Skocz do zawartości

Dobry wieczór


Krzychu

Rekomendowane odpowiedzi

Dobry wieczór wszystkim, mam na imię dokładnie jak nick oraz lat już trochę z dużym doświadczeniem życia w całym spektrum wydarzeń od apogeum do perygeum, od wzlotów do upadków czyli dobre i złe strony życia i wspołżycia. Jestem z pokolenia, w którym jeszcze wartości patriotyzmu były bardzo ważne - przynajmniej dla mnie. Historia naszej ojczyzny jest troche moim konikiem i dumny jestem,że jestem Polakiem, potomkiem wielkiej imperialnej Lechii, o której nawet w starym testamencie są zapisy. Ciekawostka, nawet dzisiaj w Iranie i państwach poperskich np. Turcja , Polska jest nazywana Lechistanem. Dlaczego dołączyłem - jest po męsku, krótko, na temat, bez owijania. Zdziwiły mnie tylko niewisaty na tym forum a najbardziej to, że na wpisy przedstawiających się niewiast jest najwięcej odpowiedzi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o ja pierdziu, tu jest jak w wojsku, jaki k...a "KOT" :D , niegdzy nie pasowałem do doktryny - rozkaz i wykonanie, mam swoje zdanie i czy coś wykonam to tylko po analizie czy jest to zgodne z moimi wartościami i nie burzy mojego ładu przekonań.

 

witajcie, witajcie - w woju nie byłem ( bo to k...a strata czasu w pokoju na pierdy o zabijaniu ) a czuje się jak w koszarach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Burdello bum, bum !!! - mój ulubiony film z Frankiem Dalsą :D I o takich żołnirzy chodzi, z pomysłaem a nie z łatwością przyjmowania rozkazów zwłaszcza tych głupich.

A kobiałki czy tam białogłowy po szlachecku zawsze były, byle tylko naszej Rzeczypospolitej służyły wiernie aby nas dużo było. Islam tak do tego podchoszi :)

 

soryy za literówki, komp nie nadąża zapisanie - Franek Dolasa naturalnie. A co do kółka  z krzyżykiem w armii - film to pokazał po co kobiałki w armii czyli wsio ok

 

 

Vincent: Krzysztofie zwracam po raz pierwszy uwagę: nie piszemy posta pod postem. Czytałeś chyba regulamin, prawda?

 

 

tak czytałem, ale te pieprzone literówki mogą zmylić sens wypowiedzi a zarazem zmieściłem się w 15 min. aby uzupełnić swój wpis, tak mój błąd ale bez sprostowania ( który i tak jest z lterówkami ) sens byłby do bani.

Coś mnie nie lubisz Vins chociaż nawet ułamka mnie nie poznałeś. Jesteś ( chcesz być )  jak Zeus grzmiący z góry na każdego, kto tylko ma mały wyłam lub popełni mały błąd, niechcący, aby udawadniać wyższość. Błąd ludzka rzecz, kążdy je popełnia, nawet Ty. Tylko odwagą, honorem i dobrodziejstwem jest się do tego przyznać. Mam coś takiego jak odbiór niewerbalny, czuję coś patrząc, czytając, słysząc. Życie mnie nauczyło tego może jeszcze nie dokońca, pracuję nad tym. Odbieraj wibracje one nie kłamią, nikt nie może ich ukryć. Słuchaj, czytaj nie pytaj, porównuj ton głosy, odbiór czytanego tekstu. Wiem, że teraz będziesz moim oponentem, to pewne, bo odpowiedziałem z całą stanowcząścią samca. Bradzo dobrze gdyż tylko oponent konstruktywny może wnieść w życie innych inny wymiar zapatrywania się na stereotypy, łamanie zakorzenień i skostniałości umysłu, przekonań, poglądów i celów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopie, coś Ty brał, że zaczynasz taki umoralniający wywód? Jaki Zeus? Zwykły moderator, który stara się dbać o porządek na forum. Widzę że w ogóle mnie nie zrozumiałeś. Jakim oponentem? Są tutaj po prostu określone zasady do których należy się stosować i tyle, nawet jeśli jesteś nowym użytkownikiem. Najpierw nie odpowiedziałeś mi na priv, jako jedyny spośród nowych użytkowników czy jesteś botem, a teraz unosisz się jakimś honorem. W imię czego? I skąd wiesz że ja Cię nie lubię? Jak mogę Cię nie lubić, skoro nie znam Cię niemal w ogóle? Taką mam niewdzięczną robotę, że muszę tutaj temperować co niektórych za co przeklinają moje imię po wsze czasy. Dobra, kończę. Jeśli masz coś do mnie to pisz na priv. Ale coś czuje, że nie będzie z Tobą lekko przy takim Twoim "honorowym" podejściu do sprawy. Na razie nie przyznaje jednak ostrzeżenia.

 

Ja nie raz w życiu popełniałem błędy, niedawno zresztą jako już moderator zdarzył mi się jeden po drodze, do czego się tu na forum publicznie przyznałem i za niego przeprosiłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VINS - cytuję "edycja słusznie ograniczona do 15min powoduje, że gdy "uciekło nam coś ważnego" i chcemy to dopisać (aby np. być dobrze zrozumianym) powyżej 15min na nas to wymusza"

Zmieściłem się w tym czasie i dlatego tak odpowiedziałem. Dopisałem tekst zgodnie z regulaminem.

Ok, dajmy temu spokój.

Wszystkiego najlepszego życzę całej kompanii na Święta Bożego Narodzenia - aby upłynęły spokojnie, radośnie, pysznie i z furą prezentów !!!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witajcie, witajcie - w woju nie byłem ( bo to k...a strata czasu w pokoju na pierdy o zabijaniu ) a czuje się jak w koszarach

 

Witaj Krzychu, ja tam nie żałuję że byłem w wojsku, fajna ekipa, nowa wiedza, przybyło odwagi cywilnej no i jako facet "wybawiłem się" bronią jak nigdzie indziej ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.