Skocz do zawartości

Odezwa do Kobiet! Samcu nie czytaj!


Rekomendowane odpowiedzi

Drogie Panie jako obywatelki tego kraju i ziemi, „tej ziemi” macie prawo tego nie robić.

 

Tak wiem jest ciężko:

poświęcacie czas na drenowanie kasy waszego samczyka i ja to rozumiem to ciężki kawał chleba.

Pewno są i takie które chcą utrzymać swojego samca przy sobie? Czytajcie!

 

Każda z was chce rządzić w związku?

 

No jasne że tak!

Kupczycie najczęściej dupskiem. Unikacie „fiku-miku”. Nie tędy droga!!

 

Chcecie prawdziwej władzy nad mężczyznami? Prawdziwej rasowej manipulacji?

 

Róbcie lodzika 2 lub 3 razy więcej niż robicie zazwyczaj! Jeżeli w ogóle nie robicie to zacznijcie robić! W telefonie Twojego samca jest już nr tej która to zrobi! Walcz! I Ssij!

 

Pewno męska część forum bije teraz brawo i uśmiecha się pod sumiastym wąsem. O Tak!

 

Takie zachowanie poprawi jakość waszego związku!

 

Moje Panie nie róbcie głupiej miny do monitora czytajcie dalej!

 

Ssanie fiuta pozwoli wam zawładnąć Twoim facetem – będzie skupiony tylko i wyłącznie na was! Musie sobie zdać sprawę jak jest to WAŻNE.

 

Małe zadanie domowe:

wracacie z kolacyjki u mamusi, wsiadacie do auta, a TY zabierasz się do roboty... (mnie tam nie będzie ale ręczę, iż to poprawi jakość waszego związku).

 

Domowa kłótnia: w środku zadymy, kiedy Twój samiec się wydziera uśmiechnij się, kleknij i zabierz się do roboty... (mnie tam nie będzie ale ręczę, iż to poprawi jakość waszego związku).

 

Po takim traktowaniu każdy kontakt w domu będzie naprawiony, może nawet być śniadanie do łóżka kto wie co wymyśli zadowolony samczyk!!!

 

Wszyscy lubimy dobrą domową kuchnię, coś upieczone z piekarnika - seks to właśnie taki domowy obiad ale czy mamy czas aby co dzień tak jeść? Niestety korzystamy z mikrofali. Takie danie z mikrofali to właśnie „lodzik” takie czasy dziewczyny róbcie loda 2 razy częściej!!!!

 

Wspierajcie waszych facetów!

  • Like 6
  • Haha 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Odpowiem tak, co wydaje mi się za oczywiste. 

 

1 - Jeśli jest normalna to żadne odkrycie by dbać o swojego Mężczyznę. Jak go szczerze kocha to nie ma z tym problemu, a nawet sprawia sobie i jemu przyjemność, że on jest szczęśliwy. 

 

2 - Czytając to mam mieszane odczucia. Ta sugestia i dobra, ale jak gadzi móżdżek przemyśli to, to czy nie będziecie jeszcze bardziej urobieni, zmanipulowani, omotani? I jeszcze bardziej można się zdezorientować, co prawda, a co fałsz. 

 

Przepraszam tak głośno myślę, możliwe, że wyolbrzymiam. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, zuckerfrei napisał:

Domowa kłótnia: w środku zadymy, kiedy Twój samiec się wydziera uśmiechnij się, kleknij i zabierz się do roboty... (mnie tam nie będzie ale ręczę, iż to poprawi jakość waszego związku).

Takie zachowanie raczej przypomina mi zamiatanie problemu pod dywan. Jeśli coś spowodowało, że partner jest w złości to raczej to znaczy, że jest jakiś konflikt i należy go rozwiązać. 

 

Przykładowa sytuacja jaką opisujesz przypomina mi słaby żart. Ja bym się na miejscu mężczyzny jeszcze bardziej zdenerwowała. Dlaczego? To oznaczałoby, że kobieta ma wyrąbane na to co się dzieje i chce uniknąć rozwiązania problemu i rozmowy. Co innego gdyby już po rozmowie i opadnięciu emocji kobieta zajęłaby się zadowalaniem swojego partnera. 

