś byłem mocno uzależniony od gier (managery piłkarskie, pes, rpg, dużo tego było), teraz nawet jak próbuję w coś zagrać (a próbowałem nie raz), to mnie nosi... Życie to najlepszy symulator wszystkiego, no ale nie najłatwiejszy i na kodach grać nie można...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Sneer napisał:

Życie to najlepszy symulator wszystkiego, no ale nie najłatwiejszy i na kodach grać nie można...

Życie jest chujową grą, z której wielu graczy dobrowolnie zrezygnowało. 

Edytowane przez Gaunter o Dimm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Sneer napisał:

Jeśli chodzi o sukcesy w grach... To za swój największy sukces uważam to, że nie gram od kilku lat w ogóle. Kiedyś byłem mocno uzależniony od gier (managery piłkarskie, pes, rpg, dużo tego było), teraz nawet jak próbuję w coś zagrać (a próbowałem nie raz), to mnie nosi... Życie to najlepszy symulator wszystkiego, no ale nie najłatwiejszy i na kodach grać nie można...

Jak to nie można?

1. Bierzesz 200 i idziesz do profesjonalistki zamiast zapraszać na kolacje, wymyślać ciekawe randki żeby doprowadzić do seksu.

2. Jak masz bogatych rodziców/znajomości to możesz sobie załatwić dobrą robote z dobrą kasa bez trudu.

3. Jak ktoś cie pobije na solo to zawsze możesz zawołać kilku kolegów i dopaść przeciwnika.

 

Jest tego trochę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.