 

Na dokładkę powiem, że to nauczy i wytresuje kobietę, że dupą zasłoni wszystkie problemy. To tak nie działa. 

  • Like 3
  • Dzięki 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście uważam, że życie i tak jest zbyt ciężkie i trudne i czasem można się pośmiać.

 

Może to nie jest ambitny tekst i wyszukany humor, ale autor miał na celu raczej rozbawić, nie uraził ani godności kobiety ani mężczyzn. Bo z góry wiadomo, że ani mężczyzna nie byłby zadowolony z takiej pustej żony, ani kobieta z tak prostego do obrobienia mężczyzny,

co raczej da się wyczytać z tekstu.

Do prawdziwej odezwy nijak to się ma. ;) 

Edytowane przez Sitriel
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Selqet napisał:

Przykładowa sytuacja jaką opisujesz przypomina mi słaby żart. Ja bym się na miejscu mężczyzny jeszcze bardziej zdenerwowała. Dlaczego? To oznaczałoby, że kobieta ma wyrąbane na to co się dzieje i chce uniknąć rozwiązania problemu i rozmowy. Co innego gdyby już po rozmowie i opadnięciu emocji kobieta zajęłaby się zadowalaniem swojego partnera. 

Dokładnie, coś w rodzaju "oj przestań, wiem że jestem zła, niedobra, narzekam na ciebie, nic w domu nie robię, flirtuję z twoimi kumplami i żyję za twoje pieniądze - ale za to przynajmniej masz lodziki".

 

Właśnie dlatego dzisiaj tylu facetów cierpi - tak bardzo zależy im na seksie, że znoszą fochy i różne akcje swoich kobiet, byle tylko był seks. Myślą, że jak się postawią, to pewnie księżniczka by się obraziła i seksu by nie było.

Edytowane przez Mayki
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Sitriel wygrywa dzisiejszy odcinek! Czampion! To miał być tani amerykański „stand-Up”. Aby poprawić humory. Proszę nie rozkładać tego teksu na czynniki pierwsze! 

 

Jeszcze pare takich chał tutaj wrzucę - dziewczyny ja tylko szaleje w Waszym rezerwacie!

Edytowane przez zuckerfrei
  • Dzięki 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogłam tego nie czytać. Tylko się załamałam jeszcze bardziej. Pamiętam jak wychodziłam z dołka kiedy uświadomiono mnie jak bardzo oral jest przyjemny dla mężczyzny, oczywiscie o wiele atrakcyjny pod względem doznan. Zreszta widac po tym tekscie. Nikt nie napisze" dziewczyny ujezdzajcie swoich partnerow kiedy mozecie a będzie jak w bajce". Kiedy uwierzyłam że moze byc inaczej, ze nie kazdy facet tak ma to ręczny okazał się lepszy. Kiedy widzę takie tematy jestem pewna że wszystko jest lepsze, ale wiecie co? Aż przykro się to czyta. Chyba najlepiej byc jako automat do robienia lodzika i kazdy facet bedzie w niebie.  Zastanawia mnie jedno, dlaczego nie wybrac faceta? Kto to lepiej zrobi? Co was przyciaga do kobiet skoro  gdyby zrobic ranking przyjemnosci jaka czerpie facet z seksu, to klasyk bedzie ostatni? Przeciez facet tez ma usta, rece... Nie rozumiem. Ale moze faktycznie powinnam w mozliwej chwili dogadzac tak partnerowi, jesli to was uszczesliwia i sprawia taka rozkosz moge zrozumiec. W ogole to nastepnym razem jak będzie chcial przejsc do rzeczy to dla jego dobra nie  pozwolę. Matka natura ostro się pomyliła. Najgorzej będzie jak "terapia" okaże się skuteczna(a napewno) wtedy jakiekolwiek nadzieje znikną. W każdym razie zastosuję. 

Seks już nigdy nie będzie fajny w moich oczach, szkoda że dla niektórych to tylko opróżnienie jajek. 

  • Haha 1
  • Zdziwiony 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